FC Barcelona

3

2 1 połowa

• Piłkarze Barcelona zaczną za chwilę celebrować zdobyty tytuł, a my już dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zapraszamy na kolejne.

• Kibice obu drużyn wbiegli na murawę i zawodnicy musieli szybko udać się do szatni.

• Koniec spotkania!!! FC Barcelona mistrzem Hiszpanii sezony 2015/2016!

• Barral uderza w słupek!

• Rezerwowi Barcelony zaczynają już świętować przy lini bocznej.

• Urugwajczyk po podaniu Neymara strzela do pustej bramki i zdobywa swojego 40. gola w sezonie i nic już nie odbierze Barcelonie mistrzostwa Hiszpanii!

• Gooool!!! Suarez!

• Zmiana w zespole gospodarzySchodzi Costa, wchodzi Doria.

• Suarez miał dobrą szansę, ale wcześniej sędzia odgwizdał spalonego.

• Dziesięć minut do końca spotkania. Już chyba nic nie odbierze tytułu podopiecznym Luisa Enrique.

• Zmiana w zespole gości. Turan zastąpił Rakiticia.

• Zmiana w zespole gospodarzy. Barral wchodzi za El-Arabiego.

• Żółta kartka dla Ricardo Costy.

• Mascherano nabawił się jakiegoś urazu i musiał opuścić plac gry. W jego miejsce wszedł Mathieu.

• Mamy przepychanki na boisku. Zawodnicy Katalończyków mają pretensje o to, że Cuenca nie wybił piłki, kiedy Suarez leżał na murawie.

• Kibice Dumy Katalonii już powoli zaczynają świętować. Czy nie za wcześnie?

• Brzydki faul Rico na Inieście.

• Kolejny błąd sędziego. Tym razem odgwizdał spalonego Neymara, którego nie było.

• Perez zachował się bardzo niesportowo w starciu z Neymarem i słusznie obejrzał żółtą kartkę.

• Neymar mógł ostatecznie przesądzić o losach tytułu, ale po świetnym podaniu Suareza nie trafił do bramki Andresa Fernandeza.

• Sędzia odgwizdał spalonego piłkarza gospodarzy, ale jak powtórki pokazały, abiter się pomylił.

• Najlepsza okazja w meczu dla Granady! Fran Rico był sam na sam z ter Stegenem, ale uderzył za słabo i zbyt czytelnie.

• Messi! Argentyńczyk dobrze uderzył z rzutu wolnego, ale bramkarz poradził sobie z jego strzałem.

• Próba klepki Rakiticia z Suarezem, ale obrońcy Granady wybili piłkę na rzut rożny.

• Spokojny początek II połowy. Barcelona cały czas przy piłce.

• Początek drugiej części gry!

• Statystyki po I połowie: posiadanie piłki: 25-75%, strzały: 2-8 (strzały celne: 0-6), rzuty rożne: 1-4, faule: 6-5.

• Koniec pierwszej połowy meczu. Katalończycy bezdyskusyjnie dominują na boisku i dzieli ich tylko 45 minut od kolejnego mistrzostwa Hiszpanii.

• Spokojniejszy fragment spotkania. Piłkarze Barcelony próbują szanować piłkę na połowie przeciwnika.

• Mascherano długim podaniem obsłużył Alvesa, a ten ledwie sięgnął piłkę przed linią końcową, ale idealnie podał do Suareza, który szczupakiem skierował piłkę do bramki.

• Goool!!! Suarez po raz drugi!

• Penaranda indywidualną spróbował lewą stroną, ale pogubił się przed polem karnym Barcelony.

• FC Barcelona cały czas jest przy piłce, gospodarze głęboko cofnięci na własnej połowie.

• Granada próbowała skonstruować jakąś groźną akcję, ale Gerard Pique pewnie spisał się w obronie.

• Goście cały czas groźnie atakują! Tym razem Urugwajczyk minął bramkarza gości, ale nie zdążył uderzyć w stronę bramki, ponieważ piłka wyszła po za końcową linię.

• Rzut wolny dla Dumy Kataloni. Jednak wcześnie sędzia nie odgwizdał wyraźnego spalonego, na którym znajdował się Suarez.

• Piłkarze Barcelony świetnie rozklepali defensywę Granady trzema szybkim podaniami i Urugwajczyk musiał trafić do pustej bramki.

• Gooool!!! Suarez

• Żółta kartka dla Busquetsa za ostre wejście wślizgiem.

• Doucoure fatalnie uderzył z dystansu.

• 21-79 procent w posiadaniu piłki na korzyść Katalończyków po pierwszym kwadransie meczu.

• Neymar! Messi fantastycznie podał do Brazylijczyka, ale w ostatniej chwili świetnie zablokował go jeden z obrońców Granady.

• Tymczasem Real prowadzi po golu Ronaldo i to oni są wirtualnym liderem La Ligi.

• Dobry strzał Messiego z prawej nogi zza pola karnego i bramkarz gospodarzy wybija piłkę na rzut rożny.

• Ależ szansa dla Barcelony! Po rzucie rożnym Pique znajdował się sam na 3. metrze, ale Andres Fernandez świetnie obronił strzał Katalończyka.

• Ter Stegen pewnie łapie piłkę po łatwym dośrodkowaniu Rochiny.

• Pierwszy faul w meczu i gospodarze będą mieli stały fragment gry.

• Barcelona od samego początku utrzymuje się przy piłce.

• Zaczynamy!

• Piłkarze wychodzą już na boisko i za chwilę Alejandro Hernandez zagwiżdże po raz pierwszy.

• Dużą szansę na koronę króla strzelców ma Luis Suarez, który prowadzi w tej klasyfikacji z 37 bramkami na koncie. Urugwajczyk może przerwać hegemonię Messiego i Ronaldo, którzy od sezonu 2009/10 zdobywają Trofeo Pichichi.

• Ławka rezerwowych gości: Turan, Vidal, Masip, Roberto, Rafinha, Mathieu, Munir

• Ławka rezerwowych gospodarzy: Barral, Doria, Cuenca, Marquez, Krhin, Jesus, Biraghi

• Katalończycy nie mogą sobie pozwolić na lekceważenie przeciwnika. Od momentu kiedy zespół Andaluzyjczyków prowadzi Jose Lopez grają bardzo dobrze i nie przegrali żadnego meczu na własnym stadionie (2 wygrane i 3 remisy.

• Gospodarze dzisiejszego meczu nie walczą już o nic, gdyż w ostatniej kolejce pokonali na wyjeździe Sevillę 4:1 i zagwarantowali sobie utrzymanie w lidze.

• Za niecałe pół godziny rozpocznie się mecz, który roztrzygnie o mistrzostwie Hiszpanii. Granada CF podejmie u siebie FC Barcelona, która musi wygrać, aby bez oglądania się na Real triumfować w La Liga po raz drugi z rzędu.