0 1 połowa

Liverpool FC

0

0 1 połowa

• Andre Marriner patrzy na zegarek i kończy mecz! Leicester pokonuje Liverpool po dwóch bramkach Jamesa Vardy'ego w drugiej połowie!

• Niezmordowany Kante przeprowadził indywidualną akcję lewą stroną. Wywalczył aut na wysokości pola karnego rywala.

• Chóralne śpiewy kibiców lidera Premier League. Świętują kolejny, czternasty komplet punktów.

• Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

• Riyad Mahrez żegnany brawami. Na ostanie minuty wchodzi Leonardo Ulloa

• ... z kolei w Liverpoolu boisko opuszcza Roberto Firmino. Wchodzi Joao Carlos Teixeira

• Andy King wchodzi za Shinji Okazakiego...

• Kontra gospodarzy przerwana faulem taktycznym Lucasa Leivy. Brazylijczyk upomniany żółtą kartką

• Liverpool dąży do strzelenia bramki kontaktowej. Jednak piłkarze Jürgena Kloppa mają rzut rożny.

• Kante popędził co sił prawa stroną i przegrał pojedynek z Allenem przy chorągiewce. Sędzia uzna, ze to Francuz ostatni dotknął piłkę.

• Huth stanął na linii strzału Clyne'a. Rzut rożny dla gości, po którym ostatecznie piłkę łapie Schmeiche.

• Lovren podaje mocno do własnego bramkarza. Vardy doskoczył do Belga, ale ten dobrze odegrał do kolegi z zespołu.

• Demerai Gray debiutuje wchodzi za Marca Albrightona.

• James Vardy jako lis pola karnego

• Joe Allen wchodzi za Emre Cana

• 32 121 widzów ogląda to spotkanie na King Power Stadium.

• Zagranie z głębi pola do Okazakiego! Sakho pozwolił piłce na kozioł i nie trafił w nią. Przechwycił ją Mahrez, którego zablokowane uderzenie zmieniło lot piłki, co wykorzystał Vardy strzelając obok wychodzącego z bramki Mignoleta!

• GOOL, JAMES VARDY!!!

• Okazaki pada w polu karnym Liverpoolu! Gospodarze domagali się rzutu karnego, ale gwizdek sędziego milczy!

• Fenomenalny gol Jamesa Vardy'ego

• Kante zabrał piłkę Milnerowi we własnym polu karnym. Liverpool bije głową w niebieski mur.

• Christian Benteke wchodzi na murawę. Zmienia Jordana Hendersona.

• Zablokowane dośrodkowanie Hendersona. Piłka zmierzała na rzut rożny, ale dopadł do niej Huth, który wybił ją na aut.

• Miękka i słaba centra Drinkwatera z lewej linii pola karnego gości. Mignolet spokojnie chwyta piłkę.

• A asystę przy tej kapitalnej bramce zanotował Mahrez.

• Piłka została wybita z pominięciem drugiej linii do Vardy'ego, który uderzył z woleja z dystansu w taki sposób, że przelobował wysuniętego na 7-8. metr Mignoleta! Fantastyczne trafienie Anglika na oczach selekcjonera!

• CO ZA GOL JAMESA VARDY'EGO!!!

• Vardy przegrał pojedynek główkowy z Lovrenem w "16" Liverpoolu.

• Oskrzydlająca akcja Moreno, który zagrywa ostro w pole karne Leicester. Obrona gospodarzy wybija piłkę pod nogi Firmino, ale jego strzał nie był dobrze przygotowany - huknął nad poprzeczką.

• Lucas Leiva strzela na wiwat.

• Fuchs podaje za plecy do Vardy'ego. Zmarnowana szansa na zakończenie kontry. Jeszcze Okazaki podaje za słabo do wbiegającego w pole karne Mahreza.

• Okazaki strzela technicznie z 20 metrów nad poprzeczką bramki Mignoleta.

• Lallana w roli prawoskrzydłowego. Za mocno dośrodkował w pole karne. "Lisy" grają schematycznie - po przejęciu piłki jest posyłana "laga" do Vardy'ego.

• Vardy na spalonym po podaniu na zapalenie płuc.

