4 1 połowa

Espanyol Barcelona

0

0 1 połowa

• Koniec spotkania. Królewscy pewnie pokonują Espanyol 6:0, odnosząc przy tym 97. zwycięstwo z tym rywalem. Pierwszy kwadrans nie dał złudzeń, kto będzie tryumfatorem tego meczu. Piłkarze Espanyolu pomimo osłabionego składu na to spotkanie grali bez charakteru, który prezentowali w ostatnich derbowych starciach z FC Barceloną. Real dzięki temu zwycięstwu traci zaledwie 1 punkt do Atletico plasującego się na 2. miejscu w ligowej tabeli. Dziękuję Państwu za wspólnie spędzony czas i zapraszam na kolejne relacje.

• James przyjmuje piłkę ręką w polu karnym gości. Od rzutu wolnego rozpocznie Espanyol.

• Arbiter dolicza 2 minuty do regulaminowego czasu gry.

• Isco kapitalnie wymieszał obronę gości, jednak z jego podaniem nie poradził sobie Cristiano. Od bramki rozpocznie Arlauskis.

• 6:0. Po mocnym podaniu piłki w szesnastkę gości przez Jese swojego bramkarza niefortunnie pokonał Oscar Duarte.

• Casemiro za brutalny faul ukarany został żółtą kartką.

• 5:0! Manita! Cristiano pokonuje Arlauskisa uderzeniem głową! Piękne dośrodkowanie Jese w tej akcji bramkowej.

• Abraham z okolic 7 metra strzela prosto w Navasa. Bramkarz Realu pewnie chwyta piłkę i wyprowadzą kolejną akcję swojego zespołu.

• Żółtą kartką ukarany został Alvaro.

• Cristiano zamiast uderzać, to dośrodkował z rzutu wolnego przez co nie tylko zaskoczył rywali, ale również swoich kolegów. Od bramki rozpocznie drużyna Espanyolu.

• Pape Diop oddał niecelne uderzenie z okolic 30 metra. Od bramki rozpocznie Navas.

• Ostatnia zmiana w dzisiejszym meczu. Owacjami na stojąco pożegnany został Karim Benzema. W jego miejsce na boisku pojawił się Lucas Vazquez.

• Genialna interwencja Keylora Navasa. Po gapiostwie obrońców Realu piłkarze Espanyolu znaleźli się w znakomitej sytuacji na kontaktową bramkę. W sytuacji sam na sam to Navas wyszedł zwycięsko!

• Arlauskis wybiegł z bramki i wybił Cristiano piłkę spod nóg. Coś niebywałego!

• Druga zmiana w szeregach Realu. Za Kroosa wchodzi Casemiro.

• Po rzucie wolnym wykonanym przez Cristiano futbolówka wylądowała na górnej siatce bramki.

• Fatalny kiks Benzemy! To powinna być manita!

• Mamadou złapany na ofsajdzie. Z rzutu wolnego rozpoczną Królewscy.

• Po godzinie gry na pierwszą zmianę zdecydował się Zidane. Za zmęczonego Modricia na placu gry melduje się Jese.

• Cristiano dośrodkował prosto na głowę Karima, jednak Francuz oddał zbyt lekki strzał, aby zaskoczyć Arlauskisa.

• Do zmiany w składzie Realu przygotowuje się Jese.

• Po przerwie Espanyol prowadzi wyrównaną rywalizację z Królewskimi. Czy Real ponownie w kolejnym meczu na drugą część spotkania jest bezsilny?

• Ostatnia zmiana w zespole Espanyolu. Abraham zmienia Sancheza.

• Ładny strzał z dystansu Juana Fuentesa. Hiszpan oddał uderzenie w sam środek bramki, więc Navas nie miał problemów z udaną interwencją.

• Real zepchnięty na własną połowę. Piłkarze Espanyolu szukają swojej szansy w ataku pozycyjnym.

