Najmłodsi na start

Andrzej Gurba
Szkoła Podstawowa nr 1 w Miastku wygrała VI Międzyszkolny Turniej Sportowy "Najmłodsi na Start”.
Szkoła Podstawowa nr 1 w Miastku wygrała VI Międzyszkolny Turniej Sportowy "Najmłodsi na Start".

Impreza odbyła się w Zespole Szkół w Dretyniu. W turnieju brało udział 5 szkół podstawowych z gminy Miastko (SP nr 1 w Miastku, SP nr 2 w Miastku, SP Świerzno, SP Wałdowo, SP Dretyń). Uczniowie z klas I-III brali udział w konkurencjach sportowych takich jak: kręgle, unihokej, piłka w rzędach, tor przeszkód, wyścig numerów, wąż, bieg kelnera, rozbierz-załóż, gąsienica, wyścig raków, przeciąganie liny. Najlepsza okazała się SP nr 1 w Miastku. Na drugim miejscu uplasowała się SP w Dretyniu, a na trzecim SP nr 2 w Miastku. Kolejne miejsca zajęły SP w Wałdowie i SP w Świerznie.