• Świetna koronkowa akcja Liverpoolu na 1-2 kontakty przed "szesnastką" gospodarzy! Piłka po rykoszecie przeszła o centymetry obok bramki Schmeichela!

• Akcja Milnera zastopowana kilka metrów za linią środkową. Leicester rusza z kontrą, ale Clyne przerwał rajd Albrightona.

• Obie ekipy wyszły na drugie trzy kwadranse bez zmian personalnych. Liverpool zaczyna ze środka!

• Powracamy na King Power Stadium na drugą połowę spotkania Leicester - Liverpool. Do przerwy mamy bezbramkowy remis.

• Akcja Firmino przerwana przez Fuchsa. Rzut rożny. Po wybiciu piłki zagranej przez Milnera sędzia kończy pierwszą połowę. Leicester bezbramkowo remisuje z Liverpoolem

• Jeszcze Can zablokowany.
      Minuta doliczona
      .

• Zrobiło się cieplej przed polem karnym Liverpoolu, ale strzał Mahreza został zablokowany. Liverpool ruszył z kontrą, którą skończył Can. Piłka po rykoszecie wyszła na rzut rożny.

• Mahrez pada na murawę po starciu z Canem. Zdaniem sędziego Niemiec czysto odebrał piłkę rywalowi, co gwizdami skwitowali fani "Lisów".

• Moreno strzela z ostrego kąta wysoko nad bramką Schmeichela. Radość kibiców gospodarzy po tym uderzeniu Hiszpana.

• Daleki wyrzut piłki Fuchsa do Hutha. Mignolet nieczysto wypiąstkował piłkę. Jeszcze jeden stały fragment gry i Belgowi wyślizgnęła się piłka z rękawic. Na jego szczęście bez zagrożenia.

• Ależ uderzenie "rogalem" Mahreza! Mignolet pofrunął jak ptak i przeniósł piłkę nad poprzeczką!

• Fuchs mógł zaskoczyć własnego bramkarza! Austriak nieczysto trafił w futbolówkę głową i ta prześlizgnęła się po górnej siatce bramki Schmeichela!

• Henderson miękko wrzuca piłkę w pole karne. Huth musnął ja tak, że ta wyszła na rzut rożny.

• Kontratak gości - dośrodkowanie Moreno zablokowane przez Kante.

• Mahrez trafia w mur. Milner wybija piłkę na uwolnienie.

• Okazaki przejął piłkę i popędził na bramkę Liverpoolu. Brazylijczyk zahaczył rywala i rzut wolny dla "Lisów"/ Do bramki ok. 25 metrów.

• Naciskany Lovren przez Albrightona pogubił się przed linią końcową i wychodzi z piłką. Huth strzela głową wysoko nad poprzeczką.

• Schmeichel spokojnie broni strzał Firmino z prawej strony pola karnego.

• Mocny strzał Fuchsa wyblokowany przez mur. Mignolet łapie piłkę.

• Lovren fauluje Vardy'ego ok. 25-30 metrów od własnej bramki.

• Simpson dopada do bezpańskiej piłki na 25. metrze od bramki Mignoleta. Nastrzelił Vardy'ego, który wraz z dwoma kolegami był na spalonym.

• Henderson strzela na wiwat. Schmeichel wznawia grę od bramki.

• Atak Liverpoolu, który wychodził czterech na czterech! Fuchs świetnie "przeczytał" podanie Milnera do Hendersona.

• Mahrez znalazł się we własnym polu karnym i skutecznie wybija piłkę. Ta wraca jak bumerang - strzał Milnera z 20 metrów zablokowany.

• Zagranie przed "szesnastkę"do Leivy, który za mocno odgrywa do MIlnera. Bez zagrożenia.

• Huth chciał zagrać głową do Schmeichela, ale Duńczyk miał za daleko do piłki. Czwarty rzut rożny, piłkę ustawił Milner...

• Krótkie rozegranie i zagranie do wbiegającego w pole karne Lucasa Leivy. Ten strzela z ostrego kąta wysoko nad bramką.

• Morgan radzi sobie z Firmino, ale goście mają trzeci korner.

• Optymistyczna próba kontry w wykonaniu Okazakiego. Nie miał szans z dwoma przeciwnikami i Japończyk wyszedł z piłką poza linię końcową. Mignolet z "piątki".

