Liga okręgowa. Start Miastko – Chrobry Charbrowo 8:1 (zdjęcia, wideo)

Andrzej GurbaZaktualizowano

Zobacz galerię (62 zdjęcia)

W sobotę na stadionie w Miastku miejscowy Start podejmował Chrobrego Charbrowo. Gospodarze wygrali bardzo wysoko, bo aż 8:1. Start dominował w każdym elemencie gry. W pierwszej połowie powinno paść więcej bramek dla gospodarzy, bo zawodnicy Startu nie wykorzystali kilku stuprocentowych sytuacji. Goście oddali kilka groźnych strzałów z dystansu, ale miastecki bramkarz nie zawodził. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 5:0 dla gospodarzy. Drugą połowę Start zaczął nieco rozluźniony, ale i tak goście przez pierwsze dziesięć minut nie stworzyli żadnej bramkowej sytuacji. Później zaczęli już je stwarzać (był m.in. słupek). Nie wykorzystali jednak rzutu karnego po faulu w polu karnym (wideo). W końcu rozluźniona obrona Startu popełniła błąd i Chrobry zdobył honorowego gola. Końcówka meczu należała do Startu.
Bramki do gospodarzy zdobyli: Oskar Wiśniewski (dwie), Bartłomiej Borowicz, Paweł Koniuszek (dwie), Oliver Lewandowski (dwie), była też bramka samobójcza.

Materiał oryginalny: Liga okręgowa. Start Miastko – Chrobry Charbrowo 8:1 (zdjęcia, wideo) - Głos Pomorza

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.