Liga wojewódzka juniorów. Start Miastko – Arka Gdynia SI 0:5 (zdjęcia)

Andrzej Gurba
Liga wojewódzka juniorów. Start Miastko – Arka Gdynia SI 0:5
Liga wojewódzka juniorów. Start Miastko – Arka Gdynia SI 0:5 Fot. Andrzej Gurba
W lidze wojewódzkiej (junior B) Start Miastko przegrał na własnym stadionie 0:5 z Arką Gdynia SI. Goście pierwszą bramkę zdobyli już w 2. minucie.

Kolejne w 17,54,70,79.Skład Startu Miastko: Michał Pliskowski, Jakub Milewski (57 minuta Adrian Jóźwiak), Hubert Bachman, Ryszard Bujwid, Kamil Wojciechowski, Piotr Trzeciński, Jakub Korniak, Błażej Kłonczyński, Przemysław Spalik (44 minuta Oskar Dzięcioł), Dominik Zmuda-Trzebiatowski (70 minuta Michał Oborowski), Jan Garczyński (60 minuta Ernest Prondziński). Trener Mateusz Felke.

Strefa Biznesu: Zwolnienia grupowe w Polsce. Ekspert uspokaja