Lean Management dla Każdego!!!

  Lean Management dla Każdego!!!

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Lean Management dla Każdego!!!
  1/3
  przejdź do galerii
  [ARTYKUŁ SPONSOROWANY] Lean Management to metodologia zarządzania firmą praktycznie w każdym obszarze. Przedsiębiorstwa które przekonały się do tej ideologii bardzo szybko dostrzegły duże oszczędności – ponieważ Lean to nic innego jak odchudzanie kosztów wytworzenia przy zachowaniu wysokich standardów jakości.
  Niestety szkolenia managerów wiążą się często z dużymi kosztami jakie właściciele firm musza samemu ponosić. Są różne formy dofinansowań lub refundacji – jednak te wiążą się często z długim czasem oczekiwania i skomplikowanymi formalnościami na które nie wszyscy mają czas.

  Organizator szkoleń – 7MUDA dzięki uzyskaniu dotacji na realizowane szkolenia z zakresu LEAN Management w powiecie słupskim do 28.02.2019 zaprasza wszystkich chętnych do zapisów na szkolenia które będą realizowane do 31.06.2019. Dofinansowanie jest w 50% wartości szkolenia – a wszystkie formalności są po stronie 7MUDA. Uczestnik szkolenia bądź firma zgłaszająca swoich pracowników ponosi wyłącznie 50% kosztów szkolenia i nie uczestniczy w żadnych dodatkowych formalnościach.

  Wszystkie szkolenia otwarte realizowane są w Słupsku, Trenerzy to doświadczeni praktycy w swoich dziedzinach, potrafiący zainspirować do działania nawet największych sceptyków poprzez gry, symulacje i przykłady z życia wzięte.

  Moduły objęte dotacją (kliknij żeby zobaczyć więcej) :
  PODSTAWY LEAN MANAGEMENT/5S
  TPM/SMED
  VSM – MAPOWANIE STRUMIENIA WARTOŚCI
  PROBLEM SOLVING
  KAIZEN

  Każde szkolenie uwieńczone jest certyfikatem uczestnictwa wydanym przez organizatora – firmę 7MUDA

  Dokładny harmonogram szkoleń otwartych znaleźć można pod linkiem poniżej
  HARMONOGRAM SZKOLEŃ OBJĘTYCH DOTACJĄ - 2019
  Dotacje dotyczą również szkoleń zamkniętych w firmach w powiecie słupskim

  Szanse na zmiany jeszcze nigdy nie były tak blisko …


  Oferta jest ograniczona i dotyczy wyłącznie pierwszych 15 uczestników każdego ze szkolenia ujętego w harmonogramie. Decyduje kolejność zgłoszeń.

  Warunkiem skorzystania z oferty jest zatrudnienie uczestników szkolenia na podstawie umowy o pracę w firmie zarejestrowanej w powiecie słupskim.

  Jeśli chcesz być na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami organizowanymi przez 7MUDA – polub nas na facebooku wchodząc na link poniżej.
  Facebook
  www.7muda.pl
  biuro@7muda.pl
  Tel. 735-395-725
  „Wykorzystaj potencjał swoich pracowników – zmiany jeszcze nigdy nie były tak blisko”

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 PLUS POLECAMY

  Wideo