Real Madryt

2

1 1 połowa

• To tyle z Walencji, za wspólne spędzenie czasu dziękuje Państwu Piotr Bernaciak, dobranoc.

• Co za mecz, można powiedzieć, reklamówka ligi hiszpańskiej! Valencia wspięła się dzisiaj na szczyt swoich możliwości i zatrzymała Real Madryt, pokazując się ze świetnej strony!

• KONIEC SPOTKANIA! REAL ZATRZYMANY NA MESTALLA!

• Ależ oblężenie bramki Realu w ostatnich sekundach!!!

• Sędzia dolicza trzy minuty.

• Keylor Navas zabiera piłkę sprzed nóg stojącego samotnie Paco Alcacera! Co za końcówka!

• Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy - Rodrigo De Paul zmieniony przez Javiego Fuego.

• Kolejna zmiana w Sevilii, Parejo zmieniony przez Alvaro Negredo.

• CZY MOŻE BYĆ LEPSZA ODPOWIEDŹ?! PACO ALCACER DOBIJA STRZAŁ Z BLISKIEJ ODLEGŁOŚCI, ZNOWU REMIS!!!

• CO ZA BRAMKA, GARETH BALE!!! DOŚRODKOWANIE Z RZUTU WOLNEGO, PRZEPIĘKNA GŁÓWKA BALE'A, PIŁKA TRAFIA W OKIENKO!!! 2:1 prowadzi Real Madryt!!!

• Jest i zapowiadana zmiana - Lucas Orban zszedł z boiska, zmienił go Rodrigo.

• Bardzo słabe zagranie Danilo do Vasqueza, zostało wręcz wyśmiane przez widownię. Przy piłce Valencia.

• Do zmiany gotowy już jest Rodrigo.

• Dośrodkowanie Garetha Bale'a spod linii bocznej także w rękawicach Domenecha - bezbłędny jest dziś bramkarz Valencii!

• Real nadal groźny - Luka Modrić oddał mocny i precyzyjny strzał z dystansu, jednak na swoim miejscu znalazł się golkiper klubu z Walencji, za co usłyszał brawa od kibiców zgromadzonych na Mestalla.

• Wydawało się, że przed przewinieniem Kovacica Realowi należał się rzut karny za faul na Ronaldo w polu karnym! Decyzja sędziego z pewnością wywoła kontrowersje.

• Co za zamieszanie na boisku, MATEO KOVACIĆ WYRZUCONY Z BOISKA! Chorwat fauluje wracającego z kontrą Cancelo i schodzi już z boiska!

• Pierwsza zmiana - Karim Benzema niezadowolony schodzi z boiska, zastąpił go Lucas Vasquez.

• Wreszcie pokazał się Mateo Kovacić, który zaprezentował ładny indywidualny rajd, jednak zatrzymał go sam Jaume Domenech.

• Ależ strzał Andre Gomesa! Piekielnie mocne uderzenie z dystansu wybornie broni Keylor Navas!

• Do ataku Realu podłączył się Danilo, stał niekryty na linii pola karnego, ale oddał słabiutki strzał, który w koszyczek złapał Domenech.

• Antonio Barragan ogląda żółtą kartkę za faul w polu karnym... na Sergio Ramosie. Obrońca Valencii zbyt mocno zaangażował się w akcję ofensywną swojego zespołu.

• W polu karnym pada Marcelo, jednak sędzia nie decyduje się na odgwizdanie jedenastki - powtórka pokazuje, że arbiter podjął dobrą decyzję.

• Przedziwna akcja Realu Madryt, piłka leciała blisko piłkarzy Valencii, jednak żaden z nich nie zdołał jej przejąć, aż w końcu leciutkie podanie Marcelo złapał Domenech.

• Benzema podaje piłkę sprzed linii końcowej do Marcelo, strzał Brazylijczyka z najbliższej odległości blokuje Lucas Orban - bardzo ważna interwencja!

• Uderza jednak sam poszkodowany - trafia tylko w trybunę za bramką!

• Gareth Bale faulowany przed polem karnym, świetna szansa dla Cristiano Ronaldo!

• Wracamy do gry, przy piłce Valencia CF!

• Pierwsze minuty toczyły się zgodnie z oczekiwaniami kibiców Realu - Królewscy dominowali, jednak im dalej w mecz, tym bardziej atakowała Valencia, co zostało udokumentowane bramką w ostatniej minucie pierwszej połowy. Czekamy na emocje po przerwie!

• Sędzia tuż po bramce kończy pierwszą połowę!

• GOOOOOOL!!! DANIEL PAREJO PEWNYM STRZAŁEM W PRAWY RÓG BRAMKI POKONUJE NAVASA!!! REMIS!

• Pepe ogląda żółtą kartkę za faul na Andre Gomesie w szesnastce!

• JEDENASTKA DLA WALENCJI!

• Kolejna świetna akcja gospodarzy! Zawodnicy z Mestalla klepali piłkę przed polem karnym, sytuację przynajmniej na chwili wyjaśnił Pepe - taka gra podoba się kibicom!

