Mecz sparingowy: Pogoń Lębork - Wikęd Luzino 3:1

W spotkaniu towarzyskim dwóch czwartoligowców, Pogoń Lębork wygrała z Wikędem Luzino 3:1 (1:0)

Pogoń Lębork – Wikęd Luzino 3:1 (1:0)
bramki: 1:0 Artur Formela (’22), 1:1 Rafał Siemaszko (52), 2:1 Szymon Pawlik (66-głową), 3:1 testowany (78-głową)

Pogoń: Smolak (46 Kolke) – Janowicz, Musuła (46 Piór), Kozerkiewicz, Raulin, Wojda, testowany 1, Kajca (46 Miotk), testowany 2 (46 D.Formela), A.Formela (60 Wiśniewski), Pawlik.

Deszcz i wiatr był stałym towarzyszem wieczornej piątkowej gry kontrolnej. Wynik dla Pogoni otworzył w 22. minucie Artur Formela uderzając na dalszy słupek po świetnym dograniu z prawej strony testowanego skrzydłowego. Dla gości wyrównał na początku drugiej połowy niezwykle doświadczony i utytułowany napastnik Rafał Siemaszko.

Drużyna Pogoni rozegrała dobre zawody. W 66. minucie na listę strzelców wpisał się Szymon Pawlik. Zamknął on celnym uderzeniem z głowy wrzutkę z rzutu rożnego bitą przez testowanego defensywnego pomocnika. Asystent przy drugiej bramce niedługo później sam zdobył gola i także z głowy po rzucie różnym. Spod chorągiewki piłkę wybijał Paweł Piór.

W meczu zagrał Marcin Kajca oraz dwóch testowanych graczy (trwają procedury transferowe). Z powodu kontuzji zabrakło Iwańskiego, Siłkowskiego i Stenki a z powodu wyjazdów Petrusa, Okroja i Atanackovicia.