KS Gryf Słupsk zwyciężył po stałych fragmentach gry

W pierwszym z meczów 22. kolejki słupskiej klasy okręgowej KS Gryf SMS Słupsk wygrał z ostatnim w tabeli Zawiszą Borzytuchom 2:1 (1:1).

Najpierw w 6. minucie bramkę z rzutu wolnego z 20 metrów zdobył Mateusz Barszcz, a w 22. po rożnym wyrównał Grzegorz Treder. Gola na wagę trzech punktów uzyskał z karnego w 78. minucie Barszcz.

KS Gryf: Kaniowski - Świdroń, W.Ciechański (69 Kazior), Barszcz, Olszewski, Mondrzejewski (46 Maciej Wanat), Kozub (46 J.Kalinowski), Kowalik (90 Grabarczyk), Gajke, Pawlina, Panek.

Zawisza: Olejnik - Gierdalski, Berent, Bartłomiejczuk (81 Staniecki), Świderski (65 Mielewczyk), Jakuć, Kmiecik, H.Malich (60 Masternak), Brzeziński (86 Kurkowski), Gostomski (81 Wenta), Treder.