MKTG SR - pasek na kartach artykułów

NAUCZYCIEL i SZKOŁA NA MEDAL | Głosowanie zakończone. Poznaj laureatów

DM
Trwa wielki plebiscyt edukacyjny NAUCZYCIEL NA MEDAL i SZKOŁA NA MEDAL. Na laureatów czekają medale Marszałka Województwa Pomorskiego, które zostaną wręczone podczas Pomorskiej Konferencji Edukacyjnej oraz wspaniałe nagrody - wśród nich studia podyplomowe i zagraniczne wycieczki. Cenne nagrody mogą też zdobyć szkoły przyjazne uczniom i ich rodzicom.

W piątek, 16 listopada rozpoczął się wojewódzki finał plebiscytu NAUCZYCIEL i SZKOŁA NA MEDAL. Awansowali do niego, zachowując głosy zdobyte w pierwszym etapie głosowania, laureaci w każdej kategorii z Gdańsk, Gdyni, Sopotu i Rumi oraz z każdego powiatu na Pomorzu.

Wybierz kategorię plebiscytu, KLIKNIJ i GŁOSUJ:

Nauczyciel klas I-III szkoły podstawowej
Nauczyciel klas IV-VIII i gimnazjum
Nauczyciel w szkole ponadgimnazjalnej
Szkoła na medal

Trwa także głosowanie w wojewódzkiej kategorii plebiscytu, w której zostaną wybrani NAUCZYCIELE AKADEMICCY ROKU.

Zobacz też listę wyniki pierwszego etapu głosowania w miastach i powiatach:

KLIKNIJ i wybierz kategorię plebiscytu:

Nauczyciel klas I-III szkoły podstawowej
Nauczyciel klas IV-VIII i gimnazjum
Nauczyciel w szkole ponadgimnazjalnej
Szkoła na medal
Trwa plebiscyt NAUCZYCIEL I SZKOŁA NA MEDAL. Sprawdziliśmy liderów a kategorii NAUCZYCIEL AKADEMICKI ROKU i SZKOŁA NA MEDAL. Poznajcie ich!

NAUCZYCIEL I SZKOŁA NA MEDAL. Poznaj liderów w kategorii nau...

To już trzecia edycja naszej akcji, którą "Dziennik Bałtycki" prowadzi pod honorowym patronatem Mieczysława Struka, marszałka województwa pomorskiego. - Odpowiadając na oczekiwania środowiska oświatowego w tym roku przyznamy więcej nagród - mówi Agnieszka Król, dyrektor marketingu "Dziennika Bałtyckiego". - Po raz pierwszy docenimy nauczycieli akademickich i nagrodzimy szkoły przyjazne uczniom i rodzicom.

To kolejna edycja akcji, którą prowadzimy pod honorowym patronatem Mieczysława Struka, marszałka województwa pomorskiego. - Odpowiadając na oczekiwania środowiska oświatowego w tym roku przyznamy więcej nagród - mówi Robert Gromowski, dyrektor marketingu "Głosu Pomorza". - Po raz pierwszy docenimy nauczycieli akademickich i nagrodzimy szkoły przyjazne uczniom i rodzicom.

- To jedna z najważniejszych w roku akcji "Głosu Pomorza" - dodaje redaktor naczelny Krzysztof Nałęcz. - Każda edycja plebiscytu cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Od początku tego roku szkolnego do naszej redakcji zgłaszane były nominacje nauczycieli, jeszcze zanim tegoroczna edycja została formalnie ogłoszona.

Są też nowości, które sprawią, że akcja będzie miała jeszcze większy zasięg i wyłoni jeszcze więcej laureatów. - Docenimy nauczycieli na najwyższym stopniu nauczania, czyli wykładowców akademickich - wyjaśnia Robert Gromowski. - Nagrodzimy też szkoły, w których przywiązuje się wagę nie tylko do dydaktyki, ale także do tworzenia dobrej, przyjaznej atmosfery..

Nagrody dla nauczycieli zostaną przyznane w trzech kategoriach. Osobno nagrodzimy nauczycieli klas I-III szkoły podstawowej, nauczycieli klas IV-VIII oraz tych, którzy uczą młodzież w szkołach ponadpodstawowych. Najpierw laureaci zostaną wybrani osobno w Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Słupsku, Rumi i wszystkich powiatach województwa, później najlepszych na Pomorzu wyłoni wojewódzki finał plebiscytu. Podobnie będzie w przypadku tytułu SZKOŁA NA MEDAL, który najpierw zostanie przyznany osobno w miastach i powiatach. Nauczyciele akademiccy będą wybierani w jednym głosowaniu prowadzonym w skali całego województwa.

