2 1 połowa

Crystal Palace

0

0 1 połowa

• Sędzia Moss kończy jednostronny pojedynek! Manchester City wygrywa 4-0 na Etihad Stadium z Crystal Palace! Dziękujemy za uwagę.

• Kolejny faul Cabaye.

• Ostre wejście Cabaye, sędzia mógł nawet wyciągnąć czerwoną kartkę.

• Zmęczonego Zahę zmienia Lee.

• Strzelca dwóch bramek zmienia Jesus Navas.

• Świetnie zagrał piłkę De Bruyne, pojedynek biegowy z rywalem wygrał Aguero i dograł Silvie, który ograł jednego rywala i spokojnie umieścił piłkę w bramce.

• Świetna akcja The Citizens! DAVID SILVA!!!

• Aguero po raz kolejny fauluje, tym razem Puncheona. Okazja na dośrodkowanie w pole karne Harta.

• Yaya Toure uderza piłkę prosto w mur.

• Silva faulowany przez Ledleya.

• Schodzi McArthur, a na boisku pojawia się Mutch.

• Aguero faulował w polu karnym Palace po rzucie rożnym.

• Ależ uderzenie Cabaye! Przymierzył z 30 metrów, centymetry obok bramki!

• Totalnie nie radzą sobie w defensywie goście, Manchester punktuje każdy błąd!

• Żółta kartka dla Chamakha, za próbę symulowania faulu w polu karnym City.

• Świetnie Yaya Tour rozciągnął grę do boku pola karnego do De Bruyne, który wyłożył "patelnię" Aguero, do pustej bramki nie mógł się pomylić!

• Gooooooooooool! Kun Aguero!

• Zmiana na szpicy - Wickhama zmieni Chamakh.

• Bardzo ładny drybling Zahy - z łatwością ograł Clichy'ego, ale nie dał rady dobrze dośrodkować.

• Dobra dwójkowa akcja Ward - Zaha, ale ostatecznie ten pierwszy strzela obok bramki.

• Tempo gry spadło, rzadko obserwujemy groźne sytuacje, można rzec, że w ogóle.

• Faul Fernando w środku pola, gdy z kontrą wychodzili goście.

• Zmiana, Yaya Youre zmienia Ihenacho.

• Souare po raz kolejny oskrzydlił akcję, po dośrodkowaniu wybijał piłkę Kompany. Rzut rożny dla Palace.

• Za niżej wspomnianego Kolarova wejdzie Gael Clichy.

• Kolarov zgłasza kontuzję, będziemy mieli zmianę.

• Dynamicznie rozpoczęli drugą połowę piłkarze Palace, na razie oni dominują na połowie Manchesteru.

• Sędzia Moss dał sygnał, czas na drugie czterdzieści pięć minut tego spotkania!

• Piłkarze wracają na murawę, za moment początek drugiej połowy.

• Arbiter kończy pierwszą połowę spotkania, 2:0 dla Manchesteru City!

• Zablokowany strzał Aguero, było bardzo blisko!

• Strzał zza pola karnego Aguero, piłka leciała do bramki, po odbiciu od głowy Danna zmieniła tor lotu i wpadła tuż obok rzucającego się Hennesseya.

• Gol dla Manchesteru City! AGUERO!

• Bardzo dobrze odnalazł się w polu karnym Aguero, ale nie zdołał trafić w bramkę gości.

• Bardzo dobra interwencja obrońcy City, który odebrał piłkę Puncheonowi.

• Dobry kontratak wyprowadzili Citizens, ale Ihenacho źle ustawił sobie piłkę do strzału.

• Bardzo dobre uderzenie Cabaye, ale z opresji kolegów ratuje Hart!

• Faulował Delph około 25 metrów od bramki Harta.

• Dobra oskrzydlająca akcja Souare, ale brakło dokładności.

• Dośrodkowanie w pole karne, z którego jednak nikt nie skorzystał.

• Faul przy linii bocznej na wysokości pola karnego Palace. Rzut wolny wykona Kolarov.

• Po bramce bardziej w siebie uwierzyli zawodnicy gospodarzy i teraz oni częściej mają piłkę przy nodze.

• Fernando faulowany w środku pola przez McArthura.

• Kolejne uderzenie Delpha z dystansu, tym razem jednak spora pomyłka.

• Nie dali piłkarze Crystal Palace wznowić gry Hartowi, od rzutu wolnego zaczną piłkarze z Manchesteru.

• Po raz kolejny pojedynek główkowy wygrał Dann, ale znów udało się utrzymać piłkę w rękach Hartowi.

• Kolejny korner dla gości.

• Strzelcem bramki Fabian Delph, który uderzył z około 30 metrów na bramkę gości! Hennessey miał piłkę na rękawicach, lecz nie udało mu się jej zatrzymać.

• GOL DLA MANCHESTERU CITY!

• Na bramkę uderzał Silva, lecz daleko od bramki Hennesseya.

• Nieskuteczne zagranie Cabaye do Zahy, od bramki zacznie Hart.

• Gospodarze pasywnie, nie naciskają na wolno rozgrywających swoje akcje gości.

• Świetne dośrodkowanie z rzutu rożnego Puncheona do Danna, ale bardzo dobrze poradzili sobie w tej sytuacji obrońcy Manchesteru City.

• Odgwizdany faul Aguero na Dannie.

• Świetny odbiór Zabalety, dobre dogranie do Aguero, lecz ten traci piłkę w polu karnym.

• Ihenacho pokazał duże możliwości dryblingu, późniejsze dośrodkowanie De Bruyne groźne, ale obrońćy gości wybili na rzut rożny.

• Bardzo dobrze odebrał piłkę w środku Zaha, ale za długo ją przetrzymywał i stracił.

• Goście dłużej utrzymują się przy piłce, starają się dokładnie rozgrywać futbolówkę.

• Za mocno do Zabalety na prawe skrzydło podawał David Silva.

• Bez zagrożenia, faulowali goście.

• Faul w okolicy 40 metrów od bramki Harta. Będzie dośrodkowanie w pole karne bramkarza gospodarzy spotkania. Faulował Otamendi.

• Faul w środku pola, zaczną goście.

• Dłużej piłką na pewno w tym meczu operować będą gospodarze, lecz Crystal Palace na pewno postara się dorównać Manchesterowi.

• Po świetnym dośrodkowaniu w pole karne "The Citizens" świetnie bramki broni Joe Hart. Główkował jeden z zawodników gości z linii pola bramkowego. Było blisko!

• Pierwszy rzut rożny dla Crystal Palace, jednak bez zagrożenia.

• Zaczynamy!

• Trenerzy już na ławce, zawodnicy gotowi do rozpoczęcia gry, zaraz arbiter Jonathan Moss da sygnał do startu!

• Gospodarze w jasnobłękitnych kompletach, natomiast Crystal Palace w swoich pasiastych bordowo-niebieskich strojach!

• Piłkarze już w tunelu, za moment sędzia Moss wyprowadzi oba zespoły na murawę Etihad!

• Ławka rezerwowych Crystal Palace: Speroni, Kelly, Lee, Jedinak, Mutch, Chamakh, Campbell.

• Ławka rezerwowych Manchesteru City: Caballero, Clichy, Sagna, Humphreys, Toure, Sterling, Navas

• Po lewej stronie prezentujemy Państwu składy na to spotkanie.

• Do rozpoczęcia spotkania pozostało około 20 minut, przedstawiamy zapowiedź tego spotkania: ZAPOWIEDŹ!