1 1 połowa

Górnik Łęczna

1

0 1 połowa

• To był kolejny bardzo emocjonujący mecz w tej kolejce! Ostatecznie Korona Kielce zremisowała z Górnikiem Łęczna 1:1. Bramkę dla gospodarzy zdobył Airam Cabrera, natomiast Bartosz Śpiączka wyrównał z rzutu karnego! Dziękuję Państwu za uwagę i zapraszam na kolejne relacje na naszym portalu!

• Koniec meczu. Arbiter spotkania gwiżdże po raz ostatni na Kolporter Arenie w Kielcach.

• Goście zwietrzyli okazję do zdobyli zwycięskiego gola! Celny strzał obronił Dariusz Trela i sparował na rzut rożny.

• Jan Bednarek ukarany za faul na przeciwniku.

• Sędzia główny dolicza dodatkowe 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

• Ale emocje! Airam Cabrera nie trafił rzutu karnego! Jego intencję wyczuł golkiper gości, który tym samym odkupił swoją winę!

• Sergiusz Prusak fauluje w swoim polu karnym piłkarza Korony i sędzia pokazuje na wapno po konsultacji z sędzią bocznym!

• Trzecia zmiana w drużynie gości: schodzi Paweł Sasin, wchodzi Lukas Bielak.

• Mamy faul tuż przed linią pola karnego Górnika. Airam Cabrera uderza bezpośrednio tuż przy słupku bramki, ale Sergiusz Prusak jest w doskonałej formie i sparował futbolówkę na rzut rożny!

• Ładna akcja ofensywna Koroniarzy, ale piłkę po dośrodkowaniu pewnie łapie golkiper gości.

• Trzecia zmiana w drużynie gospodarzy: schodzi Rafał Grzelak, wchodzi Michał Przybyła.

• Gol! Gol! Gol! Bartosz Śpiączka trafia z rzutu karnego! Mamy 1:1!

• Mamy rzut karny po zagraniu ręką w polu karnym Elhadjiego Papy Diawa.

• Zagranie ręką w polu karnym. Żółta kartka dla Elhadjiego Papy Diawa.

• Posiadanie piłki po 75. minutach spotkania: Korona (46%) - Górnik (54%)

• Podopieczni Jurija Szatałowa zdecydowanie przejęli inicjatywę w tej części spotkania. Bartosz Śpiączka miał doskonałą okazję do oddania strzału, ale uprzedził go obrońca gospodarzy.

• Druga zmiana w drużynie gospodarzy: schodzi Bartłomiej Pawłowski, wchodzi Marcin Cebula.

• Kolejny atak gości. Przemysław Pitry otrzymał dokładne podanie w polu bramkowym, ale jego strzał po raz kolejny broni Dariusz Trela.

• Seria rzutów rożnych dla gości. Ostatnie dośrodkowanie pewnie łapie Dariusz Trela.

• Druga zmiana w drużynie gości: schodzi Grzegorz Piesio, wchodzi Tomasz Nowak.

• Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy: schodzi Siergiej Pilipczuk, wchodzi Vladislavs Gabovs.

• Pierwsza zmiana w drużynie gości: schodzi Veljko Nikitović, wchodzi Maciej Szmatiuk.

• Przerwa w grze. Kontuzji nabawił się Airam Cabrera.

• Dzieje się! Dzieje się na Kolporter Arenie w Kielcach! Wymiana ciosów jak na bokserskim ringu!

• Posiadanie piłki po 60. minutach spotkania: Korona (45%) - Górnik (55%)

• Okres płynnej gry z obu stron. Co raz mnie fauli, a co raz więcej akcji.

• Kolejny kontratak Korony. Bartłomiej Pawłowski próbował posłać piłkę w kierunku dłuższego słupka gości, ale piękną interwencją po raz kolejny wykazał się golkiper z Łęcznej! Mamy rzut rożny dla Żłocistokrwistych.

• Zamieszanie pod bramką gości. W pierwszej fazie akcji interweniował Prusak, potem piłkę zablokował jeden z obrońców, a na koniec niecelny strzał oddał Siergiej Pilipczuk.

