Mecz Juventus Turyn - FC Barcelona ONLINE. Gdzie oglądać w...

FC Barcelona

0

0 1 połowa

• Serdecznie dziękuję za uwagę! Życzę spokojnej nocy!

• FC Barcelona zapewnia sobie awans z pierwszego miejsca, a Juventus do ostatniej kolejki musi drżeć o awans. Ciężko sobie jednak wyobrazić, że finalista poprzedniej edycji nie wygra z Olympiakosem! Czas pokaże!

• Koniec! Ten wielki mecz kończy się bezbramkowym remisem!

• Ter Stegen ratuje swoją drużynę znakomicie broniąc strzał Dybali!

• Gerard Pique przerywa kontratak Juventusu i dostaje żółtą kartkę.

• 3 minuty doliczone.

• Lucas Digne ukarany żółtą kartką.

• Blaisie Matuidi zmienia Douglasa Costę i tym samym Juventus wyczerpuje limit zmian.

• Douglas Costa miał dużo miejsca na oddanie strzału, ale kompletnie to psuje!

• Jordi Alba zmienia Andresa Iniestę. Znakomity występ doświadczonego pomocnika.

• Czy któryś z zespołów wzniesie się jeszcze na wyżyny i zdobędzie bramkę?

• Sami Khedira długo walczy o piłkę, jednak w ostatecznym rozrachunku przegrywa pojedynek z defensywą gości.

• Gerard Pique jest dzisiaj bezbłędny! Kolejna świetna interwencja Hiszpana i od bramki zacznie Ter Stegen.

• Alex Sandro fauluje Semedo i ogląda żółtą kartkę.

• Claudio Marchisio zmienia Juana Cuadrado.

• Ależ Luca Digne zepsuł szansę na bramkę! Wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale niepotrzebnie podawał Suarezowi, który był bardzo dobrze kryty!

• Zmiana w Juve. Miralem Pjanić opuszcza boisko, a zmienia go Rodrico Bentacur.

• Leo Messi z rzutu wolnego i futbolówka mija poprzeczkę o dosłownie kilka centymetrów!

• Gonzalo Higuain uderza bardzo wysoko ponad bramką.

• Sporo zamieszania było w polu karnym Barcelony po rzucie wolnym zagranym przez Dybale, tylko że żadnej graczy "Starej Damy" nie wykończył tej akcji.

• Lionel Messi w końcu pojawia się na murawie! Schodzi Gerard Deulofeu.

• Iniesta świetnie podaje prostopadle do Suareza, który jednak nie zdołał opanować piłki.

• Luis Suarez oddaje znakomity strzał z rzutu wolnego! Zabrakło dosłownie centymetrów!

• Kapitalna interwencja Samuela Umtitiego! Gdyby nie Francuz to Cuadrado wyszedłby sam na sam z Ter Stegenem.

• Bez zmian przystępują do drugiej połowy obie ekipy! Od środka rozpoczęli goście!

• Nie ma co ukrywać, że pierwsza połowa bardzo zawiodła. Mało mieliśmy 100% okazji i znakomitych akcji, których spodziewaliśmy się po tej klasy drużynach. Czekamy na drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy!

• Gerard Deulofeu szukał sobie miejsca na oddanie strzału i gdy w końcu znalazł to uderzył zbyt lekko żeby zaskoczyć rywala.

• Juan Cuadrado tragicznie kończy znakomitą akcję swojej drużyny. Piłka ląduje gdzieś w okolicach dachu stadionu.

• Dobra oskrzydlająca akcja Nelsona Semedo, ale piłka nie dotarła do Luisa Suareza.

• Na szczęście obaj gracze gości wracają do gry!

• Luca Digne i Samuel Umtiti zderzyli się przypadkowo i potrzebna jest pomoc medyczna.

• Paulinho ukarany żółtą kartką za symulowanie w polu karnym Juventusu.

• Od kilku minut oglądamy typowe "piłkarskie szachy", czego skutkiem jest brak strzałów na bramkę.

• Ivan Rakitić dogrywał w pole karne, nikt nie przeciął tego zagrania, lecz piłka trafiła w słupek! Ależ było blisko!

• Mamy pierwsza kartkę w meczu, a ukarany został Miralem Pjanić.

• Ależ błąd Umtitiego! Chciał to wykorzystać Paulo Dybala, ale na posterunku był Ter Stegen.

• Andres Iniesta wpadł w pole karne, tylko że jego strzał z ostrego kąta nie miał prawa bytu. Od bramki Buffon.

• Gerard Deulofeu świetnie przejmuje piłkę w niedalekiej odległości od pola karnego Juventusu. Szkoda, że Hiszpan niedokładnie zagrał bo była świetna akcja na gola.

• Barcelona długo utrzymywała się przy piłce, lecz nic z tego nie wyszło.

• Paulinho oddaje mocny, płaski strzał który mija lewy słupek bramki Ter Stegena.

• Świetna interwencja Gerarda Pique, która ratuje Dumę Katalonii przed stratą bramki.

• Pierwsze uderzenie również po stronie gości, ale Paulinho robi to bardzo niecelnie.

