0 1 połowa

Atletico Madryt

1

1 1 połowa

• Koniec meczu! Atletico pokonało Athletic i zrównało się punktami z prowadzącą FC Barceloną!

• Carrasco mógł jeszcze podwyższyć rezultat, jednak piłka minęła bramkę1

• Cztery minuty doliczone do drugiej połowy.

• Blisko wyrównania Raul Garcia, ale dobrze w bramce spisał się Oblak!

• Ależ okazja na podwyższenie prowadzenia! Iraizoz broni fenomenalnie uderzenie Carrasco z kilku metrów!

• Z kornera po raz kolejny nic nie wyszło.

• Kolejny rzut rożny dla Bilbao!

• Trwa oblężenie bramki Atletico, ale na razie bez efektu.

• Kwadrans do końca spotkania. Piłkarze Bilbao starają się atakować, ale Atletico dobrze się broni

• Ostatnia zmiana w ekipie gospodarzy. Susaetę zmienia Lekue

• Oblak wyłapał piłkę po zagraniu w pole karne Oblaka.

• Griezman prawie wyszedł sam na sam z Iraizozem, ale w ostatniej chwili piłkę wyłuskał mu obrońca.

• Kolejna zmiana w Bilbao. Etxeita zmieniony przez Iturraspe

• Dośrodkowani i piłka wybita, trafia ponownie pod nogi zawodnika Bilbao, kolejna wrzutka i piłka znowu wykopana z dala od pola karnego przez obrońców.

• Rzut rożny dla Bilbao.

• Wygwizdywany Partey zmieniony przez Carrasco.

• Pierwsza zmiana w zespole Bilbao. Z boiska schodzi Muniain, w jego miejsce Williams

• Tempo spotkania ciągle nie porywa. Za moment możemy się spodziewać zmian w składach.

• Strzał na bramkę Atletico i Oblak musiał ratować swój zespół! Skutecznie.

• Koke wrzucił piłkę w pole karne, ale pewnie wyłapał ją Iraizoz.

• Rzut rożny dla Atletico. Szansa dla gości.

• Rzut rożny dla Atletico. Koke wrzucił piłkę, strzał i piłka mija bramkę

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej, niezbyt porywającej połowy. Jak na razie Atletico prowadzi 1:0 po golu Fernando Torresa.

• Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.

• Rzucają się jeszcze do odrabiania strat w końcówce gospodarze, ale dobrze broni się Atletico

• Chwila zamieszania. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Iraizoz zderzył się z kolegą z zespołu, a gracze Atletico kontynuowali grę. Nie spodobało się to gospodarzom, co doprowadziło do ostrej wymiany zdań po przerwaniu gry przez sędziego.

• Niewiele potrzebowali gracze Atletico, by objąć prowadzenie. Niepozornie wyglądający atak, dośrodkowanie w pole karne z prawej strony i osamotniony w polu karnym Torres świetnie wyskoczył do piłki i głową skierował ją do bramki!

• Gooooool! Torres głową pokonuje Iraizoza!

• Rzut rożny dla Athleticu. Wrzucił piłkę Etxebarria, ale pewnie wyłapał ją Oblak.

• Dośrodkowanie z lewej strony w pole karne Atletico, głową zdołał uderzyć Garcia, ale na posterunku był Oblak.

• Pół godziny gry za nami, na razie bramkami nie obrodziło. Nie można nawet stwierdzić, żeby wisiały w powietrzu...

• Groźny atak Atletico, ale radzą sobie z szarżą prawą stroną obrońcy. Piłka trafia przed pole karne do Augusto Fernandeza, który uderzył wysoko ponad poprzeczką.

• Koke dośrodkował piłkę w pole karne, ale głową wybił ją jeden z obrońców.

• W odpowiedzi rzut rożny dla gości

• Z wolnego uderzył Etxebarria, ale posłał piłkę ponad bramką

• Rzut wolny dla Bilbao z 25 metrów od bramki.

• Tymczasem FC Barcelona prowadzi z Deportivo już 3:0 i nie można przypuszczać, że dziś straci punkty. Tym samym Atletico, myśląc o mistrzostwie, powinno dzisiaj również wygrać. Na razie się na to nie zapowiada.

• Zamieszanie w polu karnym po kornerze, padł jeden z piłkarzy gospodarzy, ale sędzia nie przerwał gry. Piłka wybita, ale szybko przejęta przez Athletic.

• Rzut rożny dla Athleticu

• Za mocne dośrodkowanie z lewej strony w pole karne Atletico, od bramki Oblak.

• W odpowiedzi lewą stroną szarżował Muniain, ale jego przecinające pole karne podanie wzdłuż bramki minęło wszystkich zawodników.

• Wrzutka z prawej strony w pole karne gospodarzy nie znalazła adresata.

• Felipe Luis wrzucił piłkę w pole karne z lewej strony. Futbolówka leciała nieco zbyt wysoko i przeszła nad głową skaczącego Torresa.

• Atletico rozgrywało piłkę w środku pola przez dłuższy czas, aż przyspieszyło z atakiem. Skończyło się na rzucie z autu na wysokości pola karnego gospodarzy. Po wrzutce w pole karne Koke pewnie piłkę wyłapał Iraizoz.

• Urazu nabawił się Diego Godin. W jego miejsce Lucas. Szybka zmiana czołowego obrońcy gości może znacznie ułatwić sprawę Athleticowi.

• Na mocne uderzenie po ziemi sprzed pola karnego zdecydował się Muniain, ale na posterunku był Oblak, który pewnie wyłapał kozłującą piłkę.

• Piłkarze Bilbao coraz śmielej atakują. Atletico musi radzić sobie w obronie.

• Zrobiło się groźnie z prawej strony pola karnego Athleticu, ale ostatecznie gospodarze wyszli obronną ręką z naporu gości.

• Za nami pierwsze pięć minut spotkania. Jak na razie bez groźnych sytuacji z obu stron.

• Pierwsze minuty meczu spokojne. Próba założenia pressingu przez gości, ale piłkarze Bilbao nie dają się zamknąć na własnej połowie.

• Początek spotkania!

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania Athletic Bilbao z Atletico Madryt w ramach 34. kolejki La Liga. W trwającym już innym spotkaniu tej serii FC Barcelona prowadzi z Deportivo La Coruna 2:0 i wszystko wskazuje na to, że podopieczni Diego Simeone będą musieli wygrać mecz z Baskami, jeśli chcą utrzymać status quo na szczycie tabeli.