Celem naszej akcji jest nagrodzenie najbardziej charyzmatycznych i kreatywnych nauczycieli, takich, którzy nie tylko doskonale przekazują wiedzę, lecz także mają umiejętność nawiązywania relacji z uczniami, cieszą się sympatią, autorytetem i szacunkiem. Szukamy nauczycieli z pasją, którzy zjednują sobie uczniów i ich rodziców cierpliwością i serdecznością, takich, którzy są dobrymi wychowawcami.

Nagrodzimy także nauczycieli akademickich. Ich rola jest oczywiście trochę inna, jednak tak samo na docenienie zasługuje umiejętność pełnego pasji i zaangażowania przekazywania wiedzy, wysoka kultura osobista, przyjazne i cierpliwe podejście do studentów.

Nowością w naszym plebiscycie będą wyróżnienia dla szkół. W tym przypadku szukamy placówek edukacyjnych, które zasługują na miano najbardziej przyjaznych uczniom i rodzicom. Co kryje się za tym określeniem? Robert Gromowski wyjaśnia: - Chodzi o szkoły, w których kadra pedagogiczna szczególnie dba o dobrą atmosferę. Najpierw przez nominacje, a następnie w głosowaniu, uczniowie i ich rodzice docenią starania dyrekcji i nauczycieli. Na najbardziej przyjazne szkoły czekają cenne nagrody.

Nasz plebiscyt rozpocznie się w dniu wyjątkowym dla nauczycieli i szkół. W poniedziałek, 15 października większość szkół będzie świętować przypadający dzień wcześniej Dzień Edukacji Narodowej. Właśnie tego dnia na łamach "Głosu Pomorza" rozpoczniemy plebiscyt NAUCZYCIEL NA MEDAL.

Laureaci odbiorą medale i nagrody z rąk Marszałka Województwa Pomorskiego podczas uroczystej gali w ramach Pomorskiej Konferencji Edukacyjnej, która odbędzie się na początku grudnia w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku. Zaproszenie na konferencję otrzymają wszyscy laureaci z każdego miasta i powiatu. Program spotkania będzie bardzo bogaty. Najpierw nauczyciele wezmą udział m.in. w organizowanym w ramach konferencji szkoleniu poświęconym wykorzystaniu nowych technologii i mediów społecznościowych w edukacji. Później odbędzie się uroczysta gala, a po niej spektakl teatralny dla laureatów naszego plebiscytu.

 • W pierwszym etapie plebiscytu NAUCZYCIELE NA MEDAL (w kategoriach Nauczyciel klas I-III, Nauczyciel klas IV-VIII oraz Nauczyciel szkół ponadpodstawowych) oraz SZKOŁY NA MEDAL zostaną wybrane osobno w Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Słupsku, Rumi i w każdym powiecie
 • Pierwszy, powiatowy etap plebiscytu rozpocznie się w poniedziałek, 15 października i trwał do wtorku, 13 listopada do godz. 22.
 • Zwycięzcy z każdego miasta i powiatu awansują do wojewódzkiego finału zachowując głosy zdobyte w pierwszym etapie głosowania.
 • Głosowanie w wojewódzkim finale rozpocznie się w piątek, 16 listopada i będzie trwać do środy, 28 listopada do godz. 22.
 • Głosowanie w wojewódzkiej kategorii dla nauczycieli akademickich rozpocznie się w poniedziałek, 15 października i będzie trwać [b]do wtorek, 27 listopada do godz. 22.

Cenne nagrody dla nauczycieli

Etap powiatowy

Nauczyciele, którzy w każdej z trzech kategorii plebiscytu zdobędą najwięcej głosów w każdym mieście i powiecie otrzymają:

 • tytuł Nauczyciela na Medal w mieście lub powiecie
 • pamiątkowy medal Województwa Pomorskiego
 • zaproszenie na Pomorską Konferencję Edukacyjną oraz dwuosobowe zaproszenie na uroczystą galę plebiscytu i specjalny spektakl w Teatrze Wybrzeże
 • awans do wojewódzkiego finału plebiscytu z zachowaniem głosów zdobytych w pierwszym etapie głosowania
  Laureaci drugich i trzecich miejsc z każdego miasta i powiatu otrzymają dyplom uznania od Marszałka Województwa Pomorskiego, zaproszenie na Pomorską Konferencję Edukacyjną oraz dwuosobowe zaproszenie na uroczystą galę plebiscytu i specjalny spektakl w Teatrze Wybrzeże.