• Słaby strzał z dystansy oddał Gareth Bale, piłke bez problemu przejął Jaume Domenech.

• Wielkie zamieszanie pod bramką Realu, Keylor Navas leżał już na murawie, ale Abdennour uderza z bliskiej odległości niecelnie.

• Świetna, kombinacyjna akcja Valencii przypominała bramkową akcję Realu, jednak na spalonym złapany Paco Alcacer!

• Luka Modrić uderza z prawego narożnika pola karnego, strzał z pierwszej piłki był jednak bardzo niecelny i trafił w jednego z kibiców za bramką.

• Luka Modrić brzydko faulowany przez Alcacera na własnej połowie, bezsensowny faul, za który należało się upomnienie.

• Joao Cancelo! Napastnik Valencii dostał świetne podanie, podobna sytuacja do słynnego gola Robina Van Persiego w meczu z Hiszpanią, jednak zawodnik drużyny gospodarzy nie trafia w bramkę!

• Ależ błąd obrony Realu! Keylor Navas nie dogadał się z Marcelo, co mogło zakończyć się golem samobójczym, gdyby Kostarykanin nie popisał się refleksem!

• Cristiano Ronaldo przepiękne zgasił piłkę w polu karnym, jednak nie zdołał oddać celnego strzału - został zablokowany przez ofiarnie interweniującego obrońcę. Pokazał teraz swoją klasę Portugalczyk.

• Wreszcie drużyna prowadzona przez Gary'ego Neville'a ruszyła do ataku, jednak Joao Cancelo faulował Danilo, to powinna być żółta kartka dla Cancelo.

• Stracona bramka nieco podłamała piłkarzy z Walencji, których widujemy teraz na boisku głównie w grze obronnej.

• Poprawka - to Cristiano Ronaldo podał piłkę Benzemie, ale Portugalczyk zdobył ją właśnie po tej pięknej piętce Garetha Bale'a.

• ALEŻ AKCJA REALU MADRYT, UDERZA KARIM BENZEMA! Piętką asystuje Gareth Bale, a Francuz precyzyjnym strzałem posyła piłkę do siatki! 1:0 prowadzi Real!

• Ponownie faulowany Danilo, ale tym razem ten z Realu Madryt. Prawy obrońca wywalczył stały fragment gry swoim odważnym wejściem do ataku.

• Dani Parejo uderza, tylko w mur. Przy piłce już piłkarze Realu Madryt.

• Danilo Barbosa faulowany tuż przed polem karnym, będzie dobra okazja dla gospodarzy na umiejętne wykorzystanie stałego fragmentu gry.

• Rzut rożny dla Valencii, Dani Parejo uderza głową tuż obok prawego słupka bramki!

• Karim Benzema zaprzepaścił świetną okazję. W polu karnym na jego zagranie czekał Gareth Bale, były zawodnik Lyonu postanowił jednak dalej szarżować w szesnastkę gospodarzy, a tam uprzedził go obrońca!

• Postraszyli gospodarze! Joao Cancelo posłał w pole karne Realu świetną, prostopadłą piłkę, jednak wbiegającego Paco Alcacera uprzedził Keylor Navas - kibice domagają się rzutu karnego, jednak gwizdek sędziego milczy.

• Cristiano Ronaldo próbował przedrzeć się samym środkiem przez linię obrony, jednak czystym odbiorem powstrzymał go Danilo Barbosa - podręcznikowe zagranie zawodnika Valencii.

• Pierwsza okazja dla Realu, Marcelo posłał długą piłkę w kierunku Karima Benzemy, jednak na miejscu był Domenech, który uprzedził Francuza interwencją.

• Zawodnicy Realu od pierwszych minut rozgrywają piłkę na własnej połowie, z wykorzystaniem Keylora Navasa.

• Zaczynamy mecz, przy piłce grający dziś w niebieskich trykotach zawodnicy Realu Madryt!

• Piłkarze już w tunelu, za chwilę rozpoczynamy spotkanie!

• Mecz już za kilka minut. Kto wygra dzisiejszy hit ligi hiszpańskiej?

• Rezerwowi Realu Madryt: Kiko Casilla, Raphael Varane, Nacho Fernandez, James Rodriguez, Casemiro, Lucas Vasquez i Isco.

• Rezerwowi Valencii: Matthew Ryan, Ruben Vezo, Javi Fuego, Pablo Piatti, Rodrigo, Santi Mina i Alvaro Negredo.

• Do meczu pozostało już tylko pół godziny, zapoznajmy się więc z rezerwowymi oby drużyn.

• Oto ustawienie taktyczne drużyny gospodarzy.

• Dobry wieczór, za godzinę w tym miejscu rozpoczniemy relację na żywo z hitowego spotkania La Liga - Valencia podejmie na Estadio Mestalla sam Real Madryt. Na to spotkanie zaprasza Państwa Piotr Bernaciak!