Nowoczesny oddział Banku BNP Paribas w Słupsku

Artykuł sponsorowany

12 maja przy ul. Zwycięstwa 11 w Słupsku został otwarty nowoczesny oddział Banku BNP Paribas. To już 150-ta tego typu placówka uruchomiona przez Bank.

Bank BNP Paribas od 2018 roku sukcesywnie modernizuje swoje oddziały i wprowadza najnowocześniejsze, eco rozwiązania usprawniające obsługę klientów. W nowym formacie, placówki wyposażone są w tablety i urządzenia ułatwiające samoobsługę w kanałach zdalnych.

- Jako Bank zmieniającego się świata, śledzimy i dostrzegamy potrzeby naszych klientów. Staramy się dostosowywać do ich oczekiwań i odpowiadać na nie. Naszym celem jest zapewnienie klientom większej dostępności i wygody. Będziemy konsekwentnie pracować nad podnoszeniem standardów placówek, kierując się wyborami klientów i dbając jednocześnie o komfort pracy naszych doradców. Digitalizacja i prostota to dwa z pięciu głównych filarów naszej strategii, a nowy format oddziałów łączy je oba – mówi Maciej Chlebowski, dyrektor Departamentu Rozwoju i Transformacji Sieci Oddziałów w Banku BNP Paribas.

W nowym oddziale nie zapomniano o komforcie klientów. Każdy, kto zechce spotkać się z doradcą, może umówić się na rozmowę w odpowiednio przygotowanych salkach konferencyjnych i omówić swoje finansowe sprawy przy filiżance świeżo parzonej kawy. W oddziale w Słupsku wyznaczono również strefę przyjazną dzieciom, w której najmłodsi znajdą dla siebie rozrywki, a rodzice będą mogli poświęcić swoją uwagę w pełni sprawom finansowym.

Oddział Banku BNP Paribas przy ul Zwycięstwa 11 w Słupsku dostępny będzie dla klientów w poniedziałek w godzinach 10:30-18:00, od wtorku do piątku w godzinach 09:00 do 16:30.

Dodaj ogłoszenie