sportowy24
  MKS Słupia Słupsk w finale konkursu...

  MKS Słupia Słupsk w finale konkursu „Pokaż, jak się zmieniasz”

  RED

  Głos Pomorza

  Głos Pomorza

  MKS Słupia Słupsk w finale konkursu „Pokaż, jak się zmieniasz”
  Klub MKS Słupia Słupsk znalazł się w gronie pięciu finalistów konkursu „Pokaż, jak się zmieniasz”. To ogólnopolski projekt organizowany przez Fundację PGNiG, który ma promować dobre praktyki stosowane w klubach sportowych. Słupia będzie walczyć o 12 tysięcy złotych na dofinansowanie obozu szkoleniowego dla zawodniczek.
  MKS Słupia Słupsk w finale konkursu „Pokaż, jak się zmieniasz”
  Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo jest przedsiębiorstwem odpowiedzialnym społecznie, które od lat konsekwentnie na poziomie narodowym wspiera polską piłkę ręczną, a także podejmuje szereg działań na rzecz promocji zdrowego stylu życia wśród młodzieży. W ubiegłym roku PGNiG S.A. pod szyldem projektu Klub IKS zaangażowało się w projekt Ministerstwa Sportu i Turystyki „Klub”. Jako odpowiedzialny partner chcący podzielić się wiedzą ekspercką oraz sposobem myślenia, który towarzyszy im przy realizacji projektów biznesowych, stworzyli podręcznik „Wskocz na wyższy poziom – pierwszy w Polsce podręcznik marketingowy dla klubów sportowych – wyjaśniają organizatorzy konkursu.

  W połowie lutego minął termin nadsyłania prezentacji, które miały pokazać, jakie zmiany w ostatnim czasie dokonały się w klubie.
  Chodziło tu zarówno o kwestie organizacyjne, jak i wizerunkowe. Swoimi osiągnięciami pochwalił się także Międzyszkolny Klub Sportowy Słupia, który w materiale przesłanym na adres organizatorów zwrócił szczególną uwagę na nowoczesny system organizacji drużyny, innowacyjne podejście do treningu oraz szereg działań marketingowo – promocyjnych, które w skuteczny sposób promują klub w regionie. Okazały się one na tyle ciekawe, że Słupia zakwalifikowała się do kolejnego etapu konkursu.

  Spośród nadesłanych propozycji wybranych zostało 20 najciekawszych, które na przełomie lutego i marca oceniała komisja złożona z dwóch osób z MSiT oraz trzech osób z PGNiG S.A. Kolejne rozstrzygnięcia zapadły na początku tego tygodnia. Do ostatniego etapu Konkursu wyłonionych zostało 5 klubów sportowych. Niezmiernie miło nam poinformować, że w gronie laureatów znalazł się także Międzyszkolny Klub Sportowy Słupia Słupsk.

  Oprócz ciągłego monitowania zmian zachodzących w klubach, które dostały się do ostatniego etapu, finalistów odwiedzi Ekipa Klubu IKS, aby porozmawiać z działaczami oraz trenerami na temat zmian i dalszych planów klubów! Przypominamy, że finaliści walczą o dofinansowanie do obozu sportowego w wysokości 12 000 zł, które zapewnia Fundacja PGNiG S.A.!

  Zobacz także: Zimowy obóz sportowy MKS Słupi Słupsk

  Czytaj treści premium w Głosie Pomorza Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (4)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (4) forum.gp24.pl

  Sport z kraju i ze świata

  Zobacz więcej na Sportowy24.pl

  Sport zdjęcia

  Najczęściej czytane

  Sport wideo

  GP24 PLUS POLECAMY

  Osobowość Roku 2018 - zgłoś swoje propozycje nominacji

  Osobowość Roku 2018 - zgłoś swoje propozycje nominacji

  NAJPOPULARNIEJSZY SPORTOWIEC i TRENER Głosowanie zakończone

  NAJPOPULARNIEJSZY SPORTOWIEC i TRENER Głosowanie zakończone