0 1 połowa

• Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na Gran Derbi!

20:30 Nou Camp: Barcelona - Real Madryt

• Koniec spotkania!

W ostatniej akcji meczu bramkę próbowali zdobyć jeszcze piłkarze Betisu. Piłka po strzale Xaviego Torresa powędrowała wprost w ręce Oblaka.

• Griezmann otrzymuje znakomite podanie od Luisa, wpada w pole karne i wykłada Teye tak zwaną patelnię. Młody zawodnik Atletico nie mógł tego nie trafić! Betis rozbity!

• GOOOLLL TEYE!!!

• Adan po raz n-ty ratuje Betis! Juanfran na prawej stronie zakręcił piłkarzami Los Beticos, dośrodkował w pole karne na "nos" Griezmanna. Francuza uprzedził w ostatniej chwili portero Betisu! Sporo pracy ma wychowanek Realu

• Błyskawicza odpowiedź piłkarzy Atletico! Correa minął obrońców Betisu niczym tyczki na treningu! Argentyńczyk wyłożył piłkę Griezmannowi, który nie miał problemu z umiejszczeniem jej w bramce mimo ofiarnej interwencji Adana!

• GOOOLLL GRIEZMANN!!!

• A jednak! Piłkarze Betisu trafiają do siatki. Fatalny błąd popełnił Oblak! Piłka trafiła pod nogi Castro, który prostym zwodem położył i obrońców i bramkarza Atleti, po czym spokojnie skierował piłkę do bramki

• GOOOLLL RUBEN CASTRO!!!

• Swoje 15 minut otrzymuje również Kranevitter, który zmieni Augusto Fernandeza

• Goście z Andaluzji, już chyba zwątpili nawet w chociażby zdobycie gola

• Xavi Torres, również melduje się w sędziowskim notesie

• Teye, który nie dawno zameldował się na boisku znalazł się w doskonałej okazji na zdobycie czwartej bramki. Piłka po jego strzale trafia jednak w słupek i piłkarze Betisu mogą odetchnąć

• Słupek ratuje piłkarzy Betisu!

• Zmiany dokonuje również Merino. Musonde zmieni Xavi Torres

• Mamy drugą zmianę w drużynie Atletico. Miejsce Nigueza zajmnie Teye

• Correa notuje znakomite wejście! Argentyńczyk technicznie podcina piłkę w pole karne, gdzie niczym rasowy napastnik odnajduje się Juanfran. Obrońca Atleti przyjmuje piłkę na klatkę i z kilku metrów pakuje futbolówkę do siatki.

• Łapią wiatr w żagle gospodarze. Z każdą minutą przewaga Atletico rośnie, co oznacza że zobaczymy w tym meczu jeszcze co najmniej jedną bramkę

• Wspaniała interwencja Adana!!! Torres posłał prostopadłą piłkę do Griezmanna. Frnacuz ruszył sam na sam z Adanem. Portero Betisu odważnie wyszedł na wysokość 16 metra i zatrzymał napastnika Trójkolorowych!

• Gracze Atletico próbowali w koronkowy sposób rozmontować obronę Betisu, co o mało nie zakończyło się gorźną kontrą. Lewą stroną z piłką pomknął Cejudo, który bez problemu minął czterech rywali. Akcję wychowanka Betisu jednak zmarnowali koledzy, którzy wstrzymali całą akcję

• Westermann uderzył główką w stronę krótkiego rogu, ale piłkę na słupek końcówką placów zbija Oblak. Stoper Betisu próbował jeszcze dobitki, ale kąt był za krótki i dodatkowo na posterunku po raz drugi Oblak

• Nie ma gola dla Betisu! Co za zamieszanie w polu akrnym Atletico!

• Gramy!

• Wracamy już na Vicente Calderon. Za chwilę rozpocznie się druga połowa

• Goście z Sewilli przez prawie całą pierwszą połowę twardo i skutecznie bronili dostępu pod swoją bramkę. Verdiblancos brakował jednak podobnej skuteczności w konstruowaniu ataków. Piłkarze Beticos, gdy znajdowali się w okolicy 16 Atletico tracili wiarę w swoje umiejętności, często gubiąc piłkę w prosty sposób.

