0 1 połowa

FC Barcelona

8

2 1 połowa

• Barcelona rozbija, masakruje, niszczy Deportivo 8-0. To już koniec kryzysu. Cztery gole (i trzy asysty) Luisa Suareza, a po golu dołożyli jeszcze Neymar, Messi, Rakitić i Bartra. Tym zwycięstwem Barcelona utrzymała pozycję lidera do kolejnej kolejki. Dziękuję za to spotkanie i z tego miejsca zapraszam na relację na żywo ze spotkania Realu Madryt z Villarrealem! Dobrej nocy życzy Adam Wielgosiński!

• Gospodarze zaczęli dosyć ostro grać, ale na Barcelonie nie robi to większego wrażenia. Barca gra w "dziadka".

• Cartabia ze strzałem celnym, ale wprost w Bravo.

• Saurez z kolejną asystą, tym razem do Neymara, a Brazylijczyk minął bramkarza i z ostrego kąta strzelił kolejną bramkę.

• Neymar na 8-0. Znowu Barca, nudy.

• Marc Bartra, STOPER, wszedł w pole karne Deportivo jak w masło i wpakował gola.

• Marc Bartra z golem! Barca 7, Depor 0.

• Laure dośrodkowuje z prawej flanki, Jonas Gutierrez niecelnie kończy strzałem głową.

• Suarez urywa się obrońcy, podaje do Messiego, a ten trafia do pustej bramki.Suarez gra wielki mecz - 4 gole i 2 asysty!

• Messi na 6-0! To jest mocny nokaut.

• Ostatnia zmiana w tym spotkaniu. Rafinha już biega po boisku, a odpocznie Sergio Busuqets.

• Roszada również w ekipie z Katalonii. Adriano wchodzi za Jordiego Albę.

• Jonas Gutierrez zmienia Celso Borgesa.

• Ciekawie rozegrany korner Deportivo. Górna piłka z narożnika przed pole karne i Mosquera strzela z wolnego. Piłka wysoko w trybunach.

• Neymar szedł praktycznie na sam na sam, ale podał do Suareza, który na raty trafił do bramki.

• Suarez!!! Czwarty gol Urugwajczyka!!! 5-0 dla Barcelony!!!

• Lucas Perez huknął z lewej nogi, ale Claudio Bravo na posterunku! Deportivo wciąż bez strzelonego gola.

• Druga zmiana w ekipie gospodarzy. Cani siada na ławkę, w jego miejsce Fede Cartabia.

• Przy owacji San Mames boisko opuszcza Andres Iniesta, a na murawie melduje się Sergi Roberto.

• Faycal Fajr zmienia Fernando Navarro.

• Lucas Perez w polu karnym Barcy zatrzymany w ostatniej chwili przez Marca Bartrę.

• Akcja Deportivo przerwana przez Jordiego Albę, który odebrał piłkę Laure.

• Messi prostopadle, zakładając przy okazji siatkę Navvaro, do Suareza, a ten nie zwykł mylić się w sytuacjach jeden na jeden.

• No i jest ten czwarty gol! Luis Suarez z hat-trickiem! 4-0 dla Barcy!

• Barca ciągle w ofensywie i na wysokich obrotach. Katalończycy chcą wpakować jeszcze czwartego gola.

• Neymar schodzi ze środka do lewej nogi, ale oddaje niecelny strzał.

• Iniesta do Suareza, ten zgrywa do Messiego. Było blisko gola na 4-0.

• Podanie górą do Ivana Rakiticia na wolne pole do Suareza i Chorwat pewnie wykańcza akcję. Suarez dwa gole i asysta.

• Ivan Rakitić strzela na 3-0!!!

• Podanie górą do Neymara, Manu pewnie wyłapuje.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Piłkarze już są na murawie. Za moment rozpocznie się druga część gry.

• Barcelona prowadzi po przerwie 2-0 po dwóch trafieniach Luisa Suareza. Katalończycy zdecydowanie przeważają, choć Deportivo stworzyło sobie dwie dogodne okazje na strzelenie bramki. Wracamy po przerwie.

• W La Corunii nie dzieje się nic ciekawego. W tym momencie swój mecz rozpoczęło Atletico.

• Iniesta do Messiego, ale Manu wyszedł z bramki, taranując przy okazji Navarro i Messiego.

• Przewinienie w okolicy trzydziestego metra od bramki Manu. To może być okazja na strzał.

• Z Argentyńczykiem wszystko ok, wznawiamy grę.

• Przerwa w grze. Na murawie leży Leo Messi, który chyba nie będzie potrzebował pomocy lekarza.

• Alex Bergantinos zagrał na prawą flankę do Laurę, ale dobrze przeczytał to podanie Alba, który przerwał akcję.

• Świetnie rozegrana akcja Barcy. Niepilnowany Alves otrzymał znakomite podanie od Iniesty, Brazylijczyk z pierwszej piłki w powietrzu zagrał do Suareza nieco za plecy.