  CENTER COMPONENT {"params":{"text":"Wojewódzki finał","id":"wojewodzki-final"},"component":"subheading"}

  Nauczyciele, którzy w wojewódzkim finale, w każdej z trzech kategorii plebiscytu, zdobędą najwięcej głosów otrzymają główne nagrody:

  • dyplom uznania od Mieczysława Struka, marszałka województwa pomorskiego

  • statuetkę Nauczyciel na Medal

   CENTER

  • voucher na wybrane studia podyplomowe na Wydziale Nauk Humanistycznych i Społecznych Akademii Marynarki Wojennej

   CENTER
   CENTER Kliknij i zobacz ofertę studiów podyplomowych AMW
   CENTER Kliknij i przeczytaj rozmowę z dr hab. Jerzym Kojkołem, dziekanem Wydziału Nauk Humanistycznych i Społecznych Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni

  • zaproszenie na dwuosobową wycieczkę do Rzymu, na którą nauczyciele wraz z osobami towarzyszącymi będą mogli wyjechać podczas zimowych ferii

   CENTER
   CENTER Kliknij i czytaj o wycieczce Rzymskie Wakacje na stronie Biura Podróży ITAKA

  • voucher na kurs językowy (kurs semestralny, dowolnie wybrany język)

  • dwuosobowe zaproszenie na koncert BEATA i BAJM - Płynie w Nas Gorąca Krew 40-lat! w ERGO Arenie w Gdańsku

   CENTER

   CENTER Czytaj więcej o koncercie na stronie ERGO Areny

   Nauczyciele, którzy w wojewódzkim finale, w każdej z trzech kategorii plebiscytu, zajmą drugie i trzecie miejsce w rankingu otrzymają:

  • dyplom uznania od Mieczysława Struka, marszałka województwa pomorskiego

  • dwuosobowe zaproszenie na pobyt w luksusowym Hotelu KISTON w Sulęczynie.

   CENTER VIDEO https://www.youtube.com/embed/5CyA_nVxhRk?rel=0&showinfo=0

   Pobyt będzie obejmować dwa noclegi w komfortowych pokojach, dwa śniadania w formie bufetu szwedzkiego, dwie obiadokolacje z lampką szampana, korzystanie z siłowni, basenu, sauny i jacuzzi (godzina kręgli do wykorzystania podczas pobytu) oraz voucher o wartości 50 zł do wykorzystania w SPA dla każdej osoby

   CENTER Kliknij i zobacz stronę Hotelu KISTON

  • voucher na kurs językowy (kurs semestralny, dowolnie wybrany język)

  • dwuosobowe zaproszenie na koncert BEATA i BAJM - Płynie w Nas Gorąca Krew 40-lat! w ERGO Arenie w Gdańsku

   Nauczyciele, którzy w wojewódzkim finale, w każdej z trzech kategorii plebiscytu, zajmą czwarte i piąte miejsce w rankingu otrzymają:

  • dyplom uznania od Mieczysława Struka, marszałka województwa pomorskiego

  • dwuosobowe zaproszenie na pobyt w luksusowym Hotelu KISTON w Sulęczynie. Pobyt będzie obejmować dwa noclegi w komfortowych pokojach, dwa śniadania w formie bufetu szwedzkiego, dwie obiadokolacje z lampką szampana, korzystanie z siłowni, basenu, sauny i jacuzzi (godzina kręgli do wykorzystania podczas pobytu) oraz voucher o wartości 50 zł do wykorzystania w SPA dla każdej osoby - kliknij i zobacz stronę Hotelu KISTON

  • dwuosobowe zaproszenie na koncert BEATA i BAJM - Płynie w Nas Gorąca Krew 40-lat! w ERGO Arenie w Gdańsku

   CENTER ## Nagrody dla nauczycieli akademickich

   Nauczyciele, którzy w wojewódzkiej kategorii NAUCZYCIEL AKADEMICKI NA MEDAL zdobędą najwięcej głosów otrzymają główne nagrody:

