Marek Prądzinski podwójnym mistrzem województwa

(fen)
Prądzinski potwierdził supremację w województwie pomorskim. Lęborczanin wygrał grę pojedynczą. Ponadto triumfował w deblu. Ze zbioru Pogoni Lębork
Cztery medale (3 złote, 1 brązowy) to dorobek pingpongowej ekipy Lęborka z Poltareksu Pogoni podczas mistrzostw województwa.

W Gdańsku odbyły się indywidualne mistrzostwa województwa pomorskiego seniorek i seniorów w tenisie stołowym.

Do rywalizacji przystąpiło 80 zawodniczek i zawodników, w większości z czołowych klubów województwa pomorskiego. Pingpongiści z Lęborka od wielu lat dominują w województwie pomorskim w tej dyscyplinie sportu i tym razem nie zawiedli. Zdobyli trzy tytuły mistrzowskie.

Indywidualnym mistrzem województwa pomorskiego seniorów na 2013 rok w grze pojedynczej został Marek Prądzinski (Poltarex Pogoń Lębork), który w finale pokonał 3:0 Łukasza Godlewskiego (Remus Kościerzyna). Trzecie miejsce zajęli: Adam Dosz (Poltarex Pogoń) i Mateusz Troka (AZS AWFiS Gdańsk). W grze podwójnej mężczyzn zwyciężyła para M. Prądzinski - A. Dosz (Poltarex Pogoń Lębork). W finale lęborczanie pokonali gdańską parę Marcin Ściblak.

- Kamil Tomaszuk (obaj AZS AWFiS) 3:0. Rywalizację w grze mieszanej wygrała para Jakub Perek (Poltarex Pogoń) - Joanna Kiedrowska (GKTS Gdańsk). Wśród kobiet pierwszoplanowe role odegrały zawodniczki z gdańskich klubów.

Mistrzynią województwa została Agata Duda (MRKS). Gra podwójna kobiet zakończyła się zwycięstwem pary Joanna Kiedrowska - Aleksandra Falarz (GKTS).