• Fabian Hiszpański - 3
      • Maciej Domański - 4, (Mateusz Mak - 3)
      • Said Hamulić - 4, (Mikołaj Lebedyński - 3)
      • Adam Ratajczyk - 4, (Fryderyk Gerbowski - 2)
    • Stal Mielec była wyraźnie lepsza od swoich dzisiejszych przeciwników i zasłużenie wygrała to spotkanie. Miedź musi zdecydowanie poprawić grę jeśli chce utrzymać się w lidze, co będzie naprawdę ciężkie.

• Koniec meczu w Legnicy! Stal Mielec wygrywa z Miedzią 2:0.

• Fryderyk Gerbowski został ukarany żółtą kartką.

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej cztery minuty.

• Ostatnia zmiana w Stali Mielec. Paweł Żyra zmienił Arkadiusza Kasperkiewicza.

• Dawid Drachal ucierpiał po starciu w środku pola.

• Czwarta zmiana w szeregach gospodarzy. Mehdi Lehaire zmienił Olafa Kobackiego.

• Natomiast Fryderyk Gerbowski pojawił się w miejsce Adama Ratajczyka.

• Dwie zmiany w Stali Mielec. Mikołaj Lebedyński zmienił Saida Hamulića

• Teraz jeden z obrońców gospodarzy zagrał pod nogi Saida Hamulića, ale ten nie zdołał skorzystać z szansy.

• Dzisiejszy pojedynek w Legnicy jest meczem dla koneserów polskiej piłki. Mało groźnych okazji, dużo gry w środku pola i wiele niedokładności.

• Carlos Julio Martinez ukarany żółtą kartką.

• Natomiast Michael Kostka pojawił się w miejsce Macieja Śliwy.

• Dwie zmiany w Miedzi Legnica. Dawid Drachal zmienił Chucę.

• Zmiana w Stali Mielec. Mateusz Mak zmienił Macieja Domańskiego.

• Kamil Kruk ostro sfaulował rywala przy linii bocznej i kolejna żółta kartka.

• Stal Mielec całkowicie kontroluje przebieg meczu. Gospodarze nie mają zupełnie żadnego pomysłu na stworzenie zagrożenia pod bramką Stali.

• Druga żółta kartka dla gracza Miedzi, po spóźnionym wejściu ukarany Olaf Kobacki.

• Pierwsza żółta kartka w tym meczu, a ukarany nią Maxime Dominguez.

• Mocna ulewa w Legnicy, co nie ułatwia pracy piłkarzom. Po obu stronach na razie dużo chaosu.

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• W przerwie pierwsza zmiana w Miedzi Legnica. Jurich Carolina zmienił Huberta Matynię.

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu w Legnicy. Za chwilę wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej połowy meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Legnicy. Do przerwy Stal Mielec prowadzi z Miedzią 2:0.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej jedną minutę.

• Adam Ratajczyk wpadł w pole karne Miedzi, zupełnie nieatakowany oddał strzał i umieścił piłkę niemal w samym okienku bramki rywali!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!! Adam Ratajczyk podwyższa na 2:0!!!

• Końcówka pierwszej połowy meczu w Legnicy. Gospodarze utrzymują się teraz przy piłce, ale bardziej konkretna jest Stal Mielec, która bardzo groźnie kontruje.

• Said Hamulić stanął przed znakomitą szansą na zdobycie swojej drugiej bramki w tym meczu, ale snajper Stali przegrał pojedynek z Pawłem Lenarcikiem!

• Znakomite zagranie w pole karne Stali do Kaldo Obiety, ale ten źle przyjął piłkę i skutecznie interweniował Bartosz Mrozek.

• Po ofensywnej akcji Miedzi Legnica arbiter odgwizdał spalonego i ze stojącej piłki grę rozpoczną goście.

• Ostatnie minuty nie są zbyt interesujące dla postronnych kibiców. Żaden z zespołów nie potrafi przedrzeć się pod pole karne rywala.

• W odpowiedzi dośrodkowanie w pole karne Stali Mielec, ale również bez zagrożenia.

• Dużo gry w środku pola. Goście próbują się odgryźć po stracie bramki, ale niewiele z tego wynika. Stal nie potrafi znaleźć sposobu na dostanie się w pole karne rywali.

• Kolejne znakomite, prostopadłe podanie do Saida Hamulića, ten przyjął piłkę i precyzyjnym uderzeniem pokonał Pawła Lenarcika!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! Said Hamulić trafia do bramki gospodarzy i Stal obejmuje prowadzenie!!!

• Dobre prostopadłe podanie w kierunku Saida Hamulića, ale ten nie zdołał przyjąć piłki w polu karnym gospodarzy.

• Goście potrafią rozegrać piłkę w środku pola. Miedź pozwala rywalom na grę w tej strefie boiska, jednak Stal nie ma pomysłu na zagrożenie bramki rywala.

• Stal Mielec częściej utrzymuje się teraz przy piłce, ale niewiele z tego wynika.

• Koldo Obieta zagrał prostopadle do Olafa Kobackiego, ale ten nie zdołał dopaść do piłki przed bramkarzem Stali.

• Maxime Dominguez zdecydował się na strzał z dystansu, ale piłka powędrowała nad bramką gości.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne nie zagroziło bramce Stali Mielec.

• Pierwszy faul w środku pola, po starciu delikatnie ucierpiał Maxime Dominguez.

• Rozpoczynamy pojedynek w Legnicy!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie stadionu w Legnicy. Za chwilę rozpoczniemy rywalizację.

• Natomiast oto zestawienie Miedzi Legnica:

• Tak prezentuje się skład Stali Mielec na dzisiejsze spotkanie:

• Po raz ostatni oba zespoły mierzyły swoje siły w Fortuna 1. Lidze trzy sezony temu. Wtedy w Legnicy lepsi okazali się goście wygrywając 2:1 po dwóch trafieniach Michała Żyro. W Mielcu także wygrała Stal, tym razem 1:0 po bramce Adriana Paluchowskiego.

• Stal Mielec w ligowej tabeli plasuje się kilka pozycji wyżej i ma na swoim koncie trzynaście punktów. Mielczanie byli skazywani na spadek, ale początek sezonu mieli naprawdę niezły. Jednak ostatnie tygodnie pokazały, że utrzymanie w lidze nie będzie najłatwiejszym zadaniem. W ostatnich dwóch meczach zespół Stali zanotował dwie wysokie porażki z Jagiellonią Białystok i Widzewem Łódź.

• Miedź Legnica niezbyt udanie radzi sobie w tym sezonie PKO Ekstraklasy. Beniaminek po dziesięciu rozegranych meczach ma na swoim koncie zaledwie pięć punktów co daje mu wraz z Lechią Gdańsk miejsce na samym dnie ligowej tabeli. Do bezpiecznego miejsca Miedź traci już sześć "oczek". Przed dwoma tygodniami zespół z Legnicy przegrał na wyjeździe z Legią Warszawa 2:3.

• Witamy serdecznie! W pierwszym niedzielnym meczu 11. kolejki PKO Ekstraklasy Miedź Legnica zmierzy się na własnym obiekcie ze Stalą Mielec. Na relację na żywo z tego pojedynku zaprasza Państwa Bartosz Głąb.