KS Gryf Słupsk - Chrobry Charbrowo 6:1. Wyniki klasy okręgowej

6:1 (1:1) wygrali w spotkaniu 3. kolejki słupskiej klasy okręgowej podopieczni trenera Tadeusza Żakiety.

Mecz rozgrywano w tropikalnych warunkach, co z pewnością było utrudnieniem dla zawodników obu drużyn.Faworyzowani gospodarze w pierwszej połowie grali bojaźliwie i mieli problemy ze sforsowaniem defensywy drużyny gości. Dopiero w 19. minucie po podaniu od Adama Świdronia w sytuacji sam na z Piotrem Czają znalazł się Filip Kołakowski i ulokował futbolówkę w siatce. Gdy wydawało się, że kolejne trafienia dla słupszczan są kwestią czasu, dość niespodziewanie w 28. minucie doszło do wyrównania za sprawą Kacpra Czupryniaka, który po kontrze, znalazł się sam na sam z Marcinem Petrusem i strzałem pod poprzeczkę ulokował piłkę w bramce. Już w 48. minucie powinno być 2:1, kiedy w polu karnym faulowany był Jakub Olszewski, a bytowski arbiter Krzysztof Baumgard wskazał na jedenastkę. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Mateusz Barszcz i trafił piłką w słupek. Kibice nie musieli jednak długo czekać na kolejne bramki, bo już w 56 minucie po podaniu od Ilii Kozuba, płaskim strzałem zza pola karnego popisał się Filip Kołakowski i piłka przy słupku ugrzęzła w siatce. W 60. minucie było już 3:1, kiedy po faulu w polu karnym na Filipie Kołakowskim, sam poszkodowany pewnie wykorzystał jedenastkę. W 79 minucie Patryk Wólczyński, wykorzystując podanie od Ilii Kozuba skierował piłkę do pustej bramki. W 84. minucie wynik na 5:1 podwyższył Eryk Kępski, wykorzystując odbitą przez Piotra Czaję piłkę postrzale z rzutu wolnego, wykonywanego przez Mateusza Barszcza. Końcowy wynik meczu ustalił w 90 minucie Mateusz Barszcz, wykorzystując rzut karny po faulu w polu karnym na Jakubie Olszewskim.

KS GRYF SŁUPSK - CHROBRY CHARBROWO 6:1 (1:1)

Bramki: 1:0 Filip Kołakowski (19), 1:1 Kacper Czupryniak (28), 2:1 Filip Kołakowski (56), 3:1 Filip Kołakowski (60-karny), 4:1 Patryk Wólczyński (79), 5:1 Eryk Kępski (84), 6:1 Mateusz Barszcz (90-karny)

KS GRYF: Petrus - Olszewski, Kępski, Wólczyński, Barszcl, Kowalik (75 Grabarczyk), Nikodem Ciechański (46 Wiktor Ciechański), Werra (64 Dacków), Kozub, Świdroń (61. Modrzejewski), Kołakowski.

CHROBRY: Czaja - Rzepka, Marcin Krzyżanowski, Butowski, Paweł Mielewczyk, Kacper Czupryniak, Kiełtyka, Mateusz Czupryniak, Wojciech Krzyżanowski (46 Kruszyński), Grzeszkowiak, Gołąbowicz (55 Jacek Wiśniewski).

Pozostałe wyniki: Start Miastko - Sparta Sycewice 0:5, Piast Człuchów - Bytovia II Bytów 0:7 (R.Zagdan 21, Kuczkowski 31, Wdowiak 45, Hering 56, Tochman 73, Malich 77, Treder 85), Zawisza Borzytuchom - Jantaria Pobłocie 0:1 (D.Stencel 89), Czarni Czarne - Lipniczanka Lipnica 0:3 (Górski 15, 74, Breza 85), Barton Barcino - MKS Debrzno 4:4 (T.Kuźmiński 19, 35, 41, Nowak 90 - Władyczak 25, 49, Stalka 62, 67), Myśliwiec Tuchomie - Sokół Wyczechy 2:1, Echo Biesowice - KS Włynkówko 2:0 (Marszałek 26, 65).