Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0 - 0 Korona Kielce

0 1 połowa

Korona Kielce

0

0 1 połowa

• Termalica Bruk-Bet Nieciecza zremisowała bezbramkowo po wyrównanej grze z Koroną Kielce. Tylko końcówka spotkania obfitowała w emocje i sytuacje bramkowe. Dziękuję Państwu za uwagę i zapraszam na kolejne relacje na naszym portalu.

• Koniec meczu. Arbiter spotkania gwiżdże po raz ostatni na stadionie w Niecieczy.

• Seria niebezpieczny ataków po stronie Korony zakończonych rzutem różnym.

• Trzecia zmiana w drużynie gospodarzy: schodzi Dariusz Jarecki, wchodzi Dawid Sołdecki.

• Główny główny dolicza dodatkowe 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

• Pierwsze pudło tej kolejki! Piłkę na wagę trzech punktów do pustej bramki nie strzelił Wojciech Kędziora!

• Mecz nabiera rumieńców na sam koniec. Wymiana cios za cios.

• Kolejna groźna sytuacja dla gości. Dośrodkowanie Bartosza Rymaniaka zmarnował Bartłomiej Pawłowski. Piłka od bramki gospodarzy.

• Strata piłki na połowie Termaliki i pierwszy celny strzał w tym meczu oddali Złocistokrwiści.

• Niebezpieczny rzut wolny dla piłkarzy Korony, ale strzał został zablokowany w powietrzu. Niecieczanie konstruują kolejną akcję od własnej połowy.

• Trzecia zmiana w drużynie gości: schodzi Siergiej Pilipczuk, wchodzi Vladislavs Gabovs.

• Niebezpieczny atak Termaliki prawą stroną boiska. Ostre dośrodkowanie w pole karne gości, ale uderzenie głową okazało się niecelne. Od bramki Dariusz Trela.

• Posiadanie piłki po 75. minutach spotkania: Termalica (54%) - Korona (46%)

• Kolejna indywidualna kara w tym spotkaniu. Żółty kartonik zobaczył Aleksandrs Fertovs.

• Seria rzutów wolnych po agresywnych wejściach piłkarzy z Niecieczy na środku boiska.

• Druga zmiana w drużynie gości: schodzi Marcin Cebula, wchodzi Bartłomiej Pawłowski.

• Druga zmiana w drużynie gospodarzy: schodzi Jakub Biskup, wchodzi Dawid Plizga.

• Zamieszanie w pobliżu pola karnego Koroniarzy, ale ostatecznie sędzia podyktował faul ofensywny gospodarzy.

• Szybka strata gości po rzucie wolnym i blisko zdobycia pierwszego gola była Termalica. Kolejny rzut rożny dla gospodarzy zakończony niecelnym uderzeniem Artema Putiwcewa.

• Pierwsza zmiana w drużynie gości: schodzi Łukasz Sierpina, wchodzi Vanja Marković.

• Posiadanie piłki po 60. minutach spotkania: Termalica (53%) - Korona (47%)

• Rafał Grzelak zdecydował się na strzał z dystansu, ale ten był bardzo niecelny.

• Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy: schodzi Patrik Misak, wchodzi Tomasz Foszmańczyk.

• Groźne zderzenie głowami zawodników obu drużyn na środku boiska.

• Idealne dośrodkowanie piłki przez Patryka Fryca, ale obrońca gości wykazał się czujnością i wybił piłkę na rzut rożny.

• Atak pozycyjny podopiecznych Marcina Brosza.

• Jakub Biskup na minimalnym spalonym.

• Gra przeniosła się do środka boiska. Seria wrzutów z autu raz dla jednej, raz dla drugiej drużyny.

• Gospodarze wywalczyli kolejny rzut rożny, ale nic z tej korzyści nie wyszło.

• Bardzo niecelny strzał Rafała Grzelaka z rzutu wolnego. Od bramki Sebastian Nowak.

• Na razie bez zmian w obu zespołach.

• Sędzia rozpoczyna drugą połowę. Od środka boiska zaczynają gospodarze.

• Mecz jak do tej pory bardzo wyrównany. Termalica bezbramkowo remisuje z Koroną Kielce. Zapraszam na 15. minut przerwy.

• Posiadanie piłki po 45. minutach spotkania: Termalica (50%) - Korona (50%)

• Koniec pierwszej połowy. Sędzia nie doliczył żadnej minuty.

• Termalica była bliska objęcia prowadzenia po strzale głową, ale obrońca gości zachował zimną krew i wybił piłkę z linii bramkowej.

• Pierwsza indywidualna kara w tym spotkaniu. Arbiter zdecydował się pokazać żółty kartonik Elhadjiemu Pape Diaw za podcięcie Patryka Fryca po kontrataku gospodarzy.

• Pierwszy korner dla gości. Wrzutka jednak szybko zablokowana.

• Seria strat piłki po niecelnych podaniach piłkarzy z Kielc.

• Koroniarze stopniowo zdobywają pole gry przy pomocy serii wrzutów z autu.

• Mądra gra w środku boiska w połączeniu z wysokim presingiem podopiecznych Piotra Mandrysza, powoduje zagrożenie przed polem karnym gości.

• Seria pięciu dośrodkowań Termaliki zakończonych celnym, mocnym strzałem Patrika Misaka. Dariusz Trela na posterunku swojej bramki.

• Obustronne ataki drużyn zakończone niedokładanymi podaniami.

• Posiadanie piłki po 30. minutach spotkania: Termalica (46%) - Korona (54%)

• Inicjatywę przejęli piłkarze z Niecieczy. Patrik Misak ku zaskoczeniu wszystkich oddał strzał z rodzaju "spadający liść".

• Korona co raz pewniej utrzymuje się przy piłce i atakuje na połowie gospodarzy.

• Niebezpieczny atak gości i faul na Siergieju Pilipczuku. Niebezpieczny rzut wolny z narożnika pola karnego Termaliki. Strzał ostatecznie zatrzymał się na murze.

• Kolejne zamieszanie w polu karnym Koroniarzy po wrzucie z autu piłkarzy z Niecieczy. Po raz kolejny interweniował golkiper gości.

• Gra przeniosła się do środka boiska.

• Zamieszanie w polu bramkowym gości po pierwszym rzucie rożnym dla gospodarzy. Dariusz Trela uspokoił jednak sytuację.

• Posiadanie piłki po 15. minutach spotkania: Termalica (46%) - Korona (54%)

• Ładna ofensywna akcja podopiecznych Piotra Mandrysza. Ładne wejście z piłką Patryka Fryca, ale ten niedokładnie wrzucił futbolówkę.

• Lekka przewaga Złocistokrwistych. Atak na połowie gospodarzy.

• Proste, ale skuteczne podanie do Łukasza Sierpiny, który dośrodkował w pole karne niecieczan zakończone stratą gości.

• Okres gry z wyraźną przewagą gospodarzy. Kolejny atak lewą stroną boiska zakończony spalonym.

• Kolejna szarża lewą stroną boiska Dariusza Jareckiego, niestety zakończone niecelnym dośrodkowaniem w pole karne rywala.

• Niebezpieczny atak gospodarzy i faul na Dariuszu Jareckim. Niebezpieczny rzut wolny z narożnika pola karnego Korony. Strzał jednak niecelny. Od bramki Dariusz Trela.

• Spokojne pierwsze minuty spotkania po obu stronach.

• Sędzia rozpoczyna spotkanie. Od środka boiska zaczynają goście.

• Piłkarze obu zespołów wychodzą na murawę stadionu w podtarnowskiej Niecieczy. Wyprowadza ich Tomasz Kwiatkowski.