2 1 połowa

Real Madryt

3

1 1 połowa

• Rayo prowadziło 2-0, ale ostatecznie przegrało 2-3 z Realem Madryt. Gole dla gospodarzy strzelali Embarba i Miku, zaś dla gości Lucas Vazquez i dwukrotnie Gareth Bale. Przynajmniej do godziny 20 Real jest liderem tabeli, ale za moment swoje starcie rozpoczyna Atletico, zaś o 20:30 Barca zagra ze Sportingiem Gijon. Oba te mecze będziemy relacjonować na portalu GOL24. Dziękujemy za to starcie i zapraszamy na relacje ze spotkań Barcy i Realu.

• Miku strzela i centymetrów zabrakło, by trafić na remis!

• Doliczone cztery minuty.

• Real wychodził z ciekawą akcją, ale Lucas Vazquez w banalnie prosty sposób traci futbolówkę na lewej stronie. Rayo pędzi z kontrą.

• Razvan Rat powalił Bale'a. Kartka dla Rumuna.

• Indywidualny rajd Bale'a, sytuacja sam na sam i Juan Carlos bez szans. Real na prowadzeniu.

• Gareth Bale!!! 3-2 dla Realu!!! Remontada Królewskich!

• James Rodriguez zmienia Mateo Kovacicia.

• Na noszach boisko opuszcza Tito. W jego miejsce wchodzi Razvan Rat.

• Kolejna kartka dla piłkarza Rayo Vallecano. Tym razem ukarany Antonio Amaya.

• Bale po raz kolejny zagrywa z prawej strony w pole karne i ponownie obrońcy Rayo wyjaśniają sytuację.

• Roberto Trashorras z kartką. Ten zawodnik nie zagra w kolejnej kolejce z Atletico Madryt.

• Roberto Trashorras uderzył piłkę wewnętrzną częścią stopy, zawinął piłkę, ale Navas bez problemu wyłapuje futbolówkę.

• Prostopadła piłka do Isco, ale Amaya skutecznie wybija piłkę.

• Przerwa w grze, bo Lucas Vazquez musi zmienić rozdartą koszulkę.

• Faul taktyczny Manuela Iturry, zasłużona żółta kartka.

• Mateo Kovcaić atakuje Quiniego, za co otrzymuje żółtą kartkę.

• Na boisku chwila spokoju i brak emocji.

• Jese opuszcza boisko, a w jego miejsce wbiega Luka Modrić.

• Jose Angel Crespo z kartką za faul.

• Bale dośrodkował w kierunku Vazqueza, który zamykał tę akcję do pustej bramki, ale zawodnik Realu nieczysto trafił w piłkę. To powinien być gol.

• Prostopadła piłka do Miku, ale napastnik Rayo na spalonym.

• Tym razem wrzutka z rogu Rayo na Trashorrasa, ale ten nie był w stanie dobrze zagrać głową.

• Dośrodkowanie z rogu na Pepego, Juan Carlos pewnie łapie strzał Portugalczyka.

• A Iturra zmienia Jozabeda.

• Javi Guerra zmienia Pablo Hernandeza.

• Isco delikatnie uderza, ale i tak posyła piłkę ponad bramką.

• Jozabed z kartką za faul tuż przed własnym polem karnym.

• Wrzutka Danilo z prawej strony i Vazquez świetnie głową zamyka to dośrodkowanie.

• Vazquez!!! 2-2!!!

• Kontra Rayo nieudana, Jozabed niecelnie podaje.

• Wrzutka Lucasa Vazquea w kierunku Jesego zupełnie nieudany. Piłka poza boiskiem i portero Rayo rozpocznie od bramki.

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• Po pierwszej połowie Rayo sensacyjnie prowadzi z Realem Madryt 2-1 po trafieniach Embarby i Miku. Gola dla Królewskich zdobył Gareth Bale. Wracamy za kwadrans.

• Marcelo obiega Jesego, ale Brazylijczyk poślizgnął się i akcja nieudana.

• Karim Benzema utyka i opuszcza boisko. W jego miejsce Lucas Vazquez.

