Nikola Smutek ze Słupska w programie The Voice Kids

  Nikola Smutek ze Słupska w programie The Voice Kids

  Martyna Śliwińska

  Głos Pomorza

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Nikolę Smutek ze Słupska w programie będziecie mogli zobaczyć w sobotę. Trzymamy kciuki.
  1/3
  przejdź do galerii

  Nikolę Smutek ze Słupska w programie będziecie mogli zobaczyć w sobotę. Trzymamy kciuki. ©Archiwum rodzinne

  Nikolę Smutek ze Słupska będziemy mogli zobaczyć w sobotnim odcinku The Voice Kids emitowanym na antenie TVP 2.

  Sonda

  Oglądasz program The Voice Kids?

  Nikola to 9-letnia uczennica Szkoły Podstawowej nr 5. Uzdolniona muzycznie dziewczynka występuje w chórze Fantazja pod kierownictwem Lilianny Zdolińskiej. Nikola pobiera także lekcje śpiewu u Beaty Kamińskiej-Mikiciuk. Teraz dziewczynka postanowiła spróbować swoich sił w programie telewizyjnym, jak przyznaje tata Nikoli, występ w programie był tylko i wyłącznie spontaniczną decyzją córki. - W czerwcu, tuż przed zakończeniem roku szkolnego pojechaliśmy do Warszawy na castingi. Nawet tego długo nie planowaliśmy. Pełen spontan - przyznaje pan Krzysztof.

  Występ Nikoli będziemy mogli zobaczyć w sobotę (12.01) o godz. 20:05 na antenie TVP 2. Dodajmy, że Nikola jest najmłodszą uczestniczką programu The Voice Kids. Oglądajcie i kibicujcie słupszczance!

  Zobacz występ dziewczynki


  Program muzyczny "The Voice Kids"
  Po fenomenalnym światowym sukcesie programu „The Voice…” przyszedł czas, aby to dzieci pokazały swój wokalny talent! Format „The Voice Kids” jest obecny już w prawie 30 krajach świata. Telewizja Polska oraz firma Rochstar przygotowują pierwszą polską edycję.

  „The Voice Kids” składa się ze znanych już etapów Przesłuchań w Ciemno, ekscytujących Bitew oraz Finału, ale tym razem to właśnie młodzi wykonawcy spróbują wywrzeć wrażenie na trójce cenionych artystów z branży muzycznej.

  Utalentowane dzieci w wieku od 8 do 15 lat dostają życiową szansę zaśpiewania przed trzema Trenerami. Trzej (lub czterej – w przypadku podwójnego fotela) Trenerzy ponownie zasiądą w swoich słynnych czerwonych fotelach. Zasady pozostają te same – jeśli Trener się odwróci, uczestnik dołącza do jego drużyny. Jeśli odwróci się więcej Trenerów, wtedy to uczestnik decyduje do której drużyny chciałby dołączyć. Każdy z Trenerów musi skompletować piętnastoosobową drużynę, która weźmie udział w Bitwach! Niemniej każdy uczestnik, który wystąpi podczas „Przesłuchań w Ciemno” już jest zwycięzcą i otrzyma nagrodę niespodziankę!

  Przed Bitwami młodych uczestników czekają wymarzone warsztaty ze swoimi Trenerami. Wcześniej Trenerzy podzielą swoją drużynę na tria. W ten sposób każda Bitwa wyłoni jednego zwycięzcę, ale nie wskaże jednoznacznie przegranego. W tym programie liczy się głównie zabawa! Zwycięzcy Bitew trafią do etapu Sing Off, który wyłoni szóstkę finalistów – po dwie osoby z każdej drużyny.

  W finałowym odcinku zostanie wyłoniony zwycięzca, który wróci do domu nie tylko z tytułem "The Voice Kids", ale również ze stypendium przeznaczonym na przyszłą edukację oraz otrzyma szansę nagrania własnego singla!

  Przez cały czas trwania programu młodzi uczestnicy otoczeni są opieką psychologa. „The Voice Kids” to program, który spełnia dziecięce marzenia!

  Czytaj treści premium w Głosie Pomorza Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Polub nas na Facebooku

  Wideo ze Słupska

  Zdjęcia ze Słupska

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  GP24 PLUS POLECAMY

  Osobowość Roku 2018 - zgłoś swoje propozycje nominacji

  Osobowość Roku 2018 - zgłoś swoje propozycje nominacji

  NAJPOPULARNIEJSZY SPORTOWIEC i TRENER Głosowanie zakończone

  NAJPOPULARNIEJSZY SPORTOWIEC i TRENER Głosowanie zakończone