PKO Ekstraklasa, 33. kolejka (gr. mistrzowska)

1 1 połowa

Ruch Chorzów

1

1 1 połowa

• Zagłębie Lubin pewnie pokonuje Ruch Chorzów po golach Krzysztofa Piątka, Arkadiusza Woźniaka, Pawła Oleksego (gol samobójczy) oraz Łukasza Piątka, natomiast honorową bramkę dla gości zdobył Michał Koj. Dziękuję Państwu za uwagę i zapraszam na kolejne relacje na naszym portalu.

• Koniec meczu. Arbiter spotkania gwiżdże po raz ostatni na stadionie w Lubinie.

• Gra przeniosła się do środka boiska. Kibice gospodarzy świętują zwycięstwo.

• Druga żółta kartka dla piłkarzy Zagłębia. Ukarany Michal Papadopulos.

• Sędzia główny dolicza dodatkowe 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

• Trzecia zmiana w drużynie gości: schodzi Mariusz Stępiński, wchodzi Artur Lenartowski.

• Trzecia zmiana w drużynie gospodarzy: schodzi Krzysztof Piątek, wchodzi Michal Papadopulos.

• Całkowita dominacja gospodarzy. Goście już pogodzeni z porażką.

• Druga zmiana w drużynie gospodarzy: schodzi Filip Starzyński, wchodzi Filip Jagiełło.

• Frekwencja na stadionie w Lubinie: 5 429 widzów

• Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy: schodzi Łukasz Janoszka, wchodzi Adrian Błąd.

• Gospodarze cały czas są w posiadaniu piłki. Mądra gra całego zespołu.

• Posiadanie piłki po 75. minutach spotkania: Zagłębie (59%) - Ruch (41%)

• Druga zmiana w drużynie gości: schodzi Tomasz Podgórski, wchodzi Michał Efir.

• Nie wykorzystane sytuacje się mszczą! Cudowna kontra piłkarzy Zagłębia i Łukasz Piątek zdobywa gola!

• Gol! Gol! Gol! Łukasz Piątek! 4:1 dla Zagłębia!

• Mariusz Stępiński nie wykorzystuje jedenastki, a jego strzał broni główny winowajca tego zdarzenia Martin Polacek!

• Rzut karny dla Ruchu Chorzów po faulu Martina Polacka!

• Ale błąd bramkarza Zagłębia! Martin Polacek musiał przerwać akcję gości i zobaczył żółty kartonik.

• Ruch Chorzów próbuje zdobyć bramkę kontaktową, ale jego zamiary szybko przerywają podopieczni Piotra Stokowca.

• Seria dośrodkowań Miedziowych zakończony rzutem rożnym.

• Filip Starzyński pomylił się tylko o kilka centymetrów. Matus Putnocky od bramki.

• Pierwsza indywidualna kara w tym spotkaniu. Patryk Lipski otrzymuje żółtą kartkę za faul na Łukaszu Piątku tuż przed polem karnym gości.

• Posiadanie piłki po 60. minutach spotkania: Zagłębie (63%) - Ruch (37%)

• Pierwsza zmiana w drużynie gości: schodzi Łukasz Moneta, wchodzi Marek Zieńczuk.

• Niefortunne zachowanie Pawła Oleksego, który po dośrodkowaniu głową skierował futbolówkę do własnej bramki!

• Gol! Gol! Gol! Bramka samobójcza Pawła Oleksego! 3:1 dla Zagłębia!

• Cóż za akcja piłkarzy Zagłębia! Piękne podanie Filipa Starzyńskiego i jeszcze piękniejszy strzał Arkadiusza Woźniaka w samo okienko bramki Matusa Putnockiego.

• Gol! Gol! Gol! Arkadiusz Woźniak! 2:1 dla Zagłębia!

• Składna akcja gości i mamy kolejny strzał głową, ale Martin Polacek czujny na posterunku.

• Faul Tomasza Podgórskiego na Jakubie Tosiku.

• Na razie bez zmian w obu drużynach.

• Sędzia rozpoczyna drugą połowę. Od środka boiska zaczynają gospodarze.

• Do przerwy mamy w Lubinie remis 1:1. Bramkę dla gości zdobył Michał Koj, natomiast wyrównał Krzysztof Piątek. Zapraszam na 15. minut przerwy.

• Koniec pierwszej połowy.

• W odpowiedzi Łukasz Moneta również nie trafia w dogodnej sytuacji. Od bramki golkiper gospodarzy.

• Kolejna akcja gospodarzy, ale tym razem strzał poleciał ponad bramką Putnockiego.

• Zagłębie nie spoczęło na laurach i rozpoczęło kolejny atak zakończony rzutem rożnym.

• Krzysztof Piątek otrzymał prostopadłe podanie i precyzyjnym strzałem umieścił piłkę przy dłuższym słupku bramki gości. Można powiedzieć, że Piątek strzelił w piątek.

• Gol! Gol! Gol! Krzysztof Piątek! Mamy 1:1!

• Piłka w siatce chorzowian, ale sędzia odgwizdał faul ofensywny w polu karnym.

• Blisko wyrównania po dośrodkowaniu z prawej strony boiska był Arkadiusz Woźniak, który uderzył głową w boczną siatkę bramki Matusa Putnockiego.

• Po stracie gola lubinianie z animuszem rzucili się do ataku na połowie gości.

• Posiadanie piłki po 30. minutach spotkania: Zagłębie (60%) - Ruch (40%)

• Zamieszanie po rzucie rożnym sprytnie wykorzystał Michał Koj, który umieścił piłkę pod poprzeczką bramki Martina Polacka.

• Gol! Gol! Gol! Michał Koj!1:0 dla Ruchu!

• Dośrodkowanie chorzowian zablokowane i mamy pierwszy rzut rożny dla gości.

• Podopieczni Waldemara Fornaliki starają się uspokoić grę na własnej połowie, ale wysoki presing gospodarzy bardzo to im utrudnia.

• Seria podań w polu karnym Niebieskich i mamy pierwszy celny strzał w tym spotkaniu w wykonaniu Łukasza Janoszki.

• Wysoki presing miejscowych spowodował kolejną stratę chorzowian. Wrzut z ataku dla Miedziowych.

• Piłkarze z Chorzowa odzyskują posiadanie i wznawiają grę po faulu na połowie gospodarzy.

• Gospodarze otoczyli rywali w hokejowym zamku. Niestety zawodnik z miedziowego klubu został na spalonym.

• Posiadanie piłki po 15. minutach spotkania: Zagłębie (53%) - Ruch (47%)

• Tworzy się widoczna przewaga podopiecznych Piotra Stokowca. Piłkarze z Chorzowa nie potrafią wyjść z piłką z własnej połowy.

• Szybka kontra piłkarzy z Lubina zakończona po raz kolejny niecelnym uderzeniem. Od bramki golkiper gości.

• Podopieczni Piotra Stokowca organizują kolejny atak pozycyjny na połowie gości.

• Atak gospodarzy zakończony niecelnym strzałem Filipa Starzyńskiego.

• W odpowiedzi goście również niedokładnie dośrodkowują w pole karne chorzowian. Od bramki Matus Putnocky.

• Pierwsze niecelne dośrodkowanie Tomasza Podgórskiego. Od bramki Martin Polacek.

• Obie drużyny badają się wzajemnie w środku boiska.

• Sędzia rozpoczyna spotkanie. Od środka boiska zaczynają goście.

• Piłkarze obu zespołów wychodzą na murawę stadionu w Lubinie.

• Paweł Raczkowski z Warszawy poprowadzi dzisiejsze spotkanie.