• Piękną ruletką popisał się teraz... Varane. Widać, że Francuz pod okiem Zizou na treningach nie próżnuje.

• Druga zmiana w zespole gości. Sevillę zmienia O. Duarte.

• Groźna sytuacja ze strony gościu już na początku II połowy. Po rzucie wolnym Enzo Roco oddaje niecelny strzał głową i od bramki rozpocznie Keylor Navas.

• Rozpoczynamy drugą połowę starcia pomiędzy Realem Madryt a Espanyolem Barcelona!

• Na pierwszą zmianę w przerwie zdecydował się Constantin Galca. Fuentes zmienia Duarte.

• Alejandro Hernandez zakończył pierwszą część spotkania. Piłkarze z Madrytu przekonująco prowadzą nad Espanyolem aż 4:0 po dwóch trafieniach Cristiano oraz bramkach Jamesa i Benzemy. Wracamy po przerwie!

• 4:0! Cristiano! Cóż za rehabilitacja Portugalczyka! Madrycki crack dwoma zwodami minął przed szesnastką trzech rywali i oddał potężny strzał. Giedrius Arlauskis był bez szans!

• Cristiano w dziecinny sposób traci piłkę w polu karnym gości na rzecz stoperów.

• James brutalnie sfaulowany przez Diopa, jednak piłkarz Espanyolu unika kary. Gdyby dostał drugi kartonik, rywal kontynuowałby mecz w dziesiątkę.

• Kolejna okazja Realu. Najpierw strzał Isco został zablokowany przez stoperów. Piłka trafiła do Jamesa, jednak strzał Kolumbijczyka również został zablokowany i gospodarze rozpoczną z rzutu rożnego.

• Kolejny faul na piłkarzu Królewskich. Tym razem poszkodowanym został Luca Modrić. Alejandro Hernandez nie kara piłkarza Espanyolu kartką.

• Pierwsza sytuacja bramkowa dla zespołu gości. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, piłka jedna przeniesiona została wysoko ponad bramkę Navasa.

• Żółtą kartką ukarany Diop za faul na Kroosie.

• Cristiano zamarkował uderzenie, a strzał wysoko ponad bramkę oddał James. Od bramki rozpocznie Arlauskis.

• Carvajal faulowany na 20 metrów od bramki Espanyolu.

• Po 30 minutach gry tempo spotkania znacznie siadło. Akcja toczy się głównie na środku boiska.

• Mimo wysokiego prowadzenia na początku spotkania Zinedine Zidane dyryguje zespołem przy bocznej linii boiska. Real chce znacznie więcej ugrać w tym meczu!

• Benzema oddał strzał minimalnie ponad bramką rywali, jednak wcześniej sędzia zasygnalizował pozycję spaloną Francuza.

• Faulowany na środku placu gry Toni Kroos. Real rozpocznie z rzutu wolnego.

• Po raz pierwszy goście utrzymali się "dłużej" przy piłce. Jednak pod pressingiem piłkarzy Zizou, przyjezdni wycofali futbolówkę aż do swojego bramkarza, po czym stracili ją.

• 3:0! Pogrom! James Rodriguez oddał strzał z linii szesnastego metra. Arlauskis rzucił się w przeciwny róg bramki niż oddany strzał Kolumbijczyka i mamy podwyższenie wyniku dla Realu.

• Zespół gości jest zepchnięty do głębokiej defensywy. Królewscy z pewnością będą dalej bezlitośnie atakować...

• Zamieszanie w polu karnym Espanyolu, jednak obrońcy wybijają piłkę z szesnastki Arlauskisa i wyjaśniają sytuację.

• 2:0!!!!!!! Ronaldo pokonuje pewnym strzałem bramkarza Espanyolu. Arlauskis zalicza koszmarny debiut w pierwszych minutach...

• Rzut karny dla Realu! Faulowany w szesnastce Ronaldo!