• Lucas Vazquez przygotowuje się do wejścia na murawę.

• Embarba ruszył prawą stroną, wrzutka w pole karne i Miku niecelnie głową.

• Trafienie Bale'a było jego ósmym przeciwko drużynie z Campo de Vallecas.

• Drybling Marcelo, minął kilku rywali, ale nieczysto uderzył.

• Wrzutka z rzutu rożnego i Gareth Bale najlepiej popracował głową w polu karnym.

• Gareth Bale!!! Real zmniejsza stratę i jest tylko 2-1 dla Rayo!!!

• Amaya wybija piłkę poza bramkę i mamy pierwszy rzut rożny dla Realu w tym meczu.

• Długa piłka do Benzemy, ten wygrywa pojedynek główkowy...i spalony, akcja przerwana.

• Kovacić przebojem wdarł się w pole karne, ostry kąt i piłka poleciała...w aut.

• Indywidualna akcja Bale'a, ale jego drybling zakończył się na drugim rywalu.

• "Si se puede" krzyczą kibice Rayo, czyli "Jest to możliwe".

• Bebe po raz kolejny strzela i Keylor Navas zmuszony do interwencji.

• Real przy piłce, ale nie wynikają z tego żadne okazje bramkowe. Jak na razie to tylko poprawianie statystyk pod względem podań i posiadania piłki.

• Embarba marnuje stuprocentową okazję, ale przy okazji robi sobie krzywdę. Przerwa w grze.

• Real w ataku pozycyjnym. Rayo ustawia się piątką obrońców.

• Kolejny strzał z daleka, tym razem Bebe trafia w...ścianę za bramką Keylora Navasa.

• Rayo wciąż utrzymuje się przy piłce i jest w ataku. Tym razem strzał z dystansu Jozabeda zablokowany przez Pepe i kolejny rzut rożny dla gospodarzy.

• Wrzutka z rogu, Varane źle pokrył przy tym stałym fragmencie gry i dał przejść piłce dalej. Do niej dopadł Miku, który pokonał Keylora Navasa.

• Mikuuuuuuuu!!! 2-0 dla Rayo!!

• Skiksował Varane. Rzut rożny dla Rayo.

• Zaspała obrona Rayo. Kovacić wcinką zagrał do Benzemy, który urwał się obrońcy. Niezła okazja dla gości.

• Jese nieudanie zakończył kontratak Realu. Juan Carlos wznowi od bramki.

• Bebe ruszył lewą flanką i zagrał do niekrytego przed bramką Embarby.

• Embarba!!! 1-0 dla Rayo!!!

• Real powoli przejmuje inicjatywę w spotkaniu.

• Gareth Bale uderza z dystansu i trafia w słupek!

• Rayo od początku atakuje. Mogliśmy się tego spodziewać.

• Alejandro Hernanadze gwiżdże po raz pierwszy w tym meczu!

• Z kolei w tygodniu Rayo Vallecano było bliskie pokonania na La Rosaleda Malagi. Po golu Raula Baeny ekipa Paco Jemeza prowadziła aż do 90. minuty, jednak w doliczonym czasie gry Ricca strzelił gola na wagę remisu i całe spotkanie zakończyło się wynikiem 1-1.

• W poprzedniej kolejce Real Madryt pokonał na własnym obiekcie Villarreal 3-0. Gole dla Los Blancos strzelali Benzema, Vazquez i Modrić.

• Ławka rezerwowych Realu: Casilla, Ramos, Vazqeuz, Nacho, James, Modrić, Arbeloa.

• Ławka rezerwowych Rayo: Yoel, Rat, Jose Dorado, Iturra, Manucho, Joni, Guerra.

• Znamy podstawowe składy, w których wybiegną obie ekipy. Są one widoczne w panelu po prawej stronie.

• Dzień dobry! Rozpoczynamy relację z kolejnego starcia Realu Madryt w La Lidze. Dziś na Vallecas o godzinie 16 Królewscy zagrają z Rayo Vallecano!