1 1 połowa

Sevilla FC

2

2 1 połowa

• Dziękujemy za wspólne śledzenie relacji z tego niezwykle interesującego meczu!

• Tymczasem Sevilla znowu bez wyjazdowego zwycięstwa. To już dwunasty wyjazdowy mecz w lidze, który zakończył się bez najwyższej zdobyczy punktowej dla podopiecznych Unai'a Emery'ego.

• Koniec meczu! 2-2! Ważne punkty dla Rayo, które w drugiej połowie było dużo, dużo lepsze i mogło pokusić się o zwycięstwo, zabrakło jednak skuteczności.

• Jozabed nie jest w stanie kontynuować gry. Schodzi z boiska przy owacji kibiców Rayo.

• Hernandez specjalnie zatrzymał kontrę Sevilli ręką i został ukarany żółtym kartonikiem.

• Dośrodkowanie Trashorrasa skończyło na głowie obrońców Sevilli. Jozabed wrócił na boisko jednak zostaje na ataku, nie może w ogóle biegać.

• Banega bardzo brzydko wyciął Miku na 25. metrze przed swoja bramką. Żółta kartka i rzut wolny!

• Trzy minuty doliczone do drugiej części spotkania.

• Jozabed źle stanął po dośrodkowaniu i potrzebna interwencja lekarzy, a Paco Jemez nie ma już zmian!

• Fazio dalekie podanie do Krohn-Deli'ego, ten przedłużył piłkę do Banegi. Dośrodkowanie w stronę Gameiro, jednak zabrakło mu kilku centymetrów i nie zdołał oddać celnego strzału na bramkę gospodarzy!

• Obaj bramkarze są dzisiaj bardzo niepewni i sami potrafią stworzyć zagrożenie we własnym polu karnym.

• Dobre dośrodkowanie Krohn-Deli'ego. Juan Carlos nie sięgnął piłki, ale ta wyszła poza plac gry i od bramki rozpocznie golkiper Rayo.

• Duży błąd Dorado przed własnym polem karnym, od rzutu rożnego rozpocznie Sevilla.

• Hernandez do Jozabeda, a ten fatalnie kiksuje z 16. metra. To mogło zagrozić bramce Sevilli!

• Schodzi kolejny wyróżniający się dzisiaj zawodnik. Z murawą żegna się Vitolo, a za niego pojawia się Konoplyanka.

• Zamieszanie w polu karnym Sevilli. Gospodarze twierdzą, że Fazio dotknął piłkę ręką i domagają się karnego. Arbiter jednak nie reaguje.

• Świetny mecz kończy Bebe, za niego pojawia się Dorado. Paco Jemez zwiększa liczbę obrońców.

• Fantastyczny mecz, drużyny atakują raz po raz. Są momenty, że Sevilla broni się całą drużyną. Dużo lepsza połowa w wykonaniu gospodarzy!

• Bardzo brzydki faul obrońcy Rayo. Vitolo rozpędzał się prawym skrzydłem i został mocno odepchnięty przez Diego Llorente.

• Coke miękka wrzutka w pole karne, kończy na głowie obrońcy Rayo.

• Juan Carlos wyprowadził kontrę. Podanie do Bebe, ten minął z dziecinną łatwością Evera Banegę i mocny, płaski strzał minimalnie minął bramkę Sergio Rico. Bardzo dobra kontra!

• Sporo zamieszania teraz pod obiema bramkami.

• Ever Banega za Iborrę.

• Carrico za Cristoforo.

• Kibice na Estadio del Rayo Vallecano wierzą w zwycięstwo swojego ukochanego klubu. Bardzo głośny doping.

• Embarba brzydko zatrzymywał Vitolo, jednak bardzo mądry faul, bo mogło zrobić się bardzo niebezpiecznie.

• Świetne dogranie Bebe, piłka minęła obrońców Sevilli, a tam niepilnowany Miku na piątym metrze strzela lewą nogą w długi róg bramki!

• 2-2! Miku! Piąty mecz i piąta bramka! Wszystko rozpoczyna się od nowa!