  • dyplom uznania od Mieczysława Struka, marszałka województwa pomorskiego

  • statuetkę Nauczyciel na Medal

   CENTER

  • zaproszenie na dwuosobową wycieczkę do Rzymu, na którą nauczyciele wraz z osobami towarzyszącymi będą mogli wyjechać podczas zimowych ferii

   CENTER
   CENTER Kliknij i czytaj o wycieczce Rzymskie Wakacje na stronie Biura Podróży ITAKA

  • voucher na kurs językowy (kurs semestralny, dowolnie wybrany język)

  • dwuosobowe zaproszenie na koncert BEATA i BAJM - Płynie w Nas Gorąca Krew 40-lat! w ERGO Arenie w Gdańsku

   CENTER

   CENTER Czytaj więcej o koncercie na stronie ERGO Areny

   Nauczyciele akademiccy, którzy zajmą drugie i trzecie miejsce w rankingu otrzymają:

  • dyplom uznania od Mieczysława Struka, marszałka województwa pomorskiego

  • dwuosobowe zaproszenie na pobyt w luksusowym Hotelu KISTON w Sulęczynie.

   CENTER VIDEO https://www.youtube.com/embed/5CyA_nVxhRk?rel=0&showinfo=0

   Pobyt będzie obejmować dwa noclegi w komfortowych pokojach, dwa śniadania w formie bufetu szwedzkiego, dwie obiadokolacje z lampką szampana, korzystanie z siłowni, basenu, sauny i jacuzzi (godzina kręgli do wykorzystania podczas pobytu) oraz voucher o wartości 50 zł do wykorzystania w SPA dla każdej osoby

   CENTER Kliknij i zobacz stronę Hotelu KISTON

  • voucher na kurs językowy (kurs semestralny, dowolnie wybrany język)

  • dwuosobowe zaproszenie na koncert BEATA i BAJM - Płynie w Nas Gorąca Krew 40-lat! w ERGO Arenie w Gdańsku

   CENTER ## Nagrody w kategorii SZKOŁA NA MEDAL
   CENTER Etap powiatowy

   Szkoły, które zdobędą najwięcej głosów w każdym mieście i powiecie otrzymają:

  • tytuł najbardziej przyjaznej uczniom i rodzicom szkoły w mieście lub powiecie

  • pamiątkowy medal Województwa Pomorskiego

  • zaproszenie dla dyrekcji szkoły na Pomorską Konferencję Edukacyjną oraz na uroczystą galę plebiscytu i specjalny spektakl w Teatrze Wybrzeże

  • awans do wojewódzkiego finału plebiscytu z zachowaniem głosów zdobytych w pierwszym etapie głosowania

   Szkoły, które zajmą drugie i trzecie miejsce w każdym mieście i powiecie otrzymają dyplom uznania od Marszałka Województwa Pomorskiego i zaproszenie dla dyrekcji szkoły na Pomorską Konferencję Edukacyjną oraz na uroczystą galę plebiscytu i specjalny spektakl w Teatrze Wybrzeże.

   CENTER COMPONENT {"params":{"text":"Wojewódzki finał","id":"wojewodzki-final"},"component":"subheading"}

   Szkoła, która w wojewódzkim finale zdobędzie najwięcej głosów otrzyma główne nagrody:

  • tytuł najbardziej przyjaznej uczniom i rodzicom szkoły na Pomorzu
   dyplom uznania od Mieczysława Struka, marszałka województwa pomorskiego

  • statuetkę Nauczyciel na Medal przekazaną na ręce dyrekcji placówki

   CENTER

  • voucher o wartości 3000 złotych na zakupy w dowolnie wybranym markecie Leroy Merlin

   Szkoły, które w wojewódzkim finale zajmą drugie i trzecie miejsce w rankingu otrzymają:

  • dyplom uznania od Mieczysława Struka, marszałka województwa pomorskiego

  • vouchery na zakupy w dowolnie wybranym markecie Leroy Merlin o wartości 2000 złotych i 1000 złotych odpowiednio za drugie i trzecie miejsce w rankingu

   CENTER
   CENTER Informacji o akcji udziela Anna Zawiślak - tel. 94 347 35 47, (pon-pt w godz 9.00-15.00) e-mail: [email protected]

   Regulamin

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gp24.pl Głos Pomorza