1 1 połowa

Crystal Palace

0

0 1 połowa

• Czerwone Diabły pewnie pokonały Orły z Londynu 2:0 po golach Damiena Delaney'a oraz Matteo Darmiana. Dziękuję Państwu za uwagę i zapraszam na kolejne relacje na naszym portalu.

• Koniec meczu. Arbiter spotkania gwiżdże po raz ostatni na Old Trafford w Manchesterze.

• Piłkarze z Manchesteru poprawiają sobie statystyki celnych podań między sobą.

• Sędzia główny dolicza dodatkowe 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

• Gra obu zespołów przypomina już luźny sparing, a piłka rozgrywana jest na środku boiska.

• Julián Speroni pewnie złapał piłkę szybującą z prawej strony boiska.

• Niecelny strzał Matteo Darmiana. Piłka od bramki gości.

• Orły z Londynu rozstawiły zasieki na własnej połowie, ale piłkarze Louisa van Gaala nie zniechęcają się i dalej nacierają z kolejnymi atakami.

• Jeden z nielicznych ataków gości, ale zakończony wrzutem z autu przez piłkarza gospodarzy.

• Piłkarze z Manchesteru kontynuują swój napór na bramkę Juliana Speroniego. Kolejny rzut rożny dla gospodarzy.

• Trzecia zmiana w drużynie gospodarzy: schodzi Wayne Rooney, wchodzi Marouane Fellaini.

• Posiadanie piłki po 75. minutach spotkania: Manchester (65%) - Crystal Palace (35%)

• Trzecia zmiana w drużynie gości: schodzi Emmanuel Adebayor, wchodzi Connor Wickham.

• Spokojne przygotowywanie ataku pozycyjnego Czerwonych Diabłów.

• Druga zmiana w drużynie gospodarzy: schodzi Jesse Lingard, wchodzi Ander Herrera.

• Siódmy rzut rożny dla gospodarzy.

• Szybko odzyskana futbolówka po stracie Wayne'a Rooneya.

• Mądra gra podopiecznych Louisa van Gaala na połowie gości.

• Druga zmiana w drużynie gości: schodzi Yohan Cabaye, wchodzi James McArthur.

• Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy: schodzi Marcus Rashford, wchodzi Memphis Depay.

• Matteo Darmian po raz kolejny sprawdził cierpliwość sędziego i w końcu Lee Mason ukarał go za wcześniejszą spóźnioną interwencję.

• Seria zablokowanych strzałów w kierunku bramki gości z Londynu.

• Pierwsza zmiana w drużynie gości: schodzi Chung-Yong Lee, wchodzi Jordon Mutch.

• Cudowny strzał Mateo Darmiana sprzed pola karnego po wybiciu piłki przez obrońcę! Piłka po strzale odbiła się jeszcze od lewego słupka bramki Speroniego.

• Gol! Gol! Gol! Mateo Darmian! 2:0 dla Czerwonych Diabłów!

• Niebezpieczny atak lewą stroną boiska zakończony rzutem rożnym dla gospodarzy.

• Mądra gra w środku boiska podopiecznych Alana Pardew, ale niestety zakończona stratą.

• Złe wznowienie piłki przez golkipera gości. Wrzut z autu dla Czerwonych Diabłów.

• Groźny atak gospodarzy. Sytuację wyjaśnia Julián Speroni.

• Na razie bez zmian kadrowych w obu drużynach.

• Sędzia rozpoczyna drugą połowę. Od środka boiska zaczynają goście.

• Koniec pierwszej połowy. Czerwone Diabły prowadzą 1:0 po samobójczym golu Damiena Delaneya. Zapraszam na 15. minut przerwy.

• Sędzia dolicza tylko 1. minutę do pierwszej połowy.

• Pape Souare ukarany żółtą kartką za atak wyprostowaną nogą na zawodnika gospodarzy.

• Seria strat po obu stronach, ale to goście wywalczyli rzut rożny.

• Szybka akcja gospodarzy i mamy kolejny celny strzał na koncie Czerwonych Diabłów, a golkiper wypluwa piłkę na rzut rożny.

• Niedokładny przerzut Wayne'a Rooneya. Wykop piłki od bramki gości.

• Piłkarze z Manchesteru szybko "skasowali" dobrze zapowiadającą się akcję gości.

• Podopieczni Alana Pardew próbują uspokoić swoją grę na własnej połowie.

• Wilfried Zaha próbował wymusić rzut wolny w okolicy prawego rzutu rożnego, ale sędzia nie dał się na to nabrać.

• Piłkarze z Old Trafford szybko odzyskali piłkę i ruszyli z kolejnym atakiem prawą stroną boiska.

• Okres posiadania piłki przez gości z Londynu.

• Faul Adriana Mariappy na Juanie Macie. Rzut wolny z okolicy narożnika pola karnego gości.

• Szybki kontratak gospodarzy zakończony kolejnym celnym uderzeniem w światło bramki Orłów.

• Kolejne celne uderzenie piłkarza Czerwonych Diabłów. Skuteczną interwencją popisał się Julián Speroni.

• Ogromne zamieszanie w polu bramkowym gości z Londynu. Sytuacją wyjaśnił obrońca.

• Strata Anthonego Martiala po efektownym rajdzie lewą stroną boiska. Od bramki Julián Speroni.

• Kolejny faul w ofensywie, tym razem Anthoniego Martiala.

• Mądra gra w środku boiska podopiecznych Louisa van Gaala.

• Faul ofensywny Antonio Valencii na połowie gości.

• Napór gospodarzy wciąż trwa na połowie gości.

• Czerwone Diabły podejmują kolejny atak prawą stroną boiska.

• Gospodarze stopniowo zdobywają pole gry przy pomocy serii wrzutów z autu.

• Atak pozycyjny gospodarzy zakończony celnym strzałem w środek bramki Orłów. Julián Speroni na posterunku swojej bramki.

• Pierwsza indywidualna kara w tym spotkaniu. Arbiter zdecydował się pokazać żółty kartonik Martinowi Kelliemu za przytrzymywanie przeciwnika.

• Damien Delaney strzela gola samobójczego! 1:0 dla Czerwonych Diabłów!