• Ależ Juventus miał szansę na zdobycie bramki! Douglas Costa świetnie minął defensorów Barcelony, oddał strzał, który jednak znakomicie broni Ter Stegen!

• Milorad Mażić gwizdkiem dał znak do rozpoczęcia meczu!

• Rozbrzmiało słynne "The Champions" to oznacza, że zaraz zaczynamy!

• Juventus mocno liczy na przełamanie po ostatniej wpadce w Genui. Mistrz Włoch aktualnie w lidze zajmuje drugie miejsce z 4 punktami straty do lidera z Neapolu. Czy chociaż w Lidze Mistrzów pójdzie im lepiej?

• Na ławce usiądzie dzisiaj Leo Messi. Można się jednak spodziewać, że gwiazdor Blaugrany wejdzie tuż po przerwie i sprawi dużo problemów zmęczonym obrońcom rywala.

• Cała piłkarska Europa ostrzy sobie zęby ten mecz. W końcu mierzy się finalista poprzedniej edycji Champions League i wielka FC Barcelona. Ciekawie zapowiada się pojedynek golkiperów. Wielki Gianlugi Buffon zmierzy się z dużo młodszym Marc-Andre ter Stegenem, który aktualnie znajduje się w wybornej formie.

• Skład Juventusu Turyn!

• Skład FC Barcelona!

• Na relację najważniejszych momentów tego meczu zaprasza Bartłomiej Modzelewski!

• Już za 30 minut swój start mieć będzie hit 5 kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów! Juventus Turyn podejmować będzie drużynę FC Barcelony! Kto wygra starcie o pierwsze miejsce w grupie D!?

Paweł Gabriel

Dziennik Zachodni

Aktualizacja:

Mecz Juventus Turyn - FC Barcelona ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©East News

Mecz Juventus Turyn - FC Barcelona ONLINE. Po ponad miesiącu przerwy Liga Mistrzów powraca do Turynu. W hicie środowej serii gier Juventus podejmie na własnym stadionie FC Barcelonę. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Mecz Juventus Turyn - FC Barcelona ONLINE

Po ponad miesiącu przerwy Liga Mistrzów powraca do Turynu. W hicie środowej serii gier Juventus podejmie na własnym stadionie FC Barcelonę. Dla włoskiej drużyny będzie to szansa na zrównanie się punktami z Katalończykami. Warunek jest jeden – zwycięstwo.

W pierwszym meczu Barcelona nie pozostawiła turyńczykom żadnych złudzeń, wygrywając aż 3:0. Dwa gole zdobył wówczas Lionel Messi, dla którego było to wielkie osiągnięcie, wszak nigdy wcześniej nie udało mu się pokonać Gianluigiego Buffona. Juventus, chcąc po dzisiejszym meczu awansować na pierwsze miejsce w tabeli grupy D, musi wygrać przynajmniej 4:0. Wygrana Barcelony będzie oznaczała zaś, że Katalończycy już na pewno zakończą rozgrywki grupowe na pierwszym miejscu.

Obecny sezon jest dla Juventusu trudny nie tylko w rozgrywkach Ligi Mistrzów, ale i na podwórkach ligowych. W Seria A "Stara Dama" zajmuje dopiero trzecie miejsce, ustępując Napoli i Interowi. W weekend podopieczni Massimiliano Allegriego przegrali 3:2 z Sampdorią. W zdecydowanie lepszej sytuacji jest klub w Barcelony, który wbrew przedsezonowym zapowiedziom, radzi sobie naprawdę dobrze. Po dwunastu kolejkach w rozgrywkach ligi hiszpańskiej Katalończycy mają na swoim koncie aż jedenaście zwycięstw i jeden remis i pewnie przewodzą w tabeli.

Dzisiejszy pojedynek obu zespołów będzie miał duże znaczenie dla sytuacji w grupie D. Ewentualna przegrana Juventusu przy jednoczesnej wygranej Olympiakosu lub Sportingu będzie oznaczać, że kwestia awansu do fazy pucharowej z drugiego miejsca rozstrzygnie się dopiero w ostatniej serii gier.

Massimiliano Allegri, układając wyjściową jedenastkę na dzisiejszy mecz, nie będzie mógł skorzystać z kontuzjowanego Federico Bernardeschiego. Większy problem będzie miał trener FC Barcelony. Kontuzjowani są: Dembele, Gomes, Rafinha, Mascherano, Roberto i Turan. Gotowy do gry ma być już Thomas Vermaelen.

Mecz Juventus Turyn - FC Barcelona TRANSMISJA TV

Transmisję z dzisiejszego spotkania Juventus Turyn - FC Barcelona przeprowadzą Telewizja Polska na antenie TVP 1 oraz Canal+ na antenie nSport+. Początek transmisji z meczu Juventus Turyn - FC Barcelona od godziny 20:40. Legalny stream online z meczu Juventus Turyn - FC Barcelona będzie dostępny na www.sport.tvp.pl. Możliwe będzie także oglądanie meczu na aplikacjach mobilnych: NC+ GO oraz TVP Sport.

20:45 mecz Juventus Turyn - FC Barcelona