Linia nr 2:
- dotychczasowy kurs o godz. 05:08 z pętli Dmowskiego do Siemianic przez ul. Owocową, zostanie przyspieszony na godz. 05:05. Zmiana ułatwi pasażerom przesiadki z linii 2 na linię 5.
- kurs o godz. 14:50 z Siemianic do CH Jantar będzie realizowany bez zajazdu na ul. Owocową;
Linia nr 5:
- z uwagi na rozpoczęcie prac przy przebudowie ul. Młyńskiej i Leśnej w Kobylnicy, kursy oznaczone w rozkładach jazdy literą C, będą wykonywane na podstawowej trasie do Kobylnicy (przystanek końcowy przy kościele).
Linia nr 7:
- obowiązywać będzie wakacyjny rozkład jazdy, bez kursów szkolnych. Tak jak dotychczas linia będzie funkcjonować wyłącznie w godzinach szczytu.
- kurs o godz. 14:56 z pętli Hubalczyków zostanie przesunięty na godz. 15:00 i jednocześnie będzie wykonywany z zajazdem na ul. Szymanowskiego i Słoneczną (odjazd z przystanku Słoneczna-MOPR o godz. 15:30). Dotychczasowy kurs z ul. Zielonej do pętli 11 Listopada zostanie zlikwidowany.
Linia nr 8:
- obowiązywać będzie specjalny, wakacyjny rozkład jazdy. W dni powszednie w godzinach szczytu porannego zachowana zostanie dotychczasowa 30-minutowa częstotliwość kursowania, w pozostałych godzinach godzinach autobusy będą kursować co 60 minut. W soboty przywrócona zostanie obsługa Parku Wodnego.
Linia nr 14:
- pozostanie zawieszona.
Linia nr 15:
- w dni powszednie, w godzinach międzyszczytowych wybrane kursy będą wykonywane na skróconej trasie do/z pętli 11 Listopada.
Linia nr 28:
- wprowadzony zostanie specjalny, wakacyjny rozkład jazdy. Linia będzie funkcjonować wyłącznie w dni powszednie z częstotliwością co 60 minut.
Wideo
Michał Pietrzak - Niedźwiedź włamał się po smalec w Dol. Strążyskiej
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?
Dzieje się w Polsce i na świecie – czytaj na i.pl
Polecane oferty
Materiały promocyjne partnera