Wisła Kraków 2 - 2 Bruk-Bet Termalica Nieciecza

0 1 połowa

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

2

0 1 połowa

• To już koniec dzisiejszego spotkania. Dziękujemy za śledzenie relacji na Gol24.pl i zapraszamy na kolejne!

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i bramce Nowaka arbiter zakończył spotkanie. Przy Reymonta Wisła remisuje z Termaliką 2:2.

• TO NIE JEST POMYŁKA. TERMALICA WYRÓWNUJE W OSTATNIEJ SEKUNDZIE, A GOLA ZDOBYWA BRAMKARZ GOŚCI - SEBASTIAN NOWAK!!!

• Głęboki przerzut do Ondraska, który dosyć niefortunnie uderzał na bramkę Nowaka. Golkipera gości uprzedził Guerrier, który wpakował piłkę do pustej siatki.

• WISŁA WYCHODZI NA PROWADZENIE W 92. MINUCIE!!!

• Spotkanie potrwa dłużej o co najmniej 3 minuty.

• Spotkanie przy ul. Reymonta dobiega końca. Piłkarze obu zespołów w ostatnich minutach nie mogą dojść do dogodnych pozycji strzeleckich.

• Zaskakujące uderzenie Sadloka z trudem broni Nowak.

• Faul Plizgi tuż przy własnym polu karnym. Arbiter uznał, że zawodnik zasłużył na żółtą kartkę.

• Indywidualny rajd Małeckiego na skrzydle wślizgiem kończy Putwicew.

• Małecki ukarany żółtą kartką.

• Nieporozumienie między Babiarzem, a Kędziorą. Piłka wraca do zawodników Wisły.

• Guerrier na spalonym. Zapowiadał się niebezpieczny atak Wisły.

• Na boisku po kilku miesiącach przerwy pojawia się Mączyński. Zmienia Wolskiego.

• Dwie zmiany w drużynie Wisły. Boisko opuszcza Boguski, którego zmienia Guerrier.

• Niebawem na boisku pojawi się Guerrier i Mączyński.

• Ostatnia zmiana w szeregach Termaliki. Biskup zmienia Gustkovskisa.

• Mocno niecelne podanie Wolskiego na skrzydło do Boguskiego i kontratak Wisły się skończył.

• Rzut rożny dla Termaliki. Niebezpiecznie było pod bramką golkipera Wisły.

• Piłkarz, który niedawno pojawił się na murawie świetnie wbiegł środkiem boiska między defensorów Wisły i uderzeniem w kierunku dalszego słupka pokonał Miśkiewicza.

• GOOOOOOL DLA TERMALIKI! Kędziora wyrównuje rezultat spotkania!

• Dariusz Wdowczyk również decyduje się na zmianę. Ściąga z murawy wracającego po kontuzji Brożka, którego zmienia Brlek.

• Źle z piłką zabrał się Wolski i futbolówka mu odskoczyła. Zmuszony był faulować, za co otrzymał żółtą kartkę.

• Wszyscy zawodnicy, poza Miśkiewiczem na połowie Termaliki.

• Mecz kończy również Nikolić, którego zmienia Kędziora.

• Zapowiadane zmiany w zespole gości. Boisko opuszcza Fryc, którego zmienia Plizga.

• Indywidualna akcja Małeckiego, lecz niewiele zdziałał pod polem karnym rywali.

• Szykuje się podwójna zmiana w zespole gości. Do wejścia szykowani Kędziora oraz Plizga.

• Uderzenie Brożka z pola karnego zablokowane, lecz Wisła nadal jest w posiadaniu piłki.

• Paweł Gil pokazuje żółtą kartkę Sadlokowi.

• Sołdecki zatrzymuje po wślizgu atak Boguskiego, który biegł z piłką środkiem pola.

• Termalica rzuciła się do wysokiego pressingu. Podopieczni Piotra Mandrysza chcą szybko wyrównać rezultat spotkania.

• Denis Popović daje prowadzenie Wiśle po bramce z rzutu karnego!

• Rzut karny dla Wisły za faul na Boguskim!

• Putiwcew świetnie zagrał w pole karne Wisły. Miśkiewicz minął się z piłką, lecz nikt z partnerów nie przeciął toru lotu futbolówki.

• Rzut wolny dla Wisły na wysokości 17. metra.

• Uderzenie Nikolicia sprzed pola karnego. Guzmics razem z Głowackim zablokowali jego strzał.

• Wisła już w 46. minucie miała okazję do zdobycia bramki, jednak w porę wyszedł z linii bramkowej Nowak.

• Wracamy na stadion przy Reymonta! Właśnie rozpoczęła się druga połowa!

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy utrzymuje się bezbramkowy remis. Wracamy za kwadrans!

• Arbiter dolicza jedną minutę do pierwszej połowy.

• Małecki wbiegł między trzech obrońców, jednak poradził sobie z nim Ziajka.

• Indywidualna akcja Ondraska. Przepchnął się w polu karnym z defensorami Termaliki i wywalczył rzut rożny.

• Nikolić na spalonym.

