KS Gryf Słupsk łatwo poradził sobie z Brdą. Start pokonał Gryfa II 5:1

Piłkarze KS Gryfa Słupsk (czerwone stroje) pokonali Brdę Przechlewo grając na sztucznym boisku przy ulicy Zielonej Fot. Jarosław Stencel
W spotkaniu 15. kolejki klasy okręgowej w Słupsku, piłkarze KS Gryf SMS wygrali z Brdą Przechlewo 4:0 (1:0).

Bramka dla gospodarzy padła dopiero w ostatniej minucie pierwszej połowy. Dobry odbiór zalicza Ilia Kozub zagrywając dobrze do Nikodema Ciechańskiego, który strzałem w krótki róg zdobył bramkę. Druga połowa to już dominacja gospodarzy. W 53 minucie świetnie uderzał wprowadzony po przerwie Kołakowski a jeszcze lepsza parada podpisuje się bramkarz gości. Cztery minuty później Mateusz Barszcz dokładnie zagrał do Pawła Panka a ten głową po długim rogu zdobył piękną bramkę. Dwie minuty później Panek strzelił kolejną po doskonałej asyście Jakuba Kalinowskiego. W 74. minucie Łukasz Kowalik trafił w boczną siatkę. Parę minut później Jakub Kalinowski uderzył w słupek. Ostatnia bramka padła w 82. minucie po dobrym włączeniu się Patryka Wólczyńskiego i zachowaniu spokoju pod bramką Wiktora Ciechańskiego.

KS Gryf Słupsk - Brda Przechlewo 4:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Nikodem Ciechański (45), 2:0 Paweł Panek (57-głową), 3:0 Panek (59), 4:0 Wiktor Ciechański (82)

KS Gryf: Kaniowski - Gajke, Wólczyński, Kalinowski, N.Ciechański (46 Kołakowski), Kozub (60 Kazior), Kowalik (75 Tolek), Panek (70 W.Ciechański), Pawlina, Barszcz, Olszowiec (65 Jakubowski).

Brda: R.Kasperowicz - Wąsik, Goliński, Warniełło, Żmuda-Trzebiatowski, Szostak (78 Olik), Bulwan, Gatz (75 Durawa), Pompała, Bloch, Buczko.

Pozostałe wyniki 15. kolejki: Kaszubia Studzienice - Skotawia Dębnica Kaszubska 0:2 (Jakub Cech 53, Konrad Jakub Lindstedt 59), Sokół Wyczechy - Myśliwiec Tuchomie 1:1, KS Włynkówko - Czarni Czarne 1:1 (Adrian Łopuszyński 31 - Oliwier Osiński 76), GTS Czarna Dąbrówka - Dolina Gałąźnia Wielka 1:1 (Jakub Gralak 72 - Krystian Grajczyk 39), Start Miastko - Gryf Słupsk 5:1 (1:0 samobójcza (38), 2:0 Przemysław Spalik (48), 3:0 Spalik (63),3:1 Daniel Piechowski (83), 4:1 Spalik (88), 5:1 Seweryn Wiśniewski (90)), Zawisza Borzytuchom - MKS Debrzno 2:5 (0:1 Kacper Bielecki (38), 0:2 Paweł Władyczak (41), 0:3 Krystian Szostek (45), 1:3 Dariusz Syldatk (57), 1:4 Krystian Szostek (69), 2:4 Jakub Gostomski (77), 2:5 Błażej Borucki (90)), Lipniczanka Lipnica - Piast Człuchów 3:2 (dwie bramki dla gospodarzy zdobył Gracjan Kuik-Studziński w 83. i 90. minucie, a wcześniej trafił Sebastian Jeżewski, przy wszystkich golach Lipniczanki asystował Damian Wajs) , Wybrzeże Objazda - Jantaria Pobłocie 1:2 (bramki dla gości: Mielewczyk i Wiśniewski).