Maseczki ochronne i odzież na miarę oczekiwań!

Artykuł sponsorowany Producent Odzieży Medycznej

Firma Erwo ze Słupska to niewielki zakład zajmujący się produkcją i sprzedażą odzieży medycznej i gastronomicznej, a także odzieży dla firm sprzątających oraz sklepów.

Właściciel wyszedł naprzeciw potrzebom rynku i zaczął szyć maseczki. Są jedyne w swoim rodzaju - kolorowe, z haftem, a co najważniejsze z bardzo dobrych materiałów. Zamawiają je nie tylko firmy i placówki medyczne, ale również indywidualne osoby.

Zakład jako pierwszy w mieście zauważył zapotrzebowanie na maseczki i zaczął je szyć w hurtowych ilościach. Z zapowiedzi ministra zdrowia wynika, że w maseczkach będziemy chodzić jeszcze przez rok, a być może nawet przez dwa. Maseczka staje się elementem kreacji. Niektórzy dobierają jej kolor pod sukienkę, inni demonstrują na niej przynależność do grup, czy zamiłowanie do określonego gatunku muzycznego. Słupska firma szyje maseczki dla firm z ich logo, ma różne rozmiary - w tym dziecięce, a nowością są maseczki haftowane. Może to być nawet indywidualna dedykacja lub wyznanie miłosne!

Szyjemy maseczki kolorowe, dopasowane do twarzy, w różnych rozmiarach. Wymyśliłem, że maseczki nie muszą być smutne- mówi Robert Wyrwa, właściciel firmy Erwo.

Firma od 22 lat szyje odzież dla służby zdrowia i gastronomii. - zaopatruje rynek lokalny oraz cały kraj.

Firma realizuje zamówienia hurtowe i indywidualne. - Mamy hafciarkę na miejscu i możemy zrealizować każde zamówienie. Może wyhaftować każdy napis, czy emotikonkę z uśmiechem, co tylko klient sobie zażyczy - mówi szef firmy. W stałej ofercie posiadamy maseczki wielokrotnego użytku - czekamy na Państwa!

Szczegóły na naszej stronie:

www.erwo.pl

lub FB: https://www.facebook.com/ERWO-328964404404436/

Nasza siedziba: Słupsk, ul. Bolesława Chrobrego 47, tel. 59 844 16 70

Dodaj ogłoszenie