2 1 połowa

• Koniec meczu! Valencia przegrywa derby z Villarrealem 0-2!

Dzięki tej wygranej Villarreal zagwarantował sobie grę w el. do Ligi Mistrzów!

• Jeszcze nieco ponad minuta do końca!

• Cancelo wskoczył na Castillejo niczym na konia. Rzut wolny z boku pola karnego.

• Cancelo znów znakomicie dogrywa w pole karne. Areola piąstkuje piłkę uprzedzając Negrego, który już czekał by skierować futbolówkę do bramki

• Podobnie jak w pierwszych 45 minutach, to Valencia prowadzi grę. Nietoperze cały czas nękają obronę Villarrealu. Goście jednak bronią się bardzo inteligentnie i czychają na kontry. Jedyną różnicą jest fakt, iż piłkarze Los Che poczynają sobie coraz śmielej

• Na szczęście dla widowiska rozluźniły się szyki zarówno w drużynie Villarrealu jak i Valencii, co zwiastuje sporo emoci

• Znowu przekombinowali gospodarze. Rodrigo wpadł w pole karne i zamiast uderzyć próbował płasko zagrać piłkę wzdłuż bramki. Szkoda tylko, że podał do "nikogo"

• Zawodnicy Los Che za dużo kombinują. Praktycznie każda próba koronkowego zagrania kończy się stratą piłki.

• Za głębokie dośrodkowanie biją piłkarze obu ekip

• Było gorąco pod bramką Alvesa. Szczęścia próbował Soladado, Trigueros i Rodrigo! Piłka w końcu ląduje na górnej siatce.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Pierwsza połowa to 100% skuteczności taktyki Marcelino. Valencia stara się prowadzić grę i zagrażać bramce Areoli, ale to Villarreal zdobył dwie bramki. Obie były efektami szybkich kontr, w kótrych goście czują się wyśmienicie.

Jeśli w drugiej połowie obraz gry Nietoperzy się nie zmieni to będziemy mieli łatwe zwycięstwo załogi Żółtej Łodzi Podwodniej

• Koniec pierwszej połowy!

• Długo budowali ostatnią w pierwszej połowie akcję piłkarze Valencii. Jedynym efektem był rzut rożny, z którego również nic nie wynikło

• Pierwsza połowa potrwa jeszcze 2 minuty

• Żółtko również dla Rodrigo

• Javi Fuego otrzymuje żółtą kartkę, przez nią nie zagra za tydzień na Bernabeu

• Mogliśmy mieć 0-3! Zabrakło centymetrów! Samuel zagrywa piętą do zbiegającego Soldado, ten uderza płasko po ziemi w stronę lewego słupka. Piłka o minimalnie mija bramkę Valencii!

• Na dużym luzie grają zawodnicy Villarrrealu. Widać, że są w pełni świadomi i pewni swoich umiejętności. Valencia może mieć problem nawet ze zdobyciem honorowej bramki

• Podrażnił Nietoperze ten gol. Niestety gospodarze nie mają pomysłu jak wpakować piłkę do siatki Areoli. Jeśli nie obrońcy to bramkarz zatrzymuje akcję

• Tak gra właśnie Villarreal! Kiedy Nietoperze starały się przebić przez podwójną gardę, to piłkarze Żółtej Łodzi Podwodnej wyprowadzają mocny cios. Piękna prostopadła piłka do trafia Adriana Lopeza, który wybiegiwał z własnej połowy. Napastnik spokojnie przebiegł połowę boiska i uderza lekko obok bezradnego Alvesa! Klasa sama w sobie!

• GOOOLLL LOPEZ!!! 0-2!!

• Gospodarze mają spory problem, żeby przedostać się pod bramkę Areoli. Kiedy się przedrą to szybko tracą piłkę

• Piłkarze Villarrealu szybko rozbijają akcję Valencii, już na wysokości środka boiska, a nawet na połowie Nietoperzy

• Samu Castillejo doznał jakiegoś urazu.

• Rodrigo uderza zza pola karnego! Broni Alves! Rzut rożny dla Villarealu

• Musacchio ukarany żółtą kartką

• Znakomite dośrodkowanie Miny do Rodrigo. Skrzydłowy Nietoperzy znakomicie odnalazł się międzu dwoma stoperami, ale niestety dla kibiców zgromadzonych na Mestalla, minął się z piłką

• Santi Mina próbował sprytnie dorzucić piłkę do Nagredo czychającego w polu karnym, ale na posterunku obrońcy Villarrealu

• Soladado ograł obrońców jak dzieci. Wpadł w pole karne i wyłożył piłkę Samuelowi. Pomocnik Villarrealu mimo asysty trzech obrońców miał sporo czas by przymierzyć i oddać precyzyjny strzał tuż przy słupku. Alves nawet nie drgnął!

• GOOOLLL SAMUEL!!! 0-1!!!

• Parejo oddaje strzał zza pola karnego. Piłka po jego kopnięciu leciała nie dość, że daleko od bramki to z prędkością walca drogowego

• Jak na razie, żadna z drużyn nie jest w stanie narzucić swoich warunków gry

• Alves popełnia błąd w przyjęciu i o mały włos nie stracił piłki! Mogliśmy mieć niezły kiks w wykonaniu bramkarza Nietoperzy

• Piłkarze Villarrealu dali się lekko zepchnąć na własną połowę. Dla poodpieczych Marcelino nie jest to problem, gdyż gra kontrą to jest to, co potrafią najlepiej