Najlepszy Sklep i Usługa Lata już jest nasz wakacyjny plebiscyt, wybierzmy wspólnie nasze ulubione miejsca!

Materiał Promocyjny

Jak co roku wakacje otwieramy plebiscytem Najlepszy Sklep i Usługa Lata. To szansa dla wszystkich przedsiębiorców na zaprezentowanie swoich produktów i usług na rynku lokalnym, a dla nas by docenić ich starania podnoszenia poziomu obsługi i jakości produktów.

Każdy z nas ma swoje ulubione miejsca, bez których nie wyobraża sobie zakupów czy realizacji ulubionych czynności jak smakowanie restauracyjnych potraw, dbanie o auto czy stylizację najpiękniejszych fryzur.

Firmy z wieloletnią tradycją mogą dotrzeć do zupełnie nowych osób, a nowe działalności dać się poznać z tej najlepszej strony i zacząć pozytywną budowę swojego wizerunku.
To co pomożemy im? Wybierzmy wspólnie naszych faworytów.

Zobaczcie jak uczestnicy dziękowali Wam w ubiegłym roku:

Zwycięzcom Plebiscytu przyznany zostanie tytuł „Najlepszy Sklep” oraz „Najlepsza Usługa”. Dodatkowo laureaci pierwszych trzech miejsc w każdej z kategorii otrzymają kampanie reklamowe.

I miejsce: kampania reklamowa o wartości ponad 15 tys. zł netto*.

II miejsce: kampania reklamowa o wartości ponad 11 tys. zł netto*.

III miejsce: kampania reklamowa o wartości ponad 7 tys. zł netto*.

Kandydatów naszego plebiscytu oceniają osoby czytelnicy naszemiasto.pl i ich klienci. Listy uczestników oraz ich numery możecie znaleźć poniżej:
https://gp24.pl/najlepszy-sklep-i-usluga-lata-rusza-najpopularniejszy-wakacyjny-plebiscyt-w-slupsku/ar/c15-15052162

Regulamin wraz ze szczegółami konkursu znajduje się na serwisie plebiscytu oraz u koordynatora akcji pod mailem: paulina.wojtyla@polskapress.pl.

Wideo

Dodaj ogłoszenie