• 1:0 dla Realu! Mordercze tempo Królewskich narzucone w pierwszych minutach ukoronowane golem! James dośrodkował idealnie na głowę Benzemy, a Francuz bez problemu umieszcił piłkę w siatce rywali.

• Po rzucie rożnym piłka trafia prosto pod nogi Isco. Hiszpan oddał strzał z 16. metra, jednak piłka minęła lewy słupek Arlauskisa. Goście rozpoczną od bramki.

• Isco wywalcza rzut rożny. Goście koszmarnie weszli w ten mecz.

• Kolejna szansa gospodarzy! Tym razem Marcelo zabawił się w asystenta. Brazylijczyk odegrał do Cristiano Ronaldo, Portugalczyk obrócił się i oddał potężny strzał w środek bramki Arlauskisa. Litwin obronił z problemami.

• Początek spotkania mógł rozpocząć się szybkim objęciem prowadzenia przez Królewskich. Strzał Marcelo jednak minimalnie poszybował nad poprzeczką rywali!

• Pierwszy gwizdek Alejandro Hernandez! Rozpoczynamy spotkanie Realu z Espanyolem.

• Espanyol Barcelona jest przeciwnikiem, z którym Królewscy wygrali najwięcej ligowych starć w historii. Dzisiaj jest szansa na 97 zwycięstwo!

• Real Madryt nie przegrał z Espanyolem już od 16 spotkań ligowych (13 wygranych, 3 remisy). Ostatnią porażkę z dzisiejszym przeciwnikiem odnieśli 20. października 2007 przegrywając 2:1. Jedynego gola dla Królewskich w tamtym meczu zdobył Sergio Ramos.

• Do składu Królewskich wraca kapitan zespołu Sergio Ramos. James Rodriguez zagra dzisiaj od pierwszych minut w miejsce kontuzjowanego Garetha Bale'a. W składzie rywala więcej absencji. W starciu z Realem nie zagrają Burgui i Asensio, którzy są wypożyczeni z Madrytu i zapisy w umowie nie pozwalają im na występ. Poza nimi nie zagrają ukarani za kartki Moreno i Alvareza oraz kontuzjowany Caicedo.

• Tylko dwukrotnie w tym sezonie Królewscy tracili ligowe grając przed własną publicznością. Pod trenerską batutą Rafy Beniteza Real bezbramkowo zremisował z Malagą oraz doznał druzgocącej porażki w Gran Derbi 0:4. Zespół gości natomiast zupełnie nie radzi sobie na wyjazdach. W 11 ligowych meczach bilans zawodników rumuńskiego trenera przed starciem z Realem wynosi 2-1-8.

• Wyjściowy skład Espanyolu: Arlauskis, Javi Lopez, Alvaro, Enzo Roco, R. Duarte, Diop, Victor S., Joan Jordan, Salva S., Hernan Perez, Mamadou. Rezerwowi: Pau, Abraham, Montanes, Canas, Ciani, Fuentes, O. Duarte.

• Wyjściowy skład Realu Madryt: Navas, Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo, Kroos, Modrić, Isco, James, Cristiano Ronaldo, Benzema. Rezerwowi: Casilla, Danilo, Nacho, Casemiro, Lucas Vazquez, Kovacić, Jese.

• Witamy Państwa w relacji LIVE ze spotkania Realu Madryt z Espanyolem Barcelona, które zakończy niedzielne starcia w hiszpańskiej Primera Division. Po ostatnim blamażu (red. - remis 1:1 z Betisem) Królewscy z pewnością będą chcieli zrehabilitować się i przekonująco wygrać przed własną publicznością na Estadio Santiago Bernabeu. Czy podopiecznym Zinedine Zidane'a uda się wykorzystać potknięcie Atletico, które wczoraj przegrało z FC Barceloną i zbliżyć się do odwiecznego rywala w tabeli? Śledźcie naszą relację, którą poprowadzi dzisiaj Bartosz Urban. Zaczynamy za niespełna 30 minut!