• Huth nie przebierał w środkach - wybił piłkę na rzut rożny. Bez zagrożenia pod bramką Schmeichela.

• Mignolet broni strzał Mahreza z woleja. Algierczyk do bramki gości miał ok. 25 metrów.

• Okazaki na minimalnym spalonym po podaniu z głębi pola.

• Vardy zabrał piłkę przed polem karnym Lovrenowi, ale Chorwat zdołał w porę naprawić swój błąd. Poszła kontra Liverpoolu i świetnie spisał się Schmeichel - obronił strzał Cana z woleja z kilku metrów! Bramkarze zdają się być dobrze rozgrzani do meczu!

• Strata Hendersona na rzecz Drinkwatera. Ten zagrał na lewą stronę pola karnego do Okazakiego, którego strzał głową z kilku metrów z problemami obronił MIgnolet, przenosząc piłkę nad poprzeczką!

• Piłka po centrze Hendersona przejęta przez obronę Leicester.

• Huth chciał wybić Lallanie grę z głowy w dzisiejszym spotkaniu. Chyba zbyt dosłownie - Niemiec uderzył rywala łokciem. Andre Marriner nie zdecydował się sięgnąć do kieszonki.

• Chaotyczna obu drużyn. Kante strzela z dystansu, ale trafia w Lovrena.

• Schmeichel wybija piłkę niedokładnie na prawą stroną do niepilnowanego Mahreza.

• Piłka po strzale Mahreza zza pola karnego trafia w słupek... podtrzymujący siatkę! Algierczykowi niewiele brakowało do zdobycia bramki!

• Od razu atak Leicester lewą stroną przynosi rzut z autu. Wrzut Albrightona przechwycony przez defensywę "The Reds".

• Gwizdek sędziego i "Lisy" zaczynają ze środka!

• Hey Jude na trybunach. Jeszcze pamiątka fota na środku boiska...

• Gospodarze zagrają w niebieskich strojach. Liverpool w czerwonych.

• Obie "jedenastki" wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania!

• Obsada sędziowska:

• sędzia główny: Andre Marriner
      • liniowi: Lee Betts i Peter James
      • sędzia techniczny: Simon Hooper
    • Wśród gospodarzy na próżno szukać R. De Laeta (obrona, 12/1), J. Schluppa (napastnik, 14/1).

Z gości nie zagrają P. Coutinho (napastnik, 17/5), D. Sturridge (napastnik, 5/2), D. Origi (napastnik, 8/1), M. Skrtel (17/1), J. Gomez (obrona, 5/0), D. Ings (napastnik, 5/2)

• Najskuteczniejsi strzelcy obu ekip

• Leicester: J.. Vardy (16 bramek), R. Mahrez (13)
      • Liverpool: C. Benteke (6), J. Coutinho (5)
    • Po 23 kolejkach Leicester jest liderem z dorobkiem 47 punktów. "Lisy" mają trzypunktową przewagę nad Manchesterem City (gra na wyjeździe z Sunderlandem) i Arsenalem, który podejmuje u siebie Southampton.

Z kolei Liverpool jest na siódmej pozycji (34 pkt). Do piątej lokaty premiującej grę w Lidze Europy (Manchester United) traci zaledwie 3 "oczka".

• Rezerwowi Leicester: M. Schwarzer - B. Chilwell, N. Dyer, D. Gray, A. King, L. Ulloa, Marcin Wasilewski.

• Rezerwowi Liverpoolu: D. Ward - J. Allen, C. Benteke, J. Flanagan, J. Ibe, J. C. Teixeira, K. Toure.

• Witamy i zapraszamy na wtorkowy mecz Premier League, w którym Leicester zmierzy się z Liverpoolem. Początek spotkania na King Power Stadium już za 25 minut.

• Leicester - Liverpool LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Czy "Lisy" umocnią pozycję na szczycie Premier League?

We wtorkowym meczu Premier League lider angielskiej ekstraklasy podejmował będzie na własnym boisku drużynę Liverpoolu. Podopieczni Claudio Ranieriego będą starali się utrzymać przewagę nad drugim Manchesterem City, ale nie będzie to łatwe zadanie. Liverpool grający ostatnio nieco w kratkę może pokrzyżować szyki ekipie "Lisów".