Zamknij

Głos Pomorza

Niebezpieczne miejsca w Słupsku. Tu najczęściej dochodzi to przestępstw (fotostory)

Poczucie bezpieczeństwa należy do podstawowych potrzeb każdego człowieka i ma decydujący wpływ na funkcjonowanie każdej społeczności. Dlatego ważnym

Archiwum

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/20] Następne

Poczucie bezpieczeństwa należy do podstawowych potrzeb każdego człowieka i ma decydujący wpływ na funkcjonowanie każdej społeczności. Dlatego ważnym jest tworzenie narzędzi, które pozwolą na rzetelne i czytelne zidentyfikowanie i przedstawienie, w tym społecznościom lokalnym, skali i rodzaju zagrożeń oraz instytucji współodpowiedzialnych za zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego.

Informacje prezentowane na mapach uwzględniają zarówno wybrane kategorie przestępstw i wykroczeń jak i zagrożenia, które w subiektywnym odczuciu mieszkańców negatywnie wpływają na ich poczucie bezpieczeństwa.

Strona nie służy do zgłaszania potrzeby pilnej interwencji Policji. W tego typu przypadkach należy korzystać z numerów alarmowych 112, 997. Każde naniesione na mapę zagrożenie wywoła odpowiednią reakcję Policji.

Jak wygląda mapa zagrożeń w Słupsku i regionie? Które miejsca najczęściej są zgłaszane? Zobaczcie na kolejnych slajdach.

ZOBACZ TAKŻE: Odblaski na wózki. Akcja policji w Słupsku

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy