Odzież funkcjonalna od Snickers Workwear Outlet w Szczecinie

Artykuł sponsorowany Snickers Workwear Outlet w Szczecinie
Sklep Snickers Workwear Outlet w Szczecinie startuje w plebiscycie Nasze Dobre w kategorii handel i usługi. Firma specjalizuje się w sprzedaży odzieży funkcjonalnej, a na rynku wyróżnia ich poziom profesjonalnej obsługi klienta.

Jak wyjaśnia Dominik Żukowski, właściciel - odzież oferowana w sklepie, jest odzieżą marki premium, gdzie cena jest proporcjonalna do jakości. Jak powszechnie wiadomo, dobór odzieży bywa wyzwaniem. Każdy ma inne wymagania oraz inne wymiary. Stąd też w sklepie Snickers Workwear Outlet jest dostępnych ponad siedemdziesiąt rozmiarów spodni. Wyróżnia je nie tylko różnorodność rozmiarowa, ale też funkcjonalność.

- Każdego klienta traktujemy indywidualnie - podkreśla Dominik Żukowski. - Każdy ma inne potrzeby oraz wymagania. Na naszym profilu na Facebooku szczycimy się tym oraz przedstawiamy nasze produkty. Korzystamy również z poczty pantoflowej, która jest najlepszą formą reklamy

Firma cały czas poszukuje nowych rozwiązań, a także materiałów do produkcji odzieży. W tej chwili w swojej ofercie posiada odzież m.in. z przetworzonych butelek plastikowych. Dzięki temu ekspedienci mają szansę uświadomić klientom jak ważny jest recykling odpadów. Ponadto marka Snickers regularnia podnosi jakość oferowanych produktów, tak aby były wytrzymałe jak najdłużej. Udoskonalana jest też obsługa klientów stacjonarnych.

- Staramy się również pomagać jak tylko możemy - dodaje Dominik Żukowski. - Na początku pandemii wsparliśmy ratowników ciepłą odzieżą, wspomagamy również kilka lokalnych akcji, takich jak np "Paczka dla Bohatera", staramy się również wspomagać festyny charytatywne.

Więcej na temat firmy można dowiedzieć się odwiedzając adres: www.facebook.com/snickersworkwearoutlet.

Materiał oryginalny: Odzież funkcjonalna od Snickers Workwear Outlet w Szczecinie - Głos Koszaliński

Dodaj ogłoszenie