• Lucas Perez oddał strzał z pierwszej piłki, będąc tyłem do bramki, jednak to było uderzenie zbyt lekkie, by zaskoczyć Claudio Bravo.

• Szybka akcja Barcelony przerwana przez Caniego, który atakiem od tyłu wyciął Neymara.

• Strata Messiego w środku pola, kontra Deportivo spaliła na panewce, bo szybko stracił piłkę Cani.

• Lucas Perez mocno strzelił z woleja, piłka wysoko ponad poprzeczką.

• Kapitalna piłka między stoperów do Suareza, idealnie w tempo zagrał tu Messi, i El Pistolero mógł zapytać bramkarza, w który róg bramki strzelić mi gola.

• Luis Suarez po raz kolejny!!! 2-0 dla Barcy!!!

• Górna piłka do Suareza, ten chciał wykorzystać to dobre pytanie, kończąc akcję przewrotką, ale niecelnie trafił w futbolówkę.

• Gol Luisa Suareza był jego pierwszym w Barcelonie po stałym fragmencie gry i jednocześnie pięćsetnym trafieniem w tym sezonie w lidze hiszpańskiej.

• Mamy chwilę wytchnienia po tych dwóch niesamowitych sytuacjach ekipy Victora Sancheza.

• Ależ setka zmarnowana przez Deportivo! Strzał zza pola karnego, rykoszet, Claudio Bravo leżał na ziemi, ale nie wykorzystali tego gospodarze. Oriol Riera strzelił ponad bramką.

• Wcinka za plecy obrońców Barcelony, Celso Borges uciekł defensorom i miał przed sobą tylko Claudio Bravo, jednak nie wykorzystał tej dobrej okazji.

• Kolejny kontratak Barcelony, ale Leo Messi wybrał złe rozwiązanie. Miał niepilnowanego Luisa Suareza na prawej stronie, jednak Argentyńczyk zdecydował się na strzał, który został zablokowany.

• Podanie do Neymara, ale akcja przerwana. Spalony.

• Gol dla Blaugrany nie sprawił, by Depor otworzyło się. Barca przy piłce, gospodarze głęboko cofnięci.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego i Luis Suarez najlepiej odnajduje się w "piątce" i pakuje piłkę do siatki.

• Luis Suarez!!! 1-0 dla Barcelony!!!

• Akcja tercetu MSN, szybka kontra zakończona strzałem Messiego, piłka przełamuje rękawice Manu i korner dla Barcy.

• Juanfran prostopadle poszukał Oriola Riery, jednak Marc Bartra skutecznie przecina podanie.

• Dośrodkowanie Daniego Alvesa, jak zazwyczaj w tym sezonie, zbyt mocne i bardzo niecelne.

• Pierwsze ostrzeżenie od Barcy. Messi głową do Iniesty, ten prostopadle podaje do Luisa Suareza, a ten urywa się obrońcy trafia w boczną.

• Kolejna akcja Lucasa Pereza przerwana. Tym razem "wyczyścił" go Mascherano.

• Pierwsza akcja Deportivo przerwana przez nieudane starcie jeden na jeden Alby z Lucasem.

• Barca spokojnie rozgrywa piłkę, Deportivo dobrze ustawia się w defensywie.

• Deportivo w formacji 4-4-2, a nie 4-1-2-1-2, jak informowały o tym przedmeczowe doniesienia.

• Ricardo De Burgos gwiżdże po raz pierwszy! Zaczynamy!

• Obie ekipy zameldowały się na murawie.

• W ostatnich czterech meczach na El Riazor Barca czterokrotnie wygrywała.

• Z kolei Deportivo w weekend nieoczekiwanie zremisowało na wyjeździe 1-1 z Sevillą. Gola na wagę punktu zdobył wtedy Oriol Riera, dla którego było to drugie trafienie w sezonie.

• W poprzedniej kolejce Barcelona zanotowała kolejną porażkę, tym razem ulegając Valencii 1-2 na własnym obiekcie, co poskutkowało, że Katalończycy zrównali się punktami z Atletico i mają zaledwie oczko przewagi nad trzecim Realem, jednak wciąż są liderami ze względu na lepszy bilans bezpośredni w starciach z Los Rojiblancos.

• Ławka rezerwowych Barcelony: Ter Stegen, Douglas, Arda, Rafinha, Munir, S.Roberto, Adriano.

• Ławka rezerwowych Deportivo: Pletikosa, Manuel Pablo, Luisinho, Cartabia, Fajr, Gutierrez, Jonathan Rodriguez.

• Dobry wieczór! La Liga na koniec rozgrywek nabiera niesamowitych rumieńców, więc kolejka w środku tygodnia bardzo nas cieszy. Dziś kolejny wieczór z La Ligą na portalu GOL24. Rozpoczynamy właśnie relację na żywo ze starcia Deportivo La Corunii z FC Barceloną, a przed 22 rozpoczniemy relację z meczu Realu Madryt z Villarrealem. Na oba te mecze zaprasza Adam Wielgosiński.