• Głowacki uprzedza Nikolicia i wybija piłkę na rzut rożny.

• Przerwa w grze. Na murawie leży Foszmańczyk.

• Żółtą kartką ukarany Jović.

• Niebezpiecznie podanie do tyłu Boguskiego

• Uderzenie Głowackiego sprzed szesnastki, piłka odbija się rykoszetem od Brożka, lecz wychodzi za linię bramkową. Wznawia Nowak.

• Piłkę po strzale Nikolicia bez problemu łapie Miśkiewicz.

• Faul Popovicia przed polem karnym Wisły. Otrzymuje za to żółtą kartkę.

• NIE-SA-MO-WI-TE pudło Boguskiego, który nie trafia na pustą bramkę z wysokości 5. metra!

• Ryzykowne zagranie Sadlok do Miśkiewicza. Na szczęście dla Wisły nie dopadł do niego żaden z zawodników Termaliki.

• Dośrodkowanie Małeckiego nie znalazło nikogo w polu karnym Termaliki. Defensorzy gości bez problemów sobie z nim poradzili.

• Termalika mogła wyjść na prowadzenie, lecz w polu karnym Popović uprzedził Nikolicia.

• Potężne uderzenie Głowackiego sprzed pola karnego! Piłka minimalnie przeleciała nad poprzeczką.

• Sołdecki wybija piłkę jak najdalej od własnej bramki. Gospodarze muszą budować atak od początku.

• Wisła stanęła przed szansą na prowadzenie w spotkaniu! Świetnie zastawił się Ondrasek, który zagrał wgłąb pola karnego do Brożka. Napastnik Wisły nie mógł czysto uderzyć piłki i wróciła ona przed pole karne, gdzie nabiegał Jović. Uderzenie defensora "Białej Gwiazdy" jednak mocno niecelne.

• Błąd przy podaniu Popovicia. Piłka wychodzi na aut.

• Faul Babiarza na Boguskim. Od rzutu wolnego grę wznowił Popović.

• Dośrodkowanie Małeckiego z lewego skrzydła bez najmniejszych problemów łapie Nowak.

• Piłka przypadkiem dotarła do znajdującego się w polu karnym Wisły Fryca, lecz ten nie potrafił oddać strzału.

• Foszmańczyk niebezpiecznie wbiegł z piłką w pole karne Wisły. Sadlok poradził sobie jednak z pomocnikiem gości i od bramki wznowił Miśkiewicz.

• Dobre dośrodkowanie Putiwcewa, lecz obrońcy Wisły poradzili sobie z przeciwnikami.

• Faul Popovicia tuż przy linii bocznej. Rzut wolny dla gości z dosyć dalekiej odległości od bramki.

• Pogubili się zawodnicy Termaliki pod polem karnym Wisły. Piłkę pod szesnastką przejmuje Popović.

• Świetny przerzut piłki Głowackiego. Dopadł do niej Małecki, lecz nie był w stanie pokonać dwóch obrońców Termaliki i futbolówka wyszła za bramkę. Z linii 5. metra wznowił Nowak.

• Strata podopiecznych Piotra Mandrysza. Od bramki wznowił Miśkiewicz.

• Niecelne podanie Wolskiego w środku boiska. Atak od defensywy budują goście.

• Podanie do Brożka, jednak zbyt lekkie. Piłka nie dochodzi do napastnika gospodarzy.

• Dobre zachowanie Sadloka w narożniku boiska. Od autu Wisła.

• Pierwszy błąd w rozegraniu Wiślaków. Od autu wznowili piłkarze Termaliki.

• Piłkarze Termiliki rozpoczęli spotkanie, pierwszy gwizdek w spotkaniu!

• Zawodnicy już na murawie, kibice odśpiewali hymn "Białej Gwiazdy". Za chwile pierwszy gwizdek!

• Na murawie pozostali tylko zawodnicy rezerwowi Wisły. Podstawowe jedenastki wróciły do szatni. Na boisko powrócą za niecały kwadrans.

• Do składu "Białej Gwiazdy" po kilku miesiącach przerwy wreszcie powrócił Krzysztof Mączyński. Dariusz Wdwowczyk nie zdecydował się jednak, żeby wystawić go od pierwszych minut.

• Ławka rezerwowych Termaliki: Krzysztof Pilarz, Dawid Plizga, Dalibor Pleva, Jakub Biskup, Wojciech Kędziora, Dariusz Jarecki, Wołodymyr Kowal.

• Ławka rezerwowych Wisły: Michał Buchalik, Krzysztof Drzazga, Tomasz Cywka, Petar Brlek, Krzysztof Mączyński, Jakub Bartosz, Wilde Donald Guerrier.

• Szkoleniowiec Termaliki wystawił mocno eksperymentalny skład. W porównaniu z ostatnim meczem, w którym "Słoniki" mierzyli się z Koroną Kielce, Piotr Mandrysz dokonał 5 zmian.

• Serdecznie witamy ze stadionu przy ul. Reymonta w Krakowie! Już za ok. 40 minut pierwszy gwizdek w spotkaniu Wisła Kraków - Termalica Bruk-Bet Nieciecza.