1 1 połowa

Sandecja Nowy Sącz

4

3 1 połowa

• Michał Kojder pięknym strzałem z dystansu zakończył spotkanie. MKS przegrał z Sandecją 2:4!

• GOOOOL! MICHAŁ KOJDER!

• Sędzia doliczył dwie minuty do regulaminowego czasu gry.

• To końca spotkania pozostało tylko kilkadziesiąt sekund, MKS nie stworzył od dłuższej chwili żadnej dobrej akcji.

• Sebastian Szczepański uderzał z rzutu wolnego, Oskar Pogorzelec pewnie wyłapał futbolówkę.

• Ostatnia zmiana także w Sandecji, Wojciech Trochim opuścił boisko, zastąpił go Adrian Danek.

• Ostatnia zmiana w szeregach MKS, za Macieja Kowalczyka pojawił się Kamil Kuczak.

• Grzegorz Baran został ukarany żółtą kartką.

• Maciej Kowalczyk został sfaulowany przed polem karnym, MKS będzie miał rzut wolny.

• Zmiana w Sandecji, Sebastian Szczepański pojawił się w miejsce Arkadiusza Aleksandra.

• MKS Kluczbork nie ma już praktycznie żadnych szans na odrobienie strat. Błędy, jakie gospodarze popełniają dziś w defensywie wołają o pomstę do nieba.

• Fatalnie spisują się defensorzy z Kluczborka. Po błędzie gospodarzy w sytuacji sam na sam z Oskarem Pogorzelcem znalazł się Przemysław Szarek i podwyższył wynik na 4:1 dla Sandecji.

• GOOOL! PRZEMYSŁAW SZAREK!

• Kolejna zmiana, Piotr Kasperkiewicz wszedł za Kamila Nitkiewicza.

• Pierwsza zmiana w MKS, Michał Kojder wszedł w miejsce Piotra Madejskiego.

• Teraz częściej przy piłce utrzymują się goście z Nowego Sącza. Gospodarze próbują strzelić gola kontaktowego, ale na razie im to nie wychodzi.

• Jeśli Sandecja wygra dzisiejsze spotkanie, w ligowej tabeli awansuje na 9. miejsce.

• Nieudana próba dośrodkowania z rzutu wolnego jednego z graczy MKS, goście nie mieli problemu z oddaleniem futbolówki z okolic własnej bramki.

• Marcin Nowacki został sfaulowany, MKS będzie miał rzut wolny.

• Piotr Kasperkiewicz został ukarany żółtą kartką.

• Adam Orłowicz wywalczył rzut wolny dla swojej drużyny, zagrał piłkę z rzutu wolnego, ale trafił tylko w mur.

• Bardzo niedokładne zagrania Adama Orłowicza, dobrze w tej sytuacji zachował się Paweł Gierak, który naprawił błąd kolegi.

• Spokojniejszy okres spotkania, gra od kilku minut toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

• To mógł być gol dla Sandecji, ale piłka po strzale Kamila Słabego trafiła w poprzeczkę!

• Gospodarze spotkania ruszyli do ataku, ale jak na razie goście skutecznie się bronią.

• Zmiana w Sandecji, w miejsce Bartłomieja Kasprzaka pojawił się Filip Piszczek.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy MKS Kluczbork przegrywa z Sandecją Nowy Sącz 1:3.

• Sędzia dolicza minutę.

• Bartłomiej Kasprzak został ukarany żółtą kartką.

• Piotr Madejski miał dużo miejsca na oddanie strzału, koniec końców piłka po jego uderzeniu trafiła w jednego z graczy Sandecji.

• Gospodarze spotkania jak powietrza potrzebują punktów. Na ten moment plasują się na 16. miejscu w tabeli, gwarantującym spadem do 2. ligi.

• Kolejny rzut rożny dla MKS, do narożnika boiska znów podchodzi Rafał Niziołek, do piłki najwyżej wyskoczył Piotr Kasperkiewicz, oddał strzał, ale obronił Łukasz Radliński!

• Łukasz Ganowicz sfaulował Wojciecha Trochima. Goście będą mieli rzut wolny.

• Rzut rożny dla MKS, Rafał Niziołek dośrodkowywał, ale nie gospodarzom nie udało się stworzyć żadnej składnej akcji.

