W tej cenie jeszcze nie ma śniadania. Za noc w luksusowym jednoosobowym apartamencie z widokiem na Motławę trzeba zapłacić od 551 zł. To też oferta bez śniadania.

Drugi w Polsce, pierwszy na Pomorzu, pięciogwiazdkowy Hotel Hilton oferuje 150 pokoi i apartamentów oraz największe hotelowe centrum konferencyjne w Gdańsku z możliwością pomieszczenia do 530 osób.

Wizytówką gdańskiego hotelu jest urban beach z przeszklonym, całorocznym luksusowym basenem na dachu ostatniego piętra obiektu.

Z tarasu rozpościera się widok na rzekę Motławę oraz panoramę Starego Miasta. Właśnie na tym tarasie można odpocząć na meblach z technorattanu pochodzących z podsłupskiej Kobylnicy.

- To leżaki sofy i komplety stolików z krzesełkami. Hilton zamówił je nas już w styczniu. To meble o futurystycznych wzorach plecione z białego perłowego technorattanu. Na nich leżą poduchy z włoskich tkanin - mówi Dorota Stanischewska, właścicielka firmy Doram Design z Kobylnicy.

Doram Designe ma już od gdańskiego Hiltona zamówienie na kolejne meble, tym razem na dolny taras. - Będą to stoliki i krzesełka kawowe i restauracyjne z grafitowej plecionki.