Lato z koszykówką. Coraz więcej startujących

res
Grają Bezrobotni z Nie Czuję dna Ziom.
Grają Bezrobotni z Nie Czuję dna Ziom. Kamil Nagórek
III Turniej Lata z Koszykówką zgromadził już ponad 50 zawodników w 14 drużynach. Ze względu na dużą liczbę uczestników organizatorzy trzeciego już turnieju Słupskiego Lata z Koszykówką utworzyli cztery grupy eliminacyjne.

Rywalizacja w każdej była bardzo zacięta, ostatecznie tryumfowali zawodnicy zespołu o nazwie Pączki (występujący w składzie: Dawid Miecznikowski, Leszek Kukliński, Jacek Chojnacki i Artur Firgolski). Wszyscy ci zawodnicy jeszcze niedawno byli związani z grupami młodzieżowymi Czarnych Słupsk oraz z SSK Kobylnica. Zwycięzcy w grupie zajęli drugie miejsce, a następnie pokonali ekipę Co Ci to Da 8:5, Kwitnące Tulipany także 8:5 i wreszcie w wielkim finale Bezrobotnych 8:7. Trzecia lokatę wywalczył Lekarz Domowy, pokonując Kwitnące Tulipany 12:10.

Kolejny turniej, czwarty z kolei Lata z Koszykówką odbędzie się w w niedzielę, 24 lipca o godz. 15.30 na boisku przy ulicy Wiatracznej.