KS Gryf SMS Słupsk - Sparta Sycewice 2:4 (zdjęcia)

W meczu sparingowym piłkarze grającego w klasie okręgowej KS Gryf SMS Słupsk przegrali z czwartoligową Spartą Sycewice 2:4 (1:1).

KS Gryf SMS Słupsk - Sparta Sycewice 2:4 (1:1)
Bramki: 0:1 Konrad Kiełczykowski (4-głową), 1:1 Jakub Kazior (42), 2:1 Miłosz Czarnuch (48), 2:2 Patryk Szabat (62), 2:3 Damian Kopciński (68), 2:4 Damian Kopciński (87)

Po rzucie rożnym z bliska na prowadzenie gości wyprowadził Konrad Kiełczykowski. Okazję na wyrównanie miał Jakub Mondrzejewski, ale atakując nazbyt poszedł na bok i jego strzał był niecelny. W 42. minucie po asyście Wiktora Ciechańskiego płasko zza pola karnego celnie uderzył Jakub Kazior. Po przerwie z około 25 metrów ponad bramkarzem uderzył Miłosz Czarnych i młodzi słupszczanie wyszli na prowadzenie.

W 62. minucie ładna szybka akcja gości. Podanie Damiana Kopcińskiego z lewej strony. Piłkę uderzył Patryk Szabat, która odbijając się od słupka wpadła do siatki. Sześć minut potem po zamieszaniu podbramkowym kolejnego gola zdobył Kopciński. Następnie po strzale Szabata po rękach bramkarza piłka otarła się o poprzeczkę. W 87. minucie daleką piłkę z prawej strony zagrał Jarosław Cudziło. W polu karnym przejął ją Kopciński i ustalił wynik spotkania.

KS Gryf: Kaniowski - Czarnuch, Gajke, Pawlina, Olszewski, Świdroń, N.Ciechański, Kozub, Panek, W.Ciechański, Mondrzejewski oraz Kazior, Grabarczyk, Wanat, Jakubowski

Sparta: Wójcik - Cudziło, Marciszewicz, K.Klawikowski, Gulbiński, Pietrykowski, Kiełczykowski, Bobrowski, Kosiński, Hildebrandt, Szabat oraz Terefenko, Kopciński, Krzyżanowski.

- Spotkanie do 70. minuty było na dobrym tempie. Widać, że zawodnicy Gryfa SMS trenują codziennie i są bardzo dobrze wybiegani. Trochę zabrakło im jeszcze doświadczenia. Mój zespół różnie realizował nasze założenia. Gdzieś jeszcze mamy trochę czasu, aby poprawić to, co źle funkcjonuje. Zobaczymy czy jeszcze uda nam się dokonać jakichś wzmocnień, bo na razie mamy jeszcze dość wąską kadrę - powiedział Marcin Rusakiewicz, trener Sparty Sycewice.