• Dobre dośrodkowanie Trashorrasa, Sergio Rico nie złapał piłki, ta trafiła do Bebe, a ten strzela po nodze Krohn-Deli'ego. Rzut rożny!

• Trochę brzydkiej gry teraz. Żółta kartka dla Coke.

• Od razu dalekie podanie w stronę Gameiro, ten pociągany za koszulkę nie trafił w bramkę. Arbiter jednak nie wskazał na jedenastkę. Duże pretensje napastnika Sevilli!

• Niebezpieczne wejście Miku w N'Zonziego i napastnik Rayo ukarany żółtym kartonikiem.

• Groźna akcja Rayo! Świetne podanie Jozabeda do Miku, a ten w ostatniej chwili blokowany przez Fazio!

• Znowu świetne dośrodkowanie Krohn-Deli'ego, do piłki na 9 metrze doszedł Rami i strzelił mocno na bramkę, świetna interwencja jednak Juana Carlosa, który wybił piłkę poza linię końcową!

• Znowu wysoki pressing Sevilli i naciskany Juan Carlos wybija piłkę na aut.

• Ładna akcja gospodarzy! Dośrodkowanie z prawej strony do Manucho, jednak strzał powędrował ponad bramkę Sergio Rico.

• Faul na 23. metrze na połowie gości, dalekie dośrodkowanie Trashorrasa. Po małym zamieszaniu goście oddalają zagrożenie.

• Niemożliwe! Płaskie dośrodkowanie w pole karne Rayo, piłkę trącił Gameiro, ta trafiła do Krohn-Deli'ego, a ten chybił praktycznie na pustą bramkę!

• Gameiro! Co on zrobił! Z kontrą wyszedł Vitolo, podanie do napastnika Sevilli, a ten pilnowany przez dwóch obrońców założył siatkę Jozabed'owi, podał wzdłuż bramki po ziemi, ale piłka wybita poza linię końcową przez jednego z defensorów Rayo.

• Manucho ładnie zastawił się na 20. metrze przed bramką gości i mamy rzut wolny dla Rayo.

• Rayo zdecydowanie stawia na atak w drugiej połowie, rozpoczyna trójką defensorów.

• Rozpoczynamy drugą połowę spotkania!

• Jesteśmy świadkami strasznie otwartego widowiska. Gospodarze wykorzystali już 2 zmiany, padły 3 bramki, a mogło znacznie więcej! Sevilla jest drużyną zdecydowanie lepszą, ale podopieczni Paco Jemeza postawili twarde warunki. Tutaj na pewno nie skończy się na trzech bramkach, zapraszam do śledzenia relacji w drugiej połowie.

• Sędzia doliczył minutę. Z akcją wyszło Rayo Vallecano, jednak dośrodkowanie było trochę za mocne i przejęła je Sevilla. Na boisku dzieje się naprawdę dużo! Kto nie ogląda niech żałuje!

• Jozabed zatrzymał akcję Sevilli i został ukarany przez arbitra żółtym kartonikiem.

• Dobre dośrodkowanie z lewej strony boiska i do piłki najszybciej dochodzi ten, który przed chwilą pojawił się na boisku! Manucho lewą nogą umieszcza piłkę obok interweniującego Sergio Rico.

• CO ZA MECZ! MANUCHO! 1-2!

• Po akcji gospodarzy z kolejną już kontrą wyszła drużyna Unai'a Emery'ego i wywalczyła rzut rożny. Zamieszanie w polu karnym gospodarzy, jednak udało się zażegnać niebezpieczeństwo.

• Pierwszy rzut rożny wyegzekwowany poza linię końcową. Po raz drugi piłkę dośrodkowywał Krohn-Deli. Po raz kolejny zamieszanie w polu karnym gospodarzy. Juan Carlos minął się z piłką, którą dostał Gameiro. Nie zdołał jednak zdobyć bramki, jego strzał zablokował obrońca!

• Kontra Sevilli! Prostopadłe podanie N'Zonzi do Krohn-Deli'ego, a ten nabija obrońcę gospodarzy. Kolejny rzut rożny!

