Od redaktora naczelnego. W Nowy Rok z nowymi nadziejami

  Od redaktora naczelnego. W Nowy Rok z nowymi nadziejami

  Krzysztof Nałęcz

  Głos Pomorza

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Od redaktora naczelnego. W Nowy Rok z nowymi nadziejami
  Niesłychanie pędzi czas. Kończy się już druga dekada tego tysiąclecia azdaje się czasami, że całkiem niedawno hucznie obchodziliśmy milenium czyli koniec roku 2000. W imieniu redakcji “Głosu” chciałbym wszystkim Państwu - czytelnikom naszej gazety i waszym rodzinom, złożyć życzenia szczęśliwego 2019 roku.
  Od redaktora naczelnego. W Nowy Rok z nowymi nadziejami
  Przede wszystkim aby upłynął on w zdrowiu, bo od niego zależy w naszym życiu chyba najwięcej. Kontaktu ze służbą zdrowia nie życzymy więc nikomu, chyba, że profilaktycznie, bo zdrowie w znacznej mierze od tej profilaktyki zależy. Dlatego w nowym, czytelniczym roku, porad zdrowotnych dotyczących profilaktyki z pewnością w“Głosie”nie zabraknie.W drugiej kolejności wymieniłbym bezpiecznego 2019 roku. Bezpiecznego w znaczeniu dosłownym, jak i bezpieczeństwa socjalnego, które przekłada się na komfort naszego życia codziennego.

  Wreszcie życzę państwu miłości, a więc szczęścia wżyciu osobistym. Spójrzmy może czasami na to życie z pewnego dystansu. Zastanówmy się czy wszystko, nawet stany trudne,wymagają od nas napięcia i stresu. Może warto zatrzymać się wpędzie. Postawić na kontakt z bliskimi, znajomymi, sąsiadami. Nie dajmy się wepchnąć w niepotrzebne konflikty i spory. Może warto czasami ciut ustąpić. Zarówno banalnego miejsca w kolejce jak i w sprawach życiowo poważniejszych.

  Życzę wszystkim Państwu nowych, wartościowych kontaktów. Umocnienia istniejących przyjaźni i nawiązania nowych. Jakże ważne jest w tym naszym życiu abyśmy nie nie byli sami. Rozejrzymy się też, czy ktoś nas nie potrzebuje. Nie tylko bezpośredniej pomocy, ale zwykłej obecności, dobrego słowa, spędzonej chwili. W chwilach trudnych, ale i tych szczęśliwych. Oby wżyciu Państwa tych drugich było jak najwięcej.

  Czytaj treści premium w Głosie Pomorza Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (1) forum.gp24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 PLUS POLECAMY

  Wideo