Najlepszy Sklep i Usługa Lata. Głosowanie zakończone, poznaj...

  Najlepszy Sklep i Usługa Lata. Głosowanie zakończone, poznaj laureatów

  red.

  Głos Pomorza

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Najlepszy Sklep i Usługa Lata. Głosowanie zakończone, poznaj laureatów
  Lokalni przedsiębiorcy po raz kolejny powalczą o uznanie klientów, ale też atrakcyjne nagrody.
  Najlepszy Sklep i Usługa Lata. Głosowanie zakończone, poznaj laureatów
  Jak co roku wakacje otwieramy plebiscytem Najlepszy Sklep i Usługa Lata. To szansa dla wszystkich przedsiębiorców na zaprezentowanie swoich produktów i usług na rynku lokalnym.

  Sprawdź aktualne wyniki:
  Wybierz kategorię i KLIKNIJ

  NAJLEPSZY SKLEP
  NAJLEPSZA USŁUGA


  Firmy z wieloletnią tradycją mogą dotrzeć do zupełnie nowych osób, a nowe działalności dać się poznać z tej najlepszej strony i zacząć pozytywną budowę swojego wizerunku.

  Sklepy i usługodawcy, którzy podejmą decyzję o udziale w konkurencji zostaną przedstawieni w obszernych artykułach prasowych opublikowanych w tygodniku naszemiasto.pl oraz na stronie internetowej www.gp24.pl

  O co chodzi w zabawie?


  W naszym plebiscycie biorą udział zarówno duże firmy jak i mali lokalni przedsiębiorcy. Wielkość firmy tak naprawdę nie ma znaczenia. Chodzi o przedstawienie produktu lub usługi. Wyboru dokonują czytelnicy tygodnika oraz internauci. Dzięki temu każdy ma równe szanse. Jesteśmy otwarci na każdą firmę. Czy to projektantów mody, czy studia wyposażenia kuchennego, salony piękności, wizażystki, czy działalności budowlane. Zapraszamy każdego!

  Do kiedy zgłoszenia?


  Na zgłoszenia czekaliśmy do 19 lipca. Prezentacje kandydatów ruszają 27 czerwca. Zwycięzcom Plebiscytu przyznany zostanie tytuł „Najlepszy Sklep” oraz „Najlepsza Usługa”. Dodatkowo laureaci pierwszych trzech miejsc w każdej z kategorii otrzymają kampanie reklamowe.

  I miejsce: kampania reklamowa na łamach tygodnika Nasze Miasto Słupsk oraz na portalu slupsk.naszemiasto.pl o wartości ponad 8,200 tys. zł netto*.

  II miejsce: kampania reklamowa na łamach tygodnika Nasze Miasto Słupsk oraz na slupsk.naszemiasto.pl o wartości ponad 6,500 tys. zł netto*.

  III miejsce: kampania reklamowa na łamach tygodnika Nasze Miasto Słupsk oraz na slupsk.naszemiasto.pl o wartości ponad 4,800 tys. zł netto*.

  Kandydatów naszego plebiscytu oceniają internauci GP24.PL, czyli klienci słupskiego rynku. Przebieg plebiscytu będzie stale relacjonowany na łamach gazety Nasze Miasto. Listy obecnych kandydatów oraz ich numery będzie można znaleźć na naszej stronie internetowej oraz oczywiście w każdy czwartek Naszym Mieście.

  Zainteresowanie rośnie


  Z roku na rok nasz plebiscyt cieszy się coraz większym powodzeniem, zarówno wśród czytelników, jak i samych kandydatów. W zeszłym roku wzięło w nim udział 19 sklepów i usługodawców. W tym roku szykuje się znacznie lepszy wynik.

  Ważne terminy:
  • Zgłoszenia przyjmowaliśmy do 19 lipca 2019 r.
  • Głosowanie rozpocznie się 27 lipca i potrwa do 12 sierpnia do godziny 22.
  • Ogłoszenie wyników nastąpi 14 sierpnia 2019 r.


  Regulamin wraz ze szczegółami konkursu oraz relacja z przebiegu konkursu dostępne na stronie www.gp24.pl oraz u koordynatora akcji pod mailem: bartosz.skrzypczak@polskapress.pl.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Kwartalny dostęp do prenumeraty cyfrowej Głosu za POŁOWĘ CENY! ▶▶ KUP ◀◀

  Kwartalny dostęp do prenumeraty cyfrowej Głosu za POŁOWĘ CENY! ▶▶ KUP ◀◀

  Głodny? Zostań w domu dowieziemy! Słupsk bierze na wynos!

  Głodny? Zostań w domu dowieziemy! Słupsk bierze na wynos!

  Twój pies lub kot może zostać gwiazdą kalendarza na 2021 rok!

  Twój pies lub kot może zostać gwiazdą kalendarza na 2021 rok!