Przełom w meczu nastąpił w 37 minucie. Ponownie prosty błąd piłkarzy Betisu był zalążkiem akcji Atletico. Tym razem skutecznej. Gol na 1-0 podciął skrzydła gościom, którzy do końca pierwszej połowy nie potrafili odpowiedzieć, tracąc również kuriozalną bramkę. Bramkę, która prawdopodobnie zamknęła to spotkanie

• I to była ostatnia szansa w pierwszej odsłonie

• Co za interwencja Adana!!! Griezmann uderza głową z pięciu metrów, a kiedy wydawało się, że piłka wpadnie do siatki została odbita przez portero Betisu!

• Próbują odpowiedzieć goście, jednak ich akcje nie znajdują dobrego finału

• Ależ kuriozalna bramka! Griezmann próbował dorzucić piłkę do wbiegającego na 7 metr Koke. Pomocnika Atletico uprzedził Adan, ale minął się z futbolówką!

• GOOOLL GRIEZMANN!!!

• Koke jako pierwszy został ukarany żółtą kartką

• Koke posyła fantastyczną piłkę między obrońcami Betisu. Błąd popełnił Westermann, ktory pozwolił wyprzedzić się Torresowi. El Ninio wpał w pole karne i podciął piłkę nad ofiarnie interweniującym Adanem

• GOOOOLLL TORRES!!!

• Bardzo łatwo obrońcy Sewilli zatrzymują napastników Rojiblancos. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Montoya, który bez problemu zatrzymał i Torresa i Griezmanna

• Po półgodziny gry śmiało można stwierdzić, że podopieczni Simeone są lekko zagubieni i jeśli tak będą prezentowali się w najbliższym czasie, to nie mają nawet co marzyć o osiągnięciu korzystnego wyniku w meczu z Barceloną (5 kwietnia)

• W grę obu ekip wkrada się panika i chaos, co całkowicie niszczy obraz tego meczu

• Ceballos zdecydował się na oddanie strzału z dystansu. Futbolówka po tym uderzeniu ląduje w koszyczku Oblaka.

• Goście z Sewilli nie wyglądają jakby w końcówce sezonu mieli walczyć o utrzymanie w lidze. Wysoko założony pressing skutecznie dezorganizuje ofensywną grę Atletico

• Torres wraz z Griezmannem próbowali roziwązać akcję szybkimi podaniami z pierwszej piłki. Cała akcja mogłaby się podobać, gdyby nie jej zakończenie. Piłka przy próbie dośrodkowania ledwo doleciała w pole karne.

• Jednak z tej przewagi nic nie wynika. Od kilku minut nie mieliśmy żadnej klarownej sytuacji.

• Gospodarze zaczynają przejmować kontrolę nad tym spotkaniem

• Alvaro Cejudo zdecydował się na bezpośrednie uderzenie z rzutu rożnego. Piłka szybuje daleko od lewego słupka

• Ceballos faulowany przez Griezmanna. Piłkarze z Sewilli staną przed zankomitą szansą na wyjście na prowadzenie

• POPRZECZKA! KOKE! Griezmann uderzył z ostrego kąta. Piłkę po jego strzale odbił Adan, niestety dla Betisu wprost w Koke, który strzałem głową trafia w poprzeczkę!

• Piłkarze Atletico z mozołem budują kolejną akcję. Gracze z Sewilli jednak dobrze grają pressingiem.

• Wysokie dośrodkowanie Koke z rzutu rożnego. Piłka trafiła na głowę Saula jednak jego strzał nie był na tyle mocny i celny by zaskoczyć Adana

• Montoya pięknie "wrzucił" piłkę w pole karne, ale Ruben Castro nie zdołał wykończyć akcji

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

• Rezerwowi Sevilli: Kranvitter, Correa, Gamez, Vietto, Partey, Villa, Moya.

• Rezerwowi Realu Betis Sevilla: Gimenez, Kadir, Portillo, Torres, Gonzalez, Damiao, Petros Matheus.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu Atletico Madryt - Real Betis Sewilla!