Maszbud - Słupska Amatorska Liga Koszykówki. Lekarz Domowy na prowadzeniu

(res)
Coraz bardziej widoczna jest czołówka rozgrywek Maszbud - Słupskiej Amatorskiej Ligi Koszykówki.

W minionej kolejce faworytom postawił się praktycznie tylko Fimal, który uległ Fast Way'owi 68:82. Jednakże do połowy drugiej kwarty, to Fimal prowadził, a i do końca walczył o jak najkorzystniejszy wynik. Najskuteczniej grali: Marcin Kamil Pawłowski (F) -19 oraz Robert Magnuszewski (FW) - 22.

W pozostałych starciach faworyci dość szybko wywalczyli sobie przewagę i nie musieli drżeć o wynik. Kabat pokonał - Infocity 89:61 (Konrad Rzeczkowski - 18; Patryk Gajewski -18), a Lekarz Domowy wygrał z Mat-Betem 104:74 (Przemysław Bonk -19; Artur Cwojdziński - 20).

W klasyfikacji najskuteczniejszych zawodników ligi prowadzi Patryk Przyborowski, który w siedmiu meczach zdobył 197 punktów.

Jego średnia na mecz - 28,1 punkta.

W klasyfikacji najskuteczniejszych graczy rzucających za trzy punkty prowadzi Robert Magnuszewski (Fast Way) - 3 celne rzuty na mecz.