Lider drugiej ligi oldbojów nie zwalnia tempa

Rewelacyjnie poczynają sobie piłkarze oldboje KS Bruskowo Wielkie w rozgrywkach drugiej ligi pomorskiej. W kolejnym spotkaniu rozegranym na boisku w Pęplinie pokonali Jesion-Trans Odlboje Tychowo 6:3 (5:0).

Było to spotkanie na szczycie, dwóch drużyn, które do tej pory odnosiły same zwycięstwa. Miała to być więc weryfikacja dotychczasowych poczynań i bruskowianie poradzili sobie znakomicie. Prowadzenie w 18 minucie zdobył Karol Petrus. On też siedem minut później zdobył kolejnego gola. W 27. minucie na 3:0 podwyższył Paweł Waleszczyk. Gospodarze przed przerwą zdobyli jeszcze dwie bramki. Zdobyli je Dominik Zagórowski w 33. minucie oraz Marcin Trukszyn trzy minuty później.

Kolejny gol padł dopiero w 69. minucie i na 6:0 podwyższył Trukszyn.

W końcówce nieco do głosu doszli goście i zdobyli trzy gole: Maziarski w 82. minucie i Dudka w 88. i 89.