• Coś niespotykanego, kolejna zmiana w ekipie gospodarzy, a mamy dopiero 36. minutę! Manucho za "Nacho" na boisku.

• Faul piłkarzy Sevilli na 30. metrze przed swoją bramką. Dobre dośrodkowanie Roberto Trashorrasa i jeszcze lepsze wyjście z bramki Sergio Rico, który wypiąstkował piłkę poza pole karne!

• Wreszcie akcja Rayo pod polem karnym przeciwników. Mocne, nieprzyjemne dośrodkowanie Bebe kończy jednak w rękawicach Sergio Rico!

• Kontuzjowany Raul Baena schodzi z boiska, w jego miejsce pojawia się Embarba.

• Znów po dośrodkowaniu Krohn-Deli'ego mieliśmy zamieszanie w polu karnym gospodarzy, piłka powędrowała ostatecznie do Gameiro, który strzela w słupek! Napastnik gospodarzy jednak na pozycji spalonej!

• Llorente nie utrzymał piłki w boisku i wyszedł z nią poza plac gry, rzut rożny dla gości.

• Długie podanie do Kevina Gameiro, którego uprzedził na skraju pola karnego bramkarz Rayo. Napastnik Sevilli przy okazji faulował i z 16. metra rozpoczną gospodarze.

• Już minutę później podanie Vitolo do Iborry przed polem karnym, jednak ten strzela w słupek, a piłka wychodzi poza bramkę! Kolejna świetna okazja piłkarzy gości!

• Juan Carlos odbił strzał Sevilli wprost pod nogi Iborry, a ten bez najmniejszych problemów skierował piłkę do pustej bramki!

• I mamy kolejną bramkę dla gości! 0-2!

• Teraz brzydkie uderzenie łokciem Baeny w pojedynku powietrznym kończy się żółtym kartonikiem dla pomocnika gospodarzy!

• Na razie wysoko podchodzą podopieczni Unai'a Emery'ego przez co gospodarze nie mogą wyprowadzić składnych akcji, zazwyczaj kończy się wybiciem piłki do przodu.

• Świetne dośrodkowanie Krohn-Deli'ego, zamieszanie w polu karnym gospodarzy, piłka odbiła się od nóg Juana Carlosa i trafiła do niepilnowanego pomocnika Sevilli, który dopełnił formalności!

• I mamy 0-1!!! Steven N'Zonzi!

• Po zamieszaniu z prawej strony pola karnego piłkarzy Rayo, obrońcy wybijają na rzut rożny.

• Krohn-Deli dośrodkowywał z rzutu rożnego, jednak wprost na głowy obrońców Rayo! Następnie Coke z autu na wysokości "szesnastki" gospodarzy, ale zakońcyzło się wybiciem bramkarza!

• W pierwszych minutach jesteśmy świadkami gry w środku pola. Ani gospodarze, ani goście nie odstawiają nogi i kibice zobaczyli już trzy faule, bez żadnych konsekwencji.

• Już w pierwszej minucie goście założyli wysoki pressing czym narazili się na kontrę, dobre dośrodkowanie Bebe wychwytuje jednak Sergio Rico!

• I po gwizdku arbitra rozpoczęli mecz goście!

• Natomiast Sevilla zajmuje 5. miejsce w tabeli z dorobkiem 40. punktów i brakuje im ośmiu do zajmującego czwarte miejsce Villareal'u. Podopieczni Unai'a Emery'ego są niepokonani od 13. spotkań, jednak w lidze na wyjazdach mają bilans 0-7-4. Czy uda im się odnieść pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w lidze? O tym przekonamy się za około dwie godziny!

• Obie drużyny mają kompletnie inne cele w lidze. Gospodarze zajmują 15. miejsce w tabeli z dorobkiem 24. punktów i znajdują się zaledwie trzy oczka nad strefą spadkową. Na swoim obiekcie wygrali dwa ostatnie spotkania, a ogółem są niepokonani od pięciu spotkań, z bilansem 2-3-0.

• Witamy serdecznie na relacji na żywo z meczu hiszpańskiej La Liga pomiędzy Rayo Vallecano, a Sevillą FC!