• Gra przeniosła się do środka boiska.

• Nieudana próba strzału przewrotką Bartłomieja Pawłowskiego. Od bramki Sergiusz Prusak.

• Pierwszy groźny atak gości. Po dośrodkowaniu Leandro z lewej strony boiska, Grzegorz Bonin huknął z całej siły, ale piłka poszybowała obok bramki Dariusza Treli.

• Na razie bez zmian w obu drużynach.

• Sędzia rozpoczyna drugą połowę. Od środka boiska zaczynają goście.

• Koniec pierwszej połowy. Zasłużone prowadzenie Korony po golu Airama Cabrery. Zapraszam na 15. minut przerwy.

• Bardzo emocjonująca końcówka pierwszej połowy w Kielcach. Kolejny rzut rożny dla gospodarzy po kapitalnej interwencji Sergiusza Prusaka!

• Po raz kolejny Bartosz Śpiączka urwał się ostatniemu obrońcy i po strzale piłka uderzyła tylko w słupek bramki Dariusza Treli!

• Atak gospodarzy prawą flanką boiska. Faul na Vlastimirze Jovanoviciu. Wrzutka w pole karne gości, ale piłkę pewnie łapie Sergiusz Prusak.

• Podopieczni Jurija Szatałowa próbują ze wszystkich sił doprowadzić do wyrównania jeszcze przed przerwą. Rzut rożny dla gości.

• W kolejnej akcji Górnika uczestniczył Bartosz Śpiączka, ale został złapany na spalonym.

• Pierwszy niecelny strzał gości w wykonaniu Bartosza Śpiączki. Od bramki Dariusz Trela.

• Posiadanie piłki po 30. minutach spotkania: Korona (49%) - Górnik (51%)

• Jedna z nielicznych akcji ofensywnych gości, ale po raz kolejny obrońcy z Kielc wyjaśnili sytuację.

• Korona ponownie zepchnęła gości pod pole karne. Seria wrzutów z autu dla gospodarzy.

• Goście chcieli szybko odpowiedzieć po stracie gola, ale szybko stracili piłkę.

• Bezpośrednio z rzutu wolnego piłka trafiła w słupek! Najsprytniej zachował się w polu karnym Airam Cabrera, ktróry dobił piłkę do pustej bramki!

• Gol! Gol! Gol! Airam Cabrera! 1:0 dla Korony!

• Pierwsza indywidualna kara w tym spotkaniu. Żółtą kartkę zobaczył Paweł Sasin.

• Kolejna niebezpieczna wrzutka w pole karne Górnika, piłkę przejął Bartosz Rymaniak, ale uderzył tylko w boczną siatkę bramki Sergiusza Prusaka.

• Kamil Sylwestrzak bardzo niecelnie uderza w kierunku bramki Górnika. Od bramki golkiper gości.

• Posiadanie piłki po 15. minutach spotkania: Korona (59%) - Górnik (41%)

• Pierwsze chwile posiadania piłki przez piłkarzy z Łęcznej. Faul ofensywny na połowie gospodarzy.

• Kolejna niebezpieczna akcja gospodarzy zakończona niecelnym uderzeniem z dystansu Bartłomieja Pawłowskiego.

• Piękna indywidualna akcja Bartłomieja Pawłowskiego zakończona celnym strzałem, ale na posterunku Sergiusz Prusak!

• Korona zamknęła gości w hokejowym zamku. Seria rzutów rożnych dla podopiecznych Marcina Brosza. Goście nie potrafią wyjść z własnej połowy.

• Seria dośrodkowań piłkarzy z Kielc, interweniuje Sergiusz Prusak. Mamy pierwszy rzut rożny dla gospodarzy.

• Atak pozycyjny Złocistokrwistych. Wrzut z autu na połowie gości.

• Piłkarze Korony spokojnie rozgrywają piłkę na własnej połowie.

• Sędzia rozpoczyna spotkanie. Od środka boiska zaczynają gospodarze.

• Piłkarze obu zespołów wychodzą na murawę Kolporter Areny w Kielcach.

• Szymon Marciniak z Płocka poprowadzi dzisiejsze spotkanie.