• Maciej Małkowski zdołał przebiec sam niemal przez całe boisko i swoją akcję zakończyć strzałem. Uderzenie napastnika Sandecji tym razem zatrzymał Oskar Pogorzelec.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego, piłkę piąstkował Łukasz Radliński.

• Łukasz Uszalewski wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny.

• Fatalnie spisuje się w ostatnich minutach MKS Kluczbork. Łukasz Ganowicz widząc nacisk ze strony rywali, nie wybił piłki, tylko podał ją do Oskara Pogorzelca. Do piłki zdołał dopaść Wojciech Trochim, który po raz drugi w tym spotkaniu zdołał pokonać golkipera gospodarzy.

• GOOOL! WOJCIECH TROCHIM!

• Piotr Madejski przedarł się przez defensywę gości i odegrał piłkę do Michał Szewczyk. Z tej akcji gospodarzom nic jednak nie wyszło.

• Ależ emocje na boisku! MKS prowadził, ale w kilka minut roztrwonił to, na co zapracował na początku spotkania! Arkadiusz Aleksander upadł w starciu z Łukaszem Ganowiczem i sędzia bez wahania odgwizdał rzut karny, którego poszkodowany zamienił na gola. Wcześniej po błędzie defensywy gospodarzy na listę strzelców wpisał się Wojciech Trochim.

• Arkadiusz Aleksander pewnie strzela z karnego!

• RZUT KARNY DLA SANDECJI!

• Fatalny błąd defensywy MKS wykorzystali goście z Sandecji! Paweł Gierak zagrał do swojego bramkarza, Oskara Pogorzelca, który pogubił się i podał futbolówkę prosto pod nogi Wojciecha Trochima. Ten oddał strzał na pustą bramkę i doprowadził do wyrównania!

• Maciej Kowalczyk bardzo dobrze zagrał do Piotra Madejskiego, ale to podanie zdołał przerwać Witalij Bierezowskij.

• Trochę nerwowości wdarło się teraz w poczynania defensywy MKS. Paweł Gierak i jego koledzy nieco pogubili się w swych poczynaniach, jednak zdołali uspokoić grę.

• Arkadiusz Aleksander znalazł się w sytuacji sam na sam z Oskarem Pogorzelcem, ale sędzia odgwizdał w tej sytuacji spalonego.

• Maciej Kowalczyk został złapany na spalonym.

• Sandecja ruszyła do ataku i jest wyraźnie podrażniona stratą gola. Przed chwilą na bramkę MKS uderzał Arkadiusz Aleksander, ale bardzo niecelnie.

• Rzut wolny dla Sandecji, piłkę uderzał Maciej Małkowski, ale jeden z graczy gości wybił futbolówkę. Oskar Pogorzelec rozpocznie od własnej bramki.

• MKS Kluczbork obejmuje prowadzenie! Rafał Niziołek świetnie zagrywał piłkę z rzutu wolnego, do piłki najwyżej wyskoczył Łukasz Ganowicz i pewnym strzałem głową pokonał golkipera Sandecj!

• GOOOL! ŁUKASZ GANOWICZ!

• Świetna okazja Sandecji! Maciej Małkowski świetnie wypatrzył Wojciecha Trochima i odegrał futbolówkę w jego kierunku. W tej sytuacji wspaniałą interwencją popisał się Oskar Pogorzelec, który uchronił swoją drużynę przed stratą gola.

• Łukasz Uszalewski nieprzepisowo zatrzymywał Arkadiusza Aleksandra. Sandecja będzie miała rzut wolny.

• Ganowicz dośrodkowywał w kierunku Szewczyka, ten nie zdołał jednak dopaść do piłki i grę wznowił golkiper Sandecji.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

• Rezerwowi Sandecji: Mateusz Bartków, Michał Gliwa, Dawid Janyczk, Szymon Kuźma, Adrian Danek, Sebastian Szczepański, Filip Piszczek.

• Rezerwowi MKS Kluczbork: Grzegorz Wnuk, Piotr Giel, Radosław Kursa, Kamil Nitkiewicz, Michał Kojder, Kamil Kuczak, Bartosz Brodziński.

• Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: MKS Kluczbork - Sandecja LIVE! Beniaminek walczy o utrzymanie

• Serdecznie witamy i zapraszamy na tekstową relację NA ŻYWO z meczu MKS Kluczbork - Sandecja Nowy Sącz!