KS Gryf Słupsk wygrał z MKS Debrzno 3:1 [ZDJĘCIA]

Krzysztof Piotrkowski
W meczu 21. kolejki słupskiej klasy okręgowej, KS Gryf Słupsk wygrał z MKS Debrzno 3:1.

KS Gryf Słupsk - MKS Debrzno 3:1 (1:0)

Bramki: 1:0 Kacper Grabarczyk (9), 1:1 Paweł Władyczak (58 - karny), 2:1 Kacper Grabarczyk (60), 3:1 Mateusz Barszcz (90).

Żółte kartki: Grabarczyk (KS Gryf) oraz Pacholik (MKS).

Czerwona kartka: Michał Olszowiec (KS Gryf) w 63 minucie za odepchnięcie przeciwnika.

KS Gryf: Marcin Petrus - Olszewski, Pawlina (90+2 Sokowicz), Wólczyński, Barszcz, Tołek (60 Świdroń), Kępski, Olszowiec, Kozub (65 Dacków), Mondrzejewski (55 Wiktor Ciechański), Grabarczyk (90+2 Kowalik).

MKS: Słonka - Borucki, Marzec, Mucha, Taras, Pacholik, Stalka (82 Bielecki), Władyczak, Domański (46 Kuliński), Szawarniak (64 Lica), Rutyna (76 Wenda).

Sędziowali: Wojciech Wit (Słupsk) jako główny oraz Jan Lewicz (Redzikowo) i Sylwester Barczyński (Słupsk) jako asystenci.

W pozostałych spotkaniach:

Echo Biesowice - Sparta Sycewice 3:4 (Krzysztof Wasilewski - 2 gole, Paweł Rynkiewicz - Łukasz Skierka - 4 gole) - goście jeszcze w 81. minucie przegrywali 1:3

Czarni Czarne - Chrobry Charbrowo 4:2 (Łukasz Jakubowski 5, 65, 85, Kasper Kaczmarek 38 - Kacper Brzózka 50, 54)
Zawisza Borzytuchom - Kaszubia Studzienice 0:1 (Klaudiusz Szultka 59)

W jedynym rozegranym spotkaniu 19. kolejki IV ligi, Kaszubia Kościerzyna wygrała z Jaguarem Gdańsk 2:1 (Żukowski, Tuttas - Czychowski).

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani