Normobaria: sesje w komorze wspomagają rekonwalescencje j zatrzymują czas

Artykuł sponsorowany Normobaria
W tegorocznej edycji konkursu Nasze Dobre z Pomorza udział bierze firma Normobaria Pyszka z podkołobrzeskiego Dygowa. Do walki o prestiżowy tytuł w kategorii usługi firma zgłosiła sesje w komorze normobarycznej.

Przebywanie w Komorze Normobarycznej Pyszka ma na celu przyśpieszenie, ułatwienie oraz wzmożenie fizjologicznych procesów regeneracyjnych, czyli poprawę zdrowia oraz wydolność. Podwyższone do 1500 hpa ciśnienie, odpowiednia zawartość dwutlenku węgla, cząstek wodoru oraz tlenu wytwarza idealną atmosferę dla człowieka, co naturalnie wspomaga procesy zdrowotne.

Jak deklaruje firma już po pierwszym seansie komórki macierzyste mogą odbudować się w 100% co pozytywnie wpływa na pracę całego organizmu.

Taka terapia zmniejsza stany zapalne oraz obrzęki uszkodzonych tkanek. Przynosi widoczną poprawę w takich schorzeniach jak cukrzyca, choroby tarczycy, choroby sercowo-naczyniowe, stwardnienie rozsiane, alergie, grzybice, borelioza, zapalenie zatok, egzema, trądzik, łuszczyca, oparzenia, zwiększa aktywność komórek które są odpowiedzialne za zdrowe kości. Wspomaga także rekonwalescencje oraz spowalnia procesy starzenia. Jednym słowem - to terapia dla osób w każdym wieku.

Więcej: www.normobariapyszka.pl

Materiał oryginalny: Normobaria: sesje w komorze wspomagają rekonwalescencje j zatrzymują czas - Głos Koszaliński

Dodaj ogłoszenie