Mistrzostwa Europy w siatkówce: Polska - Słowacja 3:2. Polacy zagrają o medal

Grzegorz Hilarecki
Fot: sxc.hu
Siatkówka Polska - Słowacja 3:2 (21:25, 25:15, 25:10, 14:25, 16:14). Po pięciu kolejnych zwycięstwach w mistrzostwach Europy w Turcji nasza reprezentacja będzie w weekend grać w półfinale, bez względu na wynik czwartkowego meczu z Grecją.

Polacy zafundowali kibicom prawdziwy horror. Po dobrym początku przespali pierwszego seta w meczu z najsłabszą w grupie Słowacją. Dwa sety łatwo wygrali, a dwa łatwo przegrali. Po nerwowej końcówce w decydującej partii nasi wygrali. W sobotę będą walczyć w półfinale. Na pewno będą w nim, obok naszych, Rosja i Bułgaria.