Arsenal Londyn

3

2 1 połowa

• Wreszcie możemy trochę odetchnąć po tym spektaklu. Za uwagę dziękuje Państwu Piotr Bernaciak, dobrej nocy.

• Cudowny mecz obejrzeliśmy na Anfield. Piłkarze Liverpoolu i Arsenalu stworzyli dziś niesamowite widowisko, pełne goli i ciekawych momentów. Zasłużony remis po niesamowitym spotkaniu.

• KONIEC!

• WEJŚCIE SMOKA! 3:3! JOE ALLEN UDERZA Z WOLEJA PO ASYŚCIE BENTEKE!

• Ostatnia zmiana w tym meczu. W Liverpoolu zadebiutuje dziś Steven Caulker, zmienił Adama Lallanę.

• Ostatnia zmiana w The Gunners. Słabszy mecz Mesuta Oezila, zmienia go Mikel Arteta.

• Teraz w roli dryblującego... Simon Mignolet, który ładnie okiwał Olivera Giroud we własnym polu karnym.

• Druga zmiana w ekipie gospodarzy. Emre Can schodzi z boiska, a w jego miejsce pojawia się Joe Allen.

• Kolejne dzisiaj spięci Sakho z Giroud w środku pola. Sędzia uznał, że zawodnik Liverpoolu faulował.

• Kolejna seria rzutów rożnych dla Liverpoolu - tym razem dobrze interweniował wprowadzony przed chwilą Kieran Gibbs.

• ...a Theo Walcott zejdzie z boiska ustępując Kieranowi Gibbsowi.

• Campbell zmieniony przez Alexa Oxlade-Chamberlaina...

• Zanosi się na zmiany w zespole Kanonierów...

• Jesteśmy cały czas na połowie gości. Próbował z dystansu uderzać Moreno, jednak został zablokowany - piłka cały czas w posiadaniu The Reds.

• Seria rzutów rożnych dla Liverpoolu zakończona w końcu główką Firmino tuż obok słupka!

• Trener Klopp dokonuje zrozumiałej roszady - James Milner zastąpiony Christianem Benteke.

• W odpowiedzi sprzed pola karnego uderzał Jordan Henderson - nad poprzeczką.

• Ciekawa, kombinacyjna akcja Arsenalu, jednak strzał Giroud sprzed pola karnego został zablokowany przez obu (!) stoperów naraz.

• To była dobra okazja dla gości na podwyższenie prowadzenia - Aaron Ramsey z rzutu wolnego trafił jednak tylko w mur.

• NO I GOOOOL!!! OLIVIER GIROUD!!! Świetnie zastawił się z piłką Francuz w polu karnym, oddał strzał nie do obrony i wyprowadził Arsenal na prowadzenie! 2:3 na Anfield Road!

• Nathaniel Clyne z żółtą kartką za zatrzymanie piłki ręką na własnej połowie.

• Wielki napór Liverpoolu, piłkarze trenera Kloppa zamknęli gości na ich połowie, przerwał to sędzia odgwizdując faul w ataku Emre Cana.

• Podobna sytuacja po przeciwnej stronie boiska, piłka po zagraniu Hendersona trafia do Moreno który uderza wysoko nad bramką.

• Mesut Oezil mógł zaliczyć asystę już w pierwszej minucie drugiej połowy. Świetne dośrodkowanie do Joela Campbella, ten strzela wślizgiem, jednak jest to bardzo niecelny strzał.

• Gramy, w posiadaniu Arsenal Londyn!

• Niesamowite jest tempo tego meczu. Oglądamy świetne spotkanie, pełne pięknych bramek i klarownych okazji dla obu drużyn. To starcie jest godne miana hitu ligi angielskiej. Czekamy z nieukrywaną niecierpliwością na drugą połowę!

• Kończymy pierwszą połowę!

• Firmino! Piękny wolej z półobrotu i tylko poprzeczka!

• Sędzia przedłuża pierwszą połowę o trzy minuty.

• Zdecydowanie przedobrzył teraz Roberto Firmino, chciał zbyt efektownie rozegrać akcję i wykonał o jedno zagranie za duże, przez co od bramki rozpocznie Petr Cech.

• Znakomita interwencja Petra Cecha! Golkiper Arsenalu świetnie wybronił dośrodkowanie Ibe, które mogło się zakończyć strzałem Firmino!

• Alberto Moreno ciekawym zagraniem chciał uruchomić Firmino, podcinając piłkę, jednak szybszy od Brazylijczyka był Petr Cech.

• Ładnie przed polem karnym przedzierał się Nathaniel Clyne szukając sobie pozycji do oddania strzału, ale w ostatniej chwili powstrzymał go Mertesacker.

• Teraz w polu karnym pada Joel Campbell - Kostarykanin rozwścieczony rusza z pretensjami do sędziego, ten jednak nie odgwizdał przewinienia.

• Tym razem z dystansu szczęścia spróbował Emre Can - piłka po jego strzale szybuje nad poprzeczką, jednak za samą próbę kibice zgotowali mu owacje.

• Tu powinno być już nawet 2:3! Campbell świetnie obsłużył Oliviera Giroud w polem karnym, tym razem jednak Francuz nie trafia do bramki!

• CO TU SIĘ DZIEJE?! OLIVIER GIROUD STRZELA DO BRAMKI PO RZUCIE ROŻNYM, 2:2 NA ANFIELD! CO ZA MECZ!

• Ramsey lobuje głową Mignoleta, a piłkę zmierzającą do bramki wybija nad poprzeczkę Sakho!

• Co tu się dzieje?! Moreno sam na sam uderza w poprzeczkę, ale był na spalonym!

• ALEEŻ BRAMKA!!! ROBERTO FIRMINO!!! STRZAŁ Z 30 METRÓW WPADA W SAMO OKIENKO! 2:1 dla Liverpoolu!!!

• Ponownie Jordon Ibe na prawym skrzydle, tym razem z lepszym skutkiem - wywalczył rzut rożny. Dośrodkowanie wybite przez Walcotta.

• ALE ODPOWIADA ARSENAL! Podawał Joel Campbell, a Aaron Ramsey uderza perfekcyjnie po krótkim słupku - mamy remis!

• Imponuje swoją grą Liverpool - Jordon Ibe o włos od przyjęcia podania w polu karnym.

• Firmino także z żółtą kartką za zdjęcie koszulki po zdobytej bramce.

• GOOOOOOL!!! ROBERTO FIRMINO! Brazylijczyk dobija strzał Emra Cana z dystansu, Cech bez szans - Liverpool prowadzi 1:0!

• Adam Lallana pada w polu karnym w starciu z Mertesackerem, jednak zawodnik Liverpoolu z pewnością nie był faulowany przez Niemca. Piłka w rękawicach Petra Cecha.

• Bardzo słabe zagranie Joela Campbella, który w niegroźnej sytuacji podał piłkę poza linię boczną, choć na podanie czekał kolega.

• Mecz od pierwszych minut toczy się w środku pola, oglądamy dużo strat w środkowej strefie boiska.

• Sędzią dzisiejszego spotkania jest Mike Jones.

• Mecz rozpoczęty, przy piłce The Reds!

• Na stadionie rozbrzmiewa słynne You'll Never Walk Alone, całe Anfield wstało z miejsc.

• Piłkarze już wychodzą z tunelu, za moment zaczynamy mecz!

• Mecz coraz bliżej, emocje rosną - kto wygra hit Premier League?

• Arsenal przystępuje do meczu z ósmym w tabeli Liverpoolem jako lider. To Kanonierzy są faworytem dzisiejszego starcia.

• Rezerwowi Arsenalu: Matt Macey, Kieran Gibbs, Gabriel, Calum Chambers, Mikel Arteta, Alex Oxlade-Chamberlain i Alex Iwobi.

• Rezerwowi Liverpoolu: Danny Ward, Steven Caulker, Brad Smith, Lucas, Joe Allen, Joao Carlos Teixeira i Christian Benteke.

• Znamy już obie jedenastki, pora więc poznać także piłkarzy rezerwowych.

• W oczekiwaniu na składy zachęcam do zapoznania się z zapowiedzią meczu mojego autorstwa.

• Witam Państwa, zapraszam na szlagier ligi angielskiej - Liverpool podejmuje Arsenal! Na relację zaprasza Piotr Bernaciak!

• Liverpool - Arsenal Londyn LIVE!

Zapowiedź: Liverpool FC - Arsenal Londyn LIVE! Hit kolejki na Anfield

Liverpool podejmie dzisiaj na Anfield Road drużynę lidera Premier League, Arsenal Londyn. Zawodnicy Jurgena Kloppa prezentują ostatnio przyzwoitą formę i będą dziś sporym zagrożeniem dla zespołu prowadzonego przez Arsene'a Wengera. Mecz zapowiada się interesująco, obie drużyny prezentują się ostatnio przyzwoicie i można być niemal pewnym, że stworzą dziś ciekawe widowisko.