Niewiele zabrakło do szczęścia

Redakcja
Koszykówka - II liga mężczyzn. ROTO Górnik Wałbrzych - Orzeł Białogard 64:61

Wpierwszej kwarcie zawodnicy Orła zaprezentowali się dobrze i zakończyli ją zwycięstwem. Na początku drugiej kwarty nadal przeważał Orzeł i w 16 minucie prowadził różnicą 10 punktów. W końcówce tej części gry koszykarze z Białogardu zagrali jednak gorzej i ROTO Górnik uzyskał czteropunktowe prowadzenie. W trzeciej kwarcie gościom udało się doprowadzić do remisu 50:50. Czwarta kwarta była wyrównana i dopiero w końcówce gospodarze zapewnili sobie wygraną.

Pozostałe wyniki 14. kolejki:

Sudety Jelenia Góra - Polpak Świecie 81:71, AZS Szczecin - Polonia II Warszawa 70:61, Astoria Bydgoszcz - Basket Kwidzyń 78:89, WTK II Włocławek - Viking Rumia 79:106, Legion Legionowo - Zastal Zielona Góra 68:83.