Markos z Głobina nagrodzony Diamentem Forbesa

Magdalena Olechnowicz
Magdalena Olechnowicz
Firma Markos znalazła się w prestiżowym zestawieniu laureatów XV edycji rankingu Diamenty Forbesa. To katalog najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce, który przygotowywany jest na podstawie udostępnionych danych ekonomicznych.
Firma Markos znalazła się w prestiżowym zestawieniu laureatów XV edycji rankingu Diamenty Forbesa. To katalog najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce, który przygotowywany jest na podstawie udostępnionych danych ekonomicznych. For. Materiały prasowe
Firma Markos znalazła się w prestiżowym zestawieniu laureatów XV edycji rankingu Diamenty Forbesa. To katalog najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce, który przygotowywany jest na podstawie udostępnionych danych ekonomicznych.

Już po raz piętnasty we współpracy z redakcją „Forbes” Dun&Bradstreet Poland opracowała zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce. Wszystkie przedsiębiorstwa, które znalazły się na liście, mogą szczycić się tytułem Diamentów Forbesa 2023. Wśród nich znalazła się również firm Markos z Głobina – jedno z największych przedsiębiorstw w regionie.

- Czujemy się wyróżnieni i bardzo się cieszymy, że znaleźliśmy się w tym zestawieniu. Niewątpliwie jest to dla nas duże wyróżnienie jako organizacji i całego zespołu. Analityczne spojrzenie na to, co i jak robimy, potwierdzenie rozwoju i osiągnięć. Wynik jest zasługą ambicji, cierpliwości, jakości i pracowitości. Dedykuję to wyróżnienie całemu naszemu zespołowi, partnerom biznesowym i klientom, bo wspólnie, łącząc siły na bazie współpracy, osiągamy sukcesy - mówi Cezary Koseski, prezes Markosu.

W zestawieniu znalazły się firmy, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość. Pod uwagę brano dane ze sprawozdań zgłaszanych przez firmy.

- Patrzymy na naszą firmę, jak na projekt, który nieustannie staramy się rozwijać, systematycznie szukając możliwości wejścia na nowe rynki. Realizujemy śmiałe i odważne projekty, które budują naszą markę wśród odbiorców, jak i ewentualnych partnerów biznesowych. Ta odwaga w połączeniu z determinacją pozwalają nam od lat tworzyć renomę MARKOS w kraju i poza jego granicami. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie silny zespół, jaki posiadamy. Każde kolejne wyróżnienie to przede wszystkim zasługa każdego z pracowników firmy – podkreśla Szymon Koseski, członek zarządu.

Firma Markos specjalizuje się w kompozytach wzmocnionych włóknem szklanym, bazując na ponad 30-letnim doświadczeniu w projektach, konstrukcji i wykonaniu. Firma została założona w 1991 roku jako odważna realizacja ambitnego marzenia dwóch inżynierów budowy okrętów - mgr. inż. Bernardyna Marciniaka i mgr. inż. Cezarego Koseskiego. Od 2001 roku udziałowcem firmy Markos jest jeden z głównych, wieloletnich klientów firmy, uznana niemiecka stocznia Fr. Fassmer Ltd. Alians z niemieckim gigantem pozwolił na zwiększenie potencjału produkcyjnego i efektywności ekonomicznej oraz transfer informacji technicznej i technologicznej.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

iPolitycznie - Fogiel: bon-moty Korwin-Mikkego nie naprawią ekonomii

Wróć na gp24.pl Głos Pomorza